Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Alternativ HE találkozó(k)

Részt vennél a 2024. május 11-i (szombat) ELBAFTA - balatongyöröki találkozón? [link]

Lapozás: OK   138 / 208
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Feb 18, 2022 /
 
Én azt hittem, te szervezed, épp azért léptem be, hogy feltegyem a kérdéseim.
-te szervezed? (Ez pont azért lenne lényeges, hogy kinek utaljuk át a belépőt, hogy tudja a "bánatdíjat" mindenképp befizetni)
-ha jól látom hétvégék az időkapuk, tehát a többség tud jönni. Tud jönni?
-mikor is legyen az az időpont?

Részemről (azaz kettőnk részéről) biztos a menet, és úgy látom te is, és még van Szervizmacska, Kerawill...
Én átküldöm előre a kettőnk (nejem és én) részét, ha úgy látod, megleszünk kilencen. Ha a többiek is átutalják néked, hát komolyan gondolják.

Idézet:
„Rendelünk egy dedikált HE csoportot”

-igen, úgy volna az igazi.
A hozzászólás módosítva: Feb 18, 2022
(#) Gafly válasza szs hozzászólására (») Feb 18, 2022 / 1
 
Gondolom ha külön csoport vagyunk, akkor más kiszolgálásban részesülünk.
Meg ha már valaki ezért felblattyog például Csabáról, akkor nem számolgatja annyira a forintokat. Mellesleg nyugdijas kedvezmény van, például.
Csak úgy igényfelmérés céljából, jelenleg ennyi komolyan vehető jelentkező van (szigorúan betűrend szerint):
- Gafly
- mnyugger
- Szervizmacska
- szs + 1
Azaz a fele már meg is van a minimumnak.
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Feb 18, 2022 /
 
Én úgy láttam, Kera Will is jönne.
Idézet:
„ha külön csoport vagyunk, akkor más kiszolgálásban részesülünk.”

Saját idegenvezetőnk lesz (lenne). Sokkal jobb.

Idézet:
„A repülőtér-látogatásra vásárolt csoportos jegyek egyúttal tartalmazzák az Aeroparkba való ingyenes belépést is.”

Az pedig (ha jól látom) csak hétvégén van nyitva. Amúgy is a hétvége a legjobb (jó, villamosvezetők szabadnapot kell kérjenek )
(#) Gafly válasza szs hozzászólására (») Feb 18, 2022 /
 
Igazad van:
- Gafly
- Kera_Will
- mnyugger
- Szervizmacska
- szs + 1
Csoportos belépő mellé jár a múzeum megnézhetősége is.
(#) SzervízMacska válasza szs hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Az a baj, hogy tizedikéig lehet kérni a következő hónapra. Tehát nem egyszerű. Ezen túlmenően csak a vak szerencse által jöhet össze. Magyarán, hogy biztosan ott tudják lenni, leghamarabb áprilisra kellene szervezni...
(#) Gafly válasza SzervízMacska hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Én Május első felét céloznám be. Akkor már jó idő van, de nem nagyon ütközik más programokkal.
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Az jó. Addigra mindenki le tudja szervezni a szabadnapját.
Csak ne Anyák Napjára (május első vasárnapja), mert akkor jelenésem van (remélem, még sok évig)
Bár, mintha az elsejére jönne ki. Akkor ez lesz a dolgozó anyák ünnepnapja?
A hozzászólás módosítva: Feb 19, 2022
(#) Gafly válasza szs hozzászólására (») Feb 19, 2022 / 2
 
Csináltam kis házimunkát, lehet kommentelni:
Idézet:
„- Április 30...Május 1, Anyák napja és majálisozás egyben, oda nem szervezünk semmit.
- Május 7
- Május 14
- Május 21
- Május 28 Gyereknap, arra nem szervezünk.
- Június 4...6 Pünkösd, hosszú hétvége, azt nem csesszük el.
- Június 11 Békéscsaba
- Június 18
- Június 25...26 BURABU
- Július 2
- Július 9
- Július 16
- Július 23
- Július 30
- Augusztus 6
- Augusztus 13
- Augusztus 20, ünnep, oda semmit nem szervezünk.
- Augusztus 27”

Függően attól, hogy mennyire sietünk, lehetne mondjuk a:
- Május 7 a Ferihegy
- Május 21 az Eger (ha Zsanett ráér)

A nem kommentelt időpontok nem jelentik azt, hogy akkor nincsen sehol semmi, csak mindenről és sem tudhatok.
(#) SzervízMacska válasza Gafly hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Akkor jelentkezem a Tamással együtt.
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Ha május 7., akkor legyen. (De ha a többiek a 14.-ét vagy 21.-ét zavazzák meg, akkor az is jó.) Én továbbra is készülök.
A hozzászólás módosítva: Feb 19, 2022
(#) varttina válasza Gafly hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Szia!
Valamit félre értettél. A május 21 az egyetlen olyan nap, ami semmiképp nem felel meg találkozó szervezésére. Az egri találkozó időpontja még nincs kitűzve. Javasolnám július 23-át. Egyaránt távol esik a BURABU-tól, és az Állami ünneptől.
(#) Gafly válasza varttina hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Köszi, akkor frissitettem a rendelkezésre álló információk alapján:
Idézet:
„- Május 7 Ferihegy reptér látogatás javaslat.
- Május 14
- Május 21 Egerhez nem jó.
- Május 28 Gyereknap, arra nem szervezünk.
- Június 4...6 Pünkösd, hosszú hétvége, azt nem csesszük el.
- Június 11 Békéscsaba
- Június 18
- Június 25...26 BURABU
- Július 2
- Július 9
- Július 16
- Július 23 Eger találkozó javaslat. Puskás börze is elvileg.
- Július 30
- Augusztus 6
- Augusztus 13
- Augusztus 20, ünnep, oda semmit nem szervezünk.
- Augusztus 27”

És a jelentkezőket is:
Idézet:
„- Gafly
- Kera_Will
- mnyugger
- Szervizmacska + 1
- szs + 1
(#) Gafly válasza Gafly hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Kiegészités a reptér látogatáshoz:
- Tömegközlekedéssel KÖKI-ről 25 perc és hétvégén is maximum 10 percenként jár a 202E busz. Saját megállója van, az utolsó előtti. De körjárat, ha elcseszed, akkor nem szállsz le, és akkor a végállomás utáni első. Ez még mnyuggernek is jó a vonattól.
- Autóval ingyenes a parkolás a fizető parkolóban, de ezzel csak óvatosan, mert elcseszés esetén, ha jól értem 50 000 JMF napijegy ára bánja.
- Majd megyek egy próbakört, talán még a héten.
- Az, ha jól értem a téli menetrend volt, hogy csak hétvégen. Ettől függetlenül én még mindig javasolnám a Szombatot. Vannak közöttünk olyanok, akik dolgoznak hétközben és nincs korlátlanul ellőhető szabadságuk.
- Jelenleg 7-en vagyunk résztvevők, ami saját csoporthoz nagyon kevés.
- Május 7 az jó?
- Fényképezni, filmezni lehet (kivéve ahol nem, de az úgyis mondják).
- Csomagot, kaját, hátizsákot nem lehet bevinni. Max. a mi zsebbe/hasitasiba belefér. Ez annak szivás, aki messziről jön, mert szerintem nem lesz olyan öltöző szekrény mint Pakson...
A hozzászólás módosítva: Feb 20, 2022
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Idézet:
„Autóval ingyenes a parkolás a fizető parkolóban, de ezzel csak óvatosan, mert elcseszés esetén, ha jól értem 50 000 JMF napijegy ára bánja”

Rosszul értetted Akinek nincs jegye (nekünk lesz), és úgy áll be a múzeum parkolójába, az büntetődik 50 pénzzel.

Május 7. oké. Még mindig egyetértek a hétvégével.

Nem hiszem, hogy ott, ahol nem lehet bevinni a területre bizonyos dolgokat, ott ne biztosítanának a fizető (!) vendégnek zárható fakkot... De ha nem, a mi kocsinkban el lehet helyezni.
(#) Gafly válasza szs hozzászólására (») Feb 20, 2022 / 1
 
Gyalog el fogok menni terepszemlét tartani, amikor úgyis talpam alá kell venni a várost.
Sokkal több energiát nem fektetek bele addig, amedig nincs meg a "kritikus tömeg". Időnk (még) bőven van.
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Helyeslem, köszönjük a lelkes szervezést!
(Lassan meglesz a "kritikus tömeg" )
A hozzászólás módosítva: Feb 20, 2022
(#) Gafly válasza szs hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Ezt a "lelkest", meg a "szervezést" honnan vetted?
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Hmm.
Úgy láttam, szervezed.
Úgy láttam, lelkesen.
Tévedtem? (tévedtük mind, kik jelentkezünk)?
Nem hiszem, hogy tévednénk
A hozzászólás módosítva: Feb 20, 2022
(#) Gafly válasza szs hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
7 főre nem szervezünk külön csoportot, csak Szombatra.
Mrscottt21 irhatna esszét (szerintem röviden B+) a kérdésről, mert jól belerángattuk Paks szervezésébe, és pont Ő nem tudott eljönni.

Pakssal szemben ez fizetős, pénzt vissza nem adunk konstrukció. És a szervező fizeti...
De nem ez a baj, hanem hogy kevés a létszám. Még az abszolút minimumot sem teszi ki jelenleg. Tudod, saját busz (Pakson csak "lábusz" volt, például), saját idegenvezető, saját időpont...
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Izé...
Mrscott megszervezte, és ő nem jött el. Nem tudom, mit kéne gondolkodnom ezen
Mint mondtam, ez a rendezvény pont azért jó, mert fizetős. Lehet, hogy kevesebben jelentkeznek, de aki befizette, nem mondja vissza.
(És én is, és szerintem mindenki, aki komolyan gondolja, átutalja neked a belépő árát. Benned bízunk. A buszon is megvesszük a jegyet, nem menetköznen döntünk, kifizetjük-e
A létszámból pedig már csak kettő hiányzik. Meglesz az. Akik Paksra eljöttek, azokból biztosan lesz érdeklődő ide is.
Még csak 2-3 napja vetetted fel a témát, mégis vagyunk már heten

És csak most esett le a "7fő-szombat" poén
A hozzászólás módosítva: Feb 20, 2022
(#) Gafly válasza szs hozzászólására (») Feb 20, 2022 / 1
 
Mrscottt21-et én felmentem meg nem csesztetem (inkább példaként állitom), mert igazándiból ott voltunk Pakson és nagyon élveztük a dolgot.
Két dolog lett elcseszve ottan:
- Nem lett felhivva a szervező csaj, hogy mi az oktató reaktoros (4 órás túrára mennénk), nem a rövidebbre. Mondjuk bennfentes informátorunk félretájékoztatott bennünket ez ügyben. Most mehetünk megint.
- Asszony meg rászervezte az utód születését a paksi látogatásra. Ami bocsánatos dolog, nehéz rendesen ütemezni. De remélem jól vannak azóta is.
(#) Gery78 válasza Gafly hozzászólására (») Feb 20, 2022 / 1
 
Én is jelentkezem a Ferihegyi túrára, bár Május 5.-én van a szülinapom, szerintem jó lesz a 7.-e, majd úgy szervezzük a megtartását, hogy ne ütközzön.
(#) Gafly válasza Gery78 hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
- Gafly
- Gery78
- Kera_Will
- mnyugger
- Szervizmacska + 1
- szs + 1

Nekem meg dokihoz van időpontom van Május 8, reggel 8-ra.
Szerintem az asszistens csaj csak félreértette, amikor megkérdeztem hogy mikor szabad?
Hát, Vasárnap éppen nem dolgozok, és felirta a papiromra. .
(#) Kera_Will válasza Gafly hozzászólására (») Feb 21, 2022 /
 
Most beszéltem egyik ismerősömmel , közel 4 5-en jönnének szintén, a parton már sétáltak velünk.
(#) Gafly válasza Kera_Will hozzászólására (») Feb 21, 2022 /
 
- Gafly
- Gery78
- Kera_Will + 4...5
- mnyugger
- Szervizmacska + 1
- szs + 1

Kis szerencsével terepszemlét tartok holnap.
(#) Mrscottt21 válasza szs hozzászólására (») Feb 22, 2022 /
 
Szia!

Akaratom ellenére nem tudtam elmenni, mert akkor született a kisfiam.
Remélem azt nem gondolta senki, hogy a gyermekem születését kihagyom bármiféle összejövetelélt cserébe.

Szerettem volna elmenni veletek Paksra, mert régi álmom hogy egyszer eljutok oda. Nem kis munkával sikerült is megszervezni a kiruccanást, csak a fiatal úr nem tudott várni még egy hetet a pocakban.
(#) Mrscottt21 válasza Gafly hozzászólására (») Feb 22, 2022 / 4
 
Jól vagyunk igen. Köszönjük szépen!
Majd teszek fel ide képeket

Volt hiba a szervezésben valóban. Ismét elnézést is kérek érte! De azt tegyük hozzá, hogy előtte sosem szerveztem semmit, főleg nem ennyi embernek. Így szerintem ez a hiba "szódáva emögy"

A kövi Paksot ki szervezi??
(#) Gafly válasza Mrscottt21 hozzászólására (») Feb 22, 2022 / 1
 
No, mentem egy próbakört:
200E busz jó, csak marha nehéz megtalálni a KÖKI center alatt.
Elárulom: Az utolsó a másik oldalon, mint ahol keresnéd és rendesen kitáblázva sincs rendesen.
A bő félóra igaz, ahogyan az is, kb, 10 percenként jár, valamint hogy végállomás utáni első megálló. Leszállni nem kell, mert ugyanaz busz megy vissza is, csak vár kicsit.
Buszvezetővel nem kommunikálunk, mert nem érti a kérdést a végállomáson,
- Hogy "mikor indulunk vissza"?
- Hová akart jönni? És hová akart menni?
- Ide és vissza.
- Hogy mennyi hülye lett hirtelen igy tavasszal.


KÖKI vonattal jó, és mindenhonnan jól elérhető.

Akkor ki akar jönni Május 7.-én?
A hozzászólás módosítva: Feb 22, 2022
(#) jani1987 válasza Mrscottt21 hozzászólására (») Feb 22, 2022 /
 
Idézet:
„Majd teszek fel ide képeket

Lehet ilyet csinálni? Ha valaha fiam születne lehet tennék róla fel egy képet, hogy ő is regisztrálni fog ide az oldalra. Legalábbis remélem.
(#) szs válasza Mrscottt21 hozzászólására (») Feb 22, 2022 / 1
 
De hát én pont azzal zártam rövidre, hogy "nem jött el, nem tudom, miért kellene gondolkodnom ezen". Tehát: nem gondolkodom rajta, így esett. Meg volt szervezve, ott voltunk, semmi baj nem történt.Nehogy bántásként vedd....
Következő: »»   138 / 208
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem