Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   534 / 647
(#) Kera_Will válasza TreasureHunter hozzászólására (») Máj 26, 2022 /
 
Hasonló akciót hirdetett Máltai Szeretet Szolgálat is.
Jó állapotú iskola táskákat gyűjtenek.
A hozzászólás módosítva: Máj 26, 2022
(#) antiktelefon válasza TreasureHunter hozzászólására (») Máj 26, 2022 /
 
Írtam privátot is, ha nem viszi senki Bp-n, akkor lehet küldöm, de idő meg csomagolás miatt a budapesti átvétel van előnyben.
(#) antiktelefon hozzászólása Máj 26, 2022 /
 
Illetve az előzőből a zseblámpa meg a kis műszerdoboz és valamennyi szén még szabad.
(#) Kera_Will válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 26, 2022 / 1
 

Te vagy a szenes ember ?

Hol hangzik el ez a mondat :
"Vigyázz , jön a szén csúszik !" ?

(#) Remci válasza Kera_Will hozzászólására (») Máj 26, 2022 / 4
 
Hát ahol az hogy " csak az a szép zöld gyep, csak az fog hiányozni"
(#) gyerek67 válasza Kera_Will hozzászólására (») Máj 26, 2022 / 1
 
Te, Vili!!
Jól érzem, hogy már Nálad is befigyel a nosztalgia?

Üdv Neked:
Viktor
(#) Kera_Will válasza gyerek67 hozzászólására (») Máj 26, 2022 /
 
Viktor ... csak részben villant át az agyamon ...
(#) Kera_Will válasza Remci hozzászólására (») Máj 26, 2022 /
 
... fél szavakból is megértjük egymást
(#) sany válasza Remci hozzászólására (») Máj 26, 2022 /
 
Nyári szünetben mindig néztem én is.
(#) AoC válasza hege88 hozzászólására (») Máj 27, 2022 /
 
Nem volt semmi a környéken, csak a műanyag fedelek. Egy ideje már hamutartónak használták őket a rézbányászok.
A hozzászólás módosítva: Máj 27, 2022
(#) szs válasza Remci hozzászólására (») Máj 28, 2022 /
 
Az a szép ződ gyep... Az fog nekem hiányozni, az! A gyep...
Vagyunk így...
A hozzászólás módosítva: Máj 28, 2022
(#) szs válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 28, 2022 /
 
Saját csapdámba esvén: nem tudok szénért menni.
Annakidején lelkére kötöttem nejem őnagyságának, hogy ebbe a fajta kazánba nehogy szenet vegyen, mert fához ajánlották. Most szememre hányta (ami a kisebbik baj), de nem is engedi már ő sem...
Köszönöm, és örültem is, de át kell engednem....
(#) antiktelefon válasza szs hozzászólására (») Máj 28, 2022 /
 
Ehh, ez baromi jó, második jelentkező mondja vissza már.
Valakinek nem kell? Jobb lenne, ha valaki innen vinné, mert a többi opció olyan, akiket nem szívesen hagynék magukra a cuccaim között.
(#) em hozzászólása Máj 29, 2022 /
 
1, Úgy emlékszem itt kaptam ezeket a laptop RAM-okat. Aki tudja hasznosítani vigye.
2, Itt kaptam régi, többnyire rossz tranzisztorokat. Amelyek kellettek kivettem, a többit felajánlom, gyűjteménybe, seampunk installációba stb. még jó.
3, Szuper kínai tápegység (50V 5 A). Jól ment amíg nem kapott terhelést. Akkor egy pici smd füstté vált, azóta az jön ki belőle ami bemegy. Kísérletező kedvűeknek.
Bp XII. kerület.
(#) merlingerin válasza em hozzászólására (») Máj 29, 2022 /
 
Szia!

A ddr2 ram, meg a táp modul érdekelne. Írok privátot. Köszi!
(#) még1MbR válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 29, 2022 /
 
Szia Máté!
Vegyes tüzelésű kazánom van meg nagycsaládos vagyok, így érdekelne a szén, egyedül a parkolástól félek a Déli Pu. környékén. Fájós derékkal nem lenne egyszerű fél kilométereket cipelni, ezért dilemmázok.
Céges VW Caddy elbírná, én vagyok a leggyengébb láncszem
Mit jelent a sok? 10-20 tejesládányi?
Köszi!
(#) még1MbR válasza granpa hozzászólására (») Máj 29, 2022 /
 
Akkor jó, sárga villogóval talán nem lesz gond!
Ládám van, asszonyt viszem segítségnek, megoldjuk szerintem. Többit privátban.
(#) thomato hozzászólása Máj 29, 2022 /
 
XV. kerületből elvihető ez az APC back ups es400. Zakózott egyet pár méterről, így tört el, darabjai benne vannak.

P5299063.JPG
    
(#) antikzsolt válasza thomato hozzászólására (») Máj 29, 2022 /
 
Én elvinném ha a posta játszik. Péntek előtt viszont nem tudok utalni akkor lesz szabim és tudok új kódot kérni a netbankomhoz. Hacsak nem sürgős hogy megszabadulj tőle. Elektronika túlélte?
(#) thomato válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 29, 2022 /
 
Aki személyesen jön érte előnyt élvez, ha nem akad jelentkező, akkor elküldöm. Nem tudom, milyen állapotban van a belseje, nincs kedvem foglalkozni vele.
(#) antiktelefon válasza még1MbR hozzászólására (») Máj 29, 2022 /
 
Üdv! Igazából annyi van, amennyit el tudsz vinni, egy nullát biztos írhatsz a dobozok számához. Praktikusan úgy lehetne megoldani, hogy bedobozoljuk, aztán ideállsz és hamar bepakoljuk. Átmenetileg biztosan meg tudsz állni még akár a járdán is. Amúgy kb 25m-re lehet megállni (közvetlenül az ajtó előtt) mindent beleszámítva, nem kell sokat vinni.
A hozzászólás módosítva: Máj 29, 2022
(#) még1MbR válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 29, 2022 /
 
Rendben, írtam privátban, egyeztessünk!
(#) tbarath hozzászólása Máj 30, 2022 /
 
Sziasztok,

Egyben elvihető csomag:
- Ubiquiti GP-B240-100 24V/1A PoE feladó
- Ubiquity Router-station (nem pro, Link, gyárilag OpenWRT-s Link)
- benne 3 Mini-PCI hálókártya, 2 Routerboard R52 )Link) és 1 TPLINK TL-WN861N (már csak driver oldalt találtam, Link)
- 4 távtartó, 3 antenna, 6 uFI-SMA (vagy RP-SMA) kivezető kábel, 1 USB breakout kábel (szerintem házi)

Preferáltan személyesen (Bp. IX. kerület, vagy esetenként a 13-ban is előfordulok), ha máshogy nem megy postán. Ha több jelentkező is van, akkor fenntartom a választás jogát.

Tamás
A hozzászólás módosítva: Máj 30, 2022
(#) vargham válasza tbarath hozzászólására (») Máj 30, 2022 /
 
Szia! Engem érdekel.
(#) Cinema hozzászólása Máj 30, 2022 /
 
Kedves Mindannyian!

Elvihető, garázs ürítésből:
Belinea 10-30-40 Monitor, képcsöves, keveset használt, régóta a garázsban pihen, dobozában.
Sokat használt Epson tintás-nyomtató, felújítható.
Hiányos elektromos fűkasza, motorikusan jó, a damil-dob teteje hiányzik, törött.
Lámpatest, gömb és többágú.
Transzformátor vasmag anyagok, többféle, E-I, M és Hipersil vasmagok, csévék, egyéb szerelvények, kész transzformátorok.
Csak személyes átvétel, egyeztetett időpontban.
Helyszín: Cegléd, Lordok-háza garázssor.
Érdeklődni napközben: 0630-xxxxxxx mobilszámon lehet.
A Pünkösd-hétvége nem jó, azon kívül naponta, délután 4-től, egyeztetett időpontban.

Üdv!

Hozzászólásban sosem teszünk közzé telefonszámot!
A hozzászólás módosítva: Máj 30, 2022
Moderátor által szerkesztve
(#) vteo válasza Cinema hozzászólására (») Máj 30, 2022 /
 
Szia
A transzformátor vasmag anyagok, többféle, E-I, M és Hipersil vasmagok, csévék, egyéb szerelvények, kész transzformátorokat és a Belinea 10-30-40 Monitot szívesen elfogadnám.
(#) Cinema válasza vteo hozzászólására (») Máj 30, 2022 /
 
Rendben, félretéve.

Üdv!
(#) tbarath válasza vargham hozzászólására (») Máj 30, 2022 / 1
 
OK, megnyerted, részleteket privátban intézzük.
(#) tbarath hozzászólása Máj 30, 2022 /
 
Sziasztok,

Elvihető Zalman HPS-300 "gamer headset" (Bővebben: Link).
Egyszer volt használva egy fél órás PC-s konferenciára, azóta félre van téve. A hangszóró részét teszteltem, működik, a gondolom a mikrofon is, de most nincs a kezem ügyében külön mikrofonbemenetes eszköz.

Preferáltan személyesen (Bp. IX. kerület, vagy esetenként a 13-ban is előfordulok), ha máshogy nem megy postán. Ha több jelentkező is van, akkor fenntartom a választás jogát.

Tamás
(#) tbarath hozzászólása Máj 30, 2022 /
 
Sziasztok,

Elvihető 2 db 200x80-as JYSK-es BASIC ágyrács (Bővebben: Link).
"Production környezetből kivéve", pár hónapja cseréltem le. Nincs porrá törve-zúzva, de használt.

Preferáltan személyesen (Bp. IX. kerület, vagy esetenként a 13-ban is előfordulok), postázni nem fogom. Ha több jelentkező is van, akkor fenntartom a választás jogát.

Tamás
A hozzászólás módosítva: Máj 30, 2022
Következő: »»   534 / 647
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem