Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Csere-bere
 
Témaindító: illesoszkar, idő: Ápr 19, 2017
A témában az eladás - vétel szigorúan tiltott! Erre kizárólag az Apróhirdetési rovat használható.
Lapozás: OK   4 / 5
(#) mekmester67 válasza Karcsi59 hozzászólására (») Nov 14, 2021 /
 
Szia! Találtam két trafót és három bordát. Nézd meg melyik felelne meg neked és megbeszéljük.
(#) mekmester67 válasza mekmester67 hozzászólására (») Nov 14, 2021 /
 
További képek.
(#) mekmester67 válasza mekmester67 hozzászólására (») Nov 14, 2021 /
 
További képek.
(#) Karcsi59 válasza mekmester67 hozzászólására (») Nov 14, 2021 /
 
Szia! A három fotóról ugyan nehezen tudom megállapítani, melyik két trafóról van szó, de ez nem is annyira lényeges. Az adattáblán 2×26volt 2amper szerepel, és ez az érték is megfelel. Ha a másik trafó is hasonló adatokkal rendelkezik, akkor azt választanám, amelyik "laposabb", tehát amelyiknek a legkisebb mérete a kisebb. Arró a trafóról küldj fotót meg a bordákról. Ha nem jó itt, privátban megadhatom az email címemet is.
(#) Karcsi59 válasza Karcsi59 hozzászólására (») Nov 14, 2021 /
 
Így már jobban értem. A bordák közül a szarvasaggancs alakú biztosan nem jó. Hová kellene mennem, hogy találkozzunk? Mert akkor kiválasztanám a kedvezőbb trafót és bordát.
(#) mekmester67 válasza Karcsi59 hozzászólására (») Nov 14, 2021 /
 
Én Bácsalmáson lakom.
(#) Karcsi59 válasza mekmester67 hozzászólására (») Nov 14, 2021 /
 
Ajjaj. Nem jársz te, vagy valakid időnként Budapesten? Csomagküldéssel ez nem gazdaságos. Nem sürgős.
(#) Suba53 hozzászólása Nov 21, 2021 /
 
Sziasztok!
Érdekelne engem használt HiFi erősítő, valami pofásabb darab. Lehet hibás a végfok is akár.
Cserébe fel tudok ajánlani komplett számítógépet, vékony kliens gépet, vagy HDD-ket, PC alkatrészeket.
Ha van akit érdekel írjon nyugodtan akár privátba is.
Köszönöm.
(#) szikorapéter hozzászólása Jan 7, 2022 /
 
Sziasztok. Tudom nem igazán fórum téma de hátha akad köztünk egy traktoros legalább.

Keresnék működő vagy felújítandó hidraulika szelepet ami 1 munkahengert 2 irányban kezel. Papámnak van egy épített rönkhasítója de az övében tönkrement és most próbálnék nem a világ minden kincséért szerezni egyet amit fel tudok szerelni.
Amit tudok: Rendszer nyomás 215 bar, DN10-es csövekkel van kötve, a menetek mérete nem reneváns, adapterezni tudom.
Cserébe keress meg sok minden van kérdezz bátran.
Válaszokat előre is köszönöm.
(#) szikorapéter hozzászólása Feb 10, 2022 /
 
Sziasztok. Keresnék kizárólag cserére keverőpultot.
Amit fel tudok ajánlani cserébe egy 6 csatornás keverő erősítő T mix PM 600, "műszaki" hibája annyi a potik (többnyire a bemenetek hang potija és a master) recsegős, de jól működő végfok 150W RMS teljesítménnyel.
Leginkább ami érdekelne cserébe az egy keverőpult ami 4-6 csatornás legalább van master és monitor outja, és persze mikrofon csatornáján gain.
(#) granpa hozzászólása Feb 22, 2022 /
 
Az "Ez milyen alkatrész" rovatban feltett URH izékért elfogadnék 4-5 lyukú, Euró foglalatot.
Nem tudom áttenni a képeket.
A hozzászólás módosítva: Feb 22, 2022
(#) granpa hozzászólása Feb 22, 2022 /
 
Mégiscsak sikerült!
(#) kadarist válasza granpa hozzászólására (») Feb 22, 2022 /
 
Szia!
Milyen az a euró foglalat?
(#) kalmi.kalmi válasza granpa hozzászólására (») Feb 22, 2022 /
 
Ezek 1Mhz-es hangoló panelok. Már semmire nem jók.
(#) granpa válasza kadarist hozzászólására (») Feb 22, 2022 /
 
(3) 4-5 lyukú, az ún. Európa fejű (3-4-5 lábú) csövekhez való. Minden más osztástól eltérő az elosztása. Pl. ez kerámia, de jó a bakelit is.
(#) granpa hozzászólása Márc 7, 2022 /
 
Cserélnék valami egyszerű AM-FM modulációmérőt, akármire (ha van olyanom) EMG1652 szerű valamit keresek.
(#) 444Tibi hozzászólása Márc 17, 2022 /
 
55 méter 3x1,5mbcu vezetéket cserélnék 60méter 4-es vezetékre.
Merev vagy sodrott az mindegy.
(#) Karcsi59 hozzászólása Dec 9, 2022 / 1
 
Nem eladás, csere.
Szalagosmagnó fejek, ahogy a fotókon láthatók. Hibátlanok. A következő mondat sajnos nem vicc.
Minden darabért cserébe 2 kg kristálycukrot kérek.
(#) Fats Domino hozzászólása Dec 9, 2022 /
 
Kb. 7000 éve alakultak ki a kőkorszak után,a rézkorszak kezdetén az első mesterségek, kovács, bányász , kohász, rézműves. A megtermelt felesleges árut elcserélték többnyire élelemre,ruhára, tenyészállatokra. A fenti csereüzlet mindenképp érdekes...történelmileg is újdonság.
(#) lazsi válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 9, 2022 / 2
 
Szerintem 7.000 éve még nem ismerték a kristálycukrot... A magnófejeket illetően nem vagyok biztos...
(#) Fats Domino válasza lazsi hozzászólására (») Dec 9, 2022 /
 
A kg pedig ezer százalék,hogy ismeretlen volt számukra.Elképzelni is nehéz,hogyan tudtak meglenni nélküle..
(#) Fats Domino hozzászólása Dec 10, 2022 /
 
Nem eladás! Csere! Követve Karcsi59-et.
Ezt a nagy teljesítményű antennát elcserélném 2,0 kg idei pucolt dióra..Az antenna tökéletesen működik, nemrég lett leszerelve .MindigTV szabadon fogható digitális adások vételére.
P - 47 N TRIPLEX UHF YAGI televízió antenna, az UHF IV-V sávban működő szélessávú, 47 elemes TRIPLEX antenna
Az adóállomástól távol, a lefedettségi terület határán vagy kívül, illetve nagyon rossz vételi helyeken ajánlott a telepítése.
Könnyen szerelhető, anyaga alumínium, acél részek galvanizáltak
Megfelel a földi digitális adások (MindigTV csatornák) vételi ajánlásainak.
F csatlakozós kimenet.
(Ez a speciális háromágú konstrukció biztosít további nyereséget a hagyományos max. 2 m hosszú nagy teljesítményű UHF antennákhoz képest, melyek hosszát tovább kellene növelni ugyanilyen nyereség eléréséhez.)
Az antenna a teljes UHF sáv vételét biztosítja 21 - 69 csatornák
Nyeresége :11-17 dB erősítés
Műszaki paraméterek:
impedancia:75 Ohm
Elemek száma:47
csatornák: UHF 21-69
nyereség: 11-17 db (i)
Előre / hátra viszony:> 28 dB
Horizontális nyílásszög 35°
csatlakozás: F-csatlakozó
antenna hossza: 1285 mm
Új ára jelenleg 16-19.000 Ft között, kültéri tartó árbóc nélkül. Ha nem feltétlenül szükséges,nem postáznám
A hozzászólás módosítva: Dec 10, 2022
(#) HA5AWS hozzászólása Dec 28, 2022 /
 
Sziasztok!
Szeretném cserélni Gamma mechanikus szűrőmet. 450 A típusból van kettő, egyiket szeretném 450 F típusra cserélni. A szűrő tökéletesen működik. A képen lezárások és illesztés nélkül lett felrakva a műszerre. Ha valaki rendelkezik ilyennel és szeretne cserélni szívesen megtenném.
Üdv: Gábor
(#) bitmixer hozzászólása Aug 6, 2023 /
 
Szabványos magyar (akár USB, akár PS2) billentyűzetet szeretnék kapni cserébe az alább látható dolgok valamelyikéért. Személyes találkozás esetén (Bp. 17.) más is szóba jöhet...
(#) ftirius válasza bitmixer hozzászólására (») Aug 6, 2023 /
 
Szia!
Engem a szódásszifon erősen érdekelne, viszek neked 2 billentyűzetet érte!
(#) bitmixer válasza ftirius hozzászólására (») Aug 6, 2023 /
 
Kösz, írtam pü-t.
(#) afp hozzászólása Nov 16, 2023 /
 
Sziasztok!

Az alábbi dolgokat cserélném microSD kártyákra:

- "0 km-es" NDK Fi-relé, 200-380V, 0.3A;
- Szovjet hősugárzó, 220V, 1250W, 22 rubel;
- Elin CZP 7050 citromfacsaró, használt, kipróbáltam: működik;
- Orion OTB-04 4 szeletes kenyérpirító, csak kipróbálva volt, kiolvasztás, melegen tartás és megszakítás funkciókkal;
- vegyes cuccok a képeken;

További képek a következő hozzászólásban.

Amire szükségem lenne:
1 db 32GB-os,
1 db 128GB-os,
1 db 64GB-os vagy 128GB-os kártya.

A személyes átvételt preferálom Budapesten.
Kérlek privátban jellezzétek, hogy mit (miket) cserélnétek mire (mikre). Köszönöm!
(#) ferci hozzászólása Feb 27, 2024 /
 
Sziasztok!
Elcserélném ezt a használt Philips PPF685 Magic 5 Voice Fax Telefont 2 db széles ragasztószalagra vagy cellux félére ( sacc 30 méter hosszú és 5 cm széles ).
Csak személyesen mehet ( pl. Szombathelyen ), mert postai küldés oda-vissza kizárt, nem éri meg.
Üdv, ferci
(#) gbenyov hozzászólása Feb 28, 2024 /
 
Hello Mindenkinek!
Ne kiabálj!
Van nekem egy 17" collos, B716 700P jelzésű 17 collos 4:3-os működő monitorom.
Mivel már nincsen CRT monitorom egy sem, mindenhol LCD-ket használok, ez a darab már felesleges.
Aki elcseréli Velem, viheti.
Működik, látszik a fotókon, de van egy hibája.
A VGA csatlakozóban van egy elmozdítva kiderülő kontakthiba. Mivel nem bontható, azt ki kell cserélni.
Ha keresel, megtalálsz e-mail cím az adatlapon
A hozzászólás módosítva: Feb 28, 2024
Moderátor által szerkesztve
Következő: »»   4 / 5
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem