Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   163 / 172
(#) sargarigo válasza sargarigo hozzászólására (») Dec 20, 2021 /
 
Így már sikerült köszi!
(#) Proci_85 válasza HESTORE hozzászólására (») Dec 21, 2021 /
 
Szuper, köszönöm szépen a gyors reakciót. Akkor jó lesz DSC riasztó PGM vezérléséhez. Be is rendelek belőle több fajtát.
(#) Helios hozzászólása Dec 21, 2021 /
 
Sziasztok!

A minap rendeltem, köszönöm szépen! A kis ajándék valami fenomenális. Élvezettel rakta össze a gyerkőc. Persze nem egymaga, felügyelet mellett, de élvezte és tetszik is neki. Ezt is köszönöm!
(#) még1MbR hozzászólása Dec 23, 2021 /
 
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, várható e más színben is ez a forgatógomb, vagy csak kizárólag szürke/piros kapható:
https://www.hestore.hu/prod_10032454.html

Köszi!
(#) jimmi12 hozzászólása Jan 12, 2022 /
 
Sziasztok, az alábbi csatlakozó beszerzésére van lehetőség?
Hirose RPC1-12RB-6P(71)
(#) Elektro.on hozzászólása Feb 2, 2022 /
 
Sziasztok!
Az alábbi terméknél a felső listában hibásan van megadva a kártyatípusa.

SIMCN(115B)
(#) Josi777 hozzászólása Feb 3, 2022 /
 
Sziasztok!
A CJ-9812 azonosítójú terméknél a feszültség tartomány 3,3V-6V-ig van megadva, a leírásban MAX9812L IC-t tartalmaz, aminek viszont a feszültség tartománya 2,7V-3,6V.
Valamint kifutott termékként van jelölve. Lehet arra számítani, hogy lesz a közeljövőben hasonló termék?
(#) kokozo hozzászólása Feb 5, 2022 /
 
Sziasztok!

Ki és mitől lehet szakmai felhasználó a Hestore-nál? Mivel bizonyos cikkek csak így kaphatóak.

"Kizárólag szakmai felhasználó részére!"
Válaszotokat előre is köszönjük többek nevében is!
(#) Inhouse hozzászólása Feb 6, 2022 / 1
 
LM2596S IC, ez az ár 10db-ra vonatkozik?
(#) Inhouse válasza Inhouse hozzászólására (») Feb 6, 2022 /
 
Ja, hogy ez eredeti Texas? Huhh...durva
(#) Suba53 válasza kokozo hozzászólására (») Feb 7, 2022 /
 
Linkelnél egy ilyen terméket? Eddig nem tűnt fel ilyen kitétel.
(#) Pethical válasza Suba53 hozzászólására (») Feb 8, 2022 /
 
Bizonyos forrasztóónok eseten van ilyen, gondolom az ólomtartalom miatt. Például ez a márka.
(#) Suba53 válasza Pethical hozzászólására (») Feb 8, 2022 / 1
 
Érdekes, eddig nem tűnt fel. De igen, szinte biztos, hogy a szigorú EU előírások miatt az ólomtartalom miatt kötik ki, hogy csak céges vásárlóknak adható.
Be kell szerezzek egy nagyobb adagot, még mielőtt tovább szigorítanak.
(#) klausz18 válasza kokozo hozzászólására (») Feb 8, 2022 / 2
 
Minket a szervízben ahol használunk ólmos ónt is, ez a jogszabály köt: 1272/2008/EK rendelet 1. melléklet (emiatt kell külön tárolnunk is). Nem tudom, hátha segít.
(#) Pethical válasza Suba53 hozzászólására (») Feb 8, 2022 /
 
Mondjuk nincs odaírva, hogy csak cégeknek. Szakmai felhasználóknak. Nem tudom, hogy ez a fogalom valójában mit takar. Mi szakmai? Ha cég vagyok/egyéni vállalkozó, ha van papírom (mondjuk elektrotechnikus, villamosmérnök), ha magam szakmainak gondolom, vagy, ha sok szakkönyvem van itthon, esetleg van egy szakmám, pl. kőműves vagyok?
(#) proli007 válasza Pethical hozzászólására (») Feb 8, 2022 /
 
Mért pont kőmíves? Inkább a bádogos szakmát tanuld ki, az autentikusabb..
(#) Gafly válasza proli007 hozzászólására (») Feb 8, 2022 /
 
Egyébként teljesen jogos a panasz.
A hozzászólás módosítva: Feb 8, 2022
(#) Pethical válasza proli007 hozzászólására (») Feb 8, 2022 /
 
Mert a bádogos forraszt, de a kőműves nem igazán. Olyat írtam, aminek még a forrasztás fogalmához sincs sok köze. De ennyi erővel írhattam volna szobafestőt is, csak véletlenszerűen választottam egy totál ebbe a környezetbe nem illő szakmát.
(#) reloop válasza Pethical hozzászólására (») Feb 8, 2022 / 1
 
Továbbá a kőfaragók és a balett-táncosok.
(#) erbe válasza reloop hozzászólására (») Feb 8, 2022 / 2
 
Előbbit tanultam, utóbbiból egy-két figura még összejönne.
(#) Moderátor hozzászólása Feb 9, 2022
 
Kérjük az off-topic hozzászólásokat mellőzni!
(#) HESTORE válasza kokozo hozzászólására (») Feb 10, 2022 / 7
 
Köszönjük a türelmet, az illetékes hatóság tájékoztatásának megfelelően jelenleg kizárólag adószámmal rendelkező és cégkivonatában forraszanyag felhasználást indikáló tevékenységi körrel rendelkező ügyfelek részére történhet magas ólomtartalmú forraszanyagok (forrasztóón, forrasztópaszta, stb.) értékesítése. Mivel azonban a felhasználás jellegéből adódóan a felhasználói közösség szakmailag felkészült, hozzáértő módon alkalmazná a termékeket, felvettük a kapcsolatot az illetékes hatósággal pontosítási kéréssel, hogy van-e lehetőség magánszemély részére is ólomtartalmú forraszanyag értékesítésére, amennyiben a szakmai felhasználás igazolt. Jelenleg a hatóság visszajelzésére várunk és természetesen amint megkaptuk a pontosítást, annak tartalma szerint fogunk eljárni. Minden tekintetben igyekszünk magánszemélyként vásárló Ügyfeleink érdekeit is képviselni az ügyben, hiszen szakmai szempontból ismerjük a forraszanyagok felhasználásához kapcsolódó szokásokat, tendenciákat és műszaki kondíciókat.
(#) Pethical hozzászólása Feb 21, 2022 /
 
Ennél a shieldnél esetleg érdemes lenne jelezni, hogy ez egy kínai klónja az eredetinek és a tervező kicsit benézte a dolgot, ezért a mikrolépést állító jumperek nem 5V-ra húzzák fel, hanem GND-re húzzák le az M0-M2 lábakat, így a mikrolépés nem állítható, csak teljes lépésekkel tud üzemelni.
(#) b10up hozzászólása Feb 25, 2022 /
 
Sziasztok,

Itt most mi a helyes információ ENNÉL ?

Hestore leírása szerint
Idézet:
„A készlet három féle LED-et tartalmaz (piros, zöld, kék), amik tetszés szerint beforraszthatók.”
.
Ezzel szemben a mellékelt és angol PDF szerint
Idézet:
„During layout of chip LED, the same row or column should be the same color, and there should be no multicolor in the same row or column.”


Ilyenkor mit értek félre?
(#) klausz18 válasza b10up hozzászólására (») Feb 25, 2022 /
 
Vettem már ilyet, amúgy nagyon látványos, Te döntöd el melyik oszlop milyen színű, tetszés szerint beforraszthatók, de egy oszlopon belül csak egy féle LED szín lehet. Panelen párhuzamosan vannak kötve, valószínűleg azért. Igazából ahogy a fotón is látszik, hogy egy oszlop egyféle szín.
(#) Suba53 válasza klausz18 hozzászólására (») Feb 25, 2022 /
 
Ha ez egy spektrum szerű kijelző, akkor mi értelme van a több színű ledeknek?
Vagy ez csak a kínai ízlést tükrözi? Minél tarkább valami annál szebb?
Nekem a letisztult, sima egy színű ledekből összerakott sokkal szimpatikusabb lenne.

De ha már három szín, akkor a mély tartomány piros, közép zöld, magas kék színösszeállítás lenne célszerű, nem ilyen katyvasz.
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2022
(#) b10up válasza klausz18 hozzászólására (») Feb 25, 2022 /
 
Köszi, akkor nem trükközök olyanokkal, hogy mondjuk oszloponként csak a felső X led legyen más színű
(#) b10up válasza Suba53 hozzászólására (») Feb 25, 2022 /
 
Nálam is a tartományok szerint lesz felosztva, nekem sem szimpatikus a kínai csicsa.
(#) klausz18 válasza Suba53 hozzászólására (») Feb 25, 2022 / 1
 
Valószínűleg ezért bízzák rád
(#) Josi777 válasza klausz18 hozzászólására (») Feb 25, 2022 /
 
Idézet:
„Panelen párhuzamosan vannak kötve”

Nekem a rajzon mátrixnak látszik. Ezek szerint a panel és a rajz nem ugyanaz az áramkör?
Következő: »»   163 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem