Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   940 / 1121
(#) antikzsolt válasza Régi motoros hozzászólására (») Szept 16, 2021 /
 
Köszi. Valahogy én is így gondoltam. Akkor sajnos nincs más megoldás
(#) bbb válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 16, 2021 /
 
Elárulom, hogy a 64bites vendég virtuális gépet se fogod futtatni 32bites kiszolgálón. Telepíts 64bites rendszert, ha a géped bírja!
(#) Doky586 válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 16, 2021 /
 
Tudok egy jobb módszert: töltsd le a program 32bites verzióját..
(#) Régi motoros válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 16, 2021 /
 
Nem mondtad mi az a program, de gondolom van 32bit-es verziója is.
Ha nem is a legújabb, de esetleg korábbi verziót valószínű fordították 32 bitesre is.
(#) antikzsolt válasza Régi motoros hozzászólására (») Szept 16, 2021 /
 
A játék kliens gyártó a 32 bites gépekre nem gondolt. Ezt az oldalán ki is hangsúlyozta.
(#) Gabó válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 16, 2021 /
 
Nem tudom miféle játék, de manapság azért a legtöbb gépbe min 8 giga ram van. Oda meg már 64 bit kell... Ergo nem is fog 32 bitessel bajlódni. Főleg, ha a rendszerkövetelmények is olyanok.
(#) img válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 16, 2021 /
 
Üdv!

A 64 Bites programoknak az a normális működése (vagyis nem működése), hogy nem indulnak el 32 Bites oprendszeren: natív 64 Bites oprendszert kell neki telepíteni.
(#) antikzsolt válasza Gabó hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
Egy kamionos játéknak a multi része lett csak 64 bitesre írva.
(#) img válasza img hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
No szép, nem olvastam előre az eredeti poszt és a válaszom közti hozzászólásokat az oldalváltás után: "hogyan csinálj hülyét magadból", első lecke.
(#) antikzsolt válasza img hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
Semmi baj van ez így hogy benézi az ember. Amúgy nem idegeb a telepítés tőlem csak a legnagyobb bajom hogy elég sok adatot kell ismét letöltenem a felhőből és maga a játék is 10+gb
Ezért gondoltam hogy van valami kiskapu rá hogy hogy megússzam.
(#) Suba53 válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
Ha semmi más nem indokolja, hogy 32 bites rendszered legyen, akkor ez egy szerencsés alkalom, hogy meglépd a váltást.
A 64 bites telepítőt letöltheted a Microsoft oldaláról, és egyből gyárt neked telepítő USB-t is.
Ezen az oldalon az eszköz letöltése menüpontot válaszd, az letölti a MediaCretionTool eszközt.
Kell egy 8GB USB kulcs. Elindítod a mediacreationtool-t, majd értelem szerűen kiválsaztod, hogy mit csináljon. Ugyanazt a fajta 64 bitest válszd, amilyen a 32 bites volt. ( Home-Home, Pro-Pro )
Akkor telepítés után nem fog kódot kérni az aktiváláshoz. Ha bármiben elakadnál, csak írd meg.
(#) img válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
Igen, értelek.
(#) antikzsolt válasza Suba53 hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
Köszi. A win7 nél maradok inkább. Újra lesz telepítve hamarosan.
(#) Suba53 válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
Értem. Akkor nem is nagyon győzködlek arról, hogy ez nem a legjobb döntés.

Viszont remélem, hogy hamarosan jön egy újabb szerencsés alkalom, amikor úgy döntesz, hogy mégis.
(#) antikzsolt válasza Suba53 hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
Kényszer helyezből maradoka win7 en. Ha lenen megoldás mennék win10 re.
(#) img válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
Mi miatt?
(#) Suba53 válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
Hacsak nem egy olyan kritikus szoftver, aminek nincs win10 alatt is futó verziója, biztos hogy van megoldás. Ha megírod a kényszerhelyzet okát, talán találunk megoldást.
Tudod, több szem több csipa.
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Szept 17, 2021 /
 
.msi telepítő, sehogyan se megy végig! Rendszer: 64 bites Windows 8.1.
Mit kellene rendbetenni, hogy le tudjon futni?
.msi fájloknál sajnos ki van szürkítve a rendszergazdaként való futtatás lehetősége.
A hozzászólás módosítva: Szept 17, 2021

namivan.png
    
(#) Régi motoros válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
Itt már nem a "32 bites gépekre nem gondolt" verzióról van szó. Ha ez egy játék, akkor a RAM miatt van 64 bitre írva. Ha megnézed a minimum konfigot, amit ajánlanak hozzá, az már nem biztos,
hogy 4Gb alatti lesz. Az ajánlott konfig pedig biztosan ennél több RAM -ot kíván,
épp ezért azt már nem lehet 32Bit -es rendszerhez fejleszteni...

Én előbb azt hittem, valami felhasználói programról van szó. De így nyugodtan állj át 64bitre,
több előnyét fogod élvezni, mint az egyszeri újratelepítés, és adatmentés nyűgje baja...
(#) Suba53 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
Mi ez a gmpublisher? Van neki rendszer követelménye? Annak megfelel a géped minden tekintetben?
(#) img válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
Nem lehet, hogy csak a Webview2-t hiányolja?
(#) antikzsolt válasza Suba53 hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
1. win7 stabilabb a lézerkezelő program, a másik ok hogy a gépet előtte igencsak fejleszteni kellene hozzá, hogy élvezhetően tudjam használni.
(#) Gombszem válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 17, 2021 /
 
Attól tartok, hogy elvileg sem megy. Lefelé nem kompatibilis. A 64 bites rendszeren ellenben fut a 32 bites (szinte mind).
Ha van 32 bites verziója, azt kell megszerezni. A termékkulcs azonos a két verzióra minden szoftvernél.
(#) Udvari Zsombor válasza img hozzászólására (») Szept 19, 2021 /
 
Valóban. Így már sikerült.
(gmpublisher ‒ Garry's mod játékhoz addon készítő és Workshop feltöltő segédprogram.)
(#) Udvari Zsombor válasza Gombszem hozzászólására (») Szept 19, 2021 /
 
Pontosan. 64 bites rendszeren futnak a 32 bites programok (fordítva nem), bár már találkoztam olyan szoftverrel, ami 64 bites rendszeren el sem indult, ezért meg kell próbálni. Végső soron "dualboot" vagy virtuális számítógép (pl. VMware Workstation) használata lehetséges, ha végképp nem menne.
(#) antikzsolt válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Szept 19, 2021 /
 
Majd rászánom magamat az újratelepítésre csak még nem jött meg a hangulatom hozzá sajnos. Amúgy sem fontos mert nem egy eget verő játék és csak néha játszok fele. Bár az az 500 mega ram sem lenne rossz ami elveszik
(#) img válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 19, 2021 /
 
Azt az 512 MB RAM-ot nem a processzorodba épített videokártya viszi el?
(#) antikzsolt válasza img hozzászólására (») Szept 19, 2021 /
 
Nem hiszem hogy az vinné el mivelhogy van benne videokártya. A 32 bites csak 3,5
gb tud lekezelni.
(#) img válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 20, 2021 /
 
Igen, akkor azt kihúzhatjuk. Esetleg oda csinálhatnál RAMdisk-et, amivel pl. a böngésző teljesítménye javítható (hogy ne HDD-re cache-eljen, és az SSD írásterhelését se növelje feleslegesen).
(#) majkimester válasza img hozzászólására (») Szept 20, 2021 /
 
Attól, hogy van benne videokártya a kezelhető címtartomány 32 bites op rendszer esetén továbbra is 4GB. Ebbe a virtuális memória tartományba kell (szép magyar szóval) bemappelni a videomemóriát és a BIOS területet is.
Következő: »»   940 / 1121
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem