Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   418 / 429
(#) bbb válasza Monster02 hozzászólására (») Jan 27, 2023 /
 
Konkrétan a panelen lévő teljes sort lecserélném, mert a GSK-805 még ennél a fajtánál is ritkább, azaz összesen 10 pólus kellene. Nyilván ha többre jön ki, mert úgy adják ki a kapható csatlakozók, akkor nem félek használni a fűrészt és a csiszolót, hogy kiigazítsam
Amit a képeken mutatsz, az nekem tökéletes lenne, ha a rasztermérete 10mm, hol sikerült ilyet venned?
(#) tbarath hozzászólása Jan 28, 2023 /
 
Sziasztok,

A csatolt képen látható csatlakozót van tippetek, hogy hol lehetne beszerezni?

Köszi,
Tamás
(#) uniman válasza tbarath hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
A hifi gyártójánál jó pénzért...vagy ott sem?
(#) tufatofu válasza tbarath hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
Bővebben: Link

Mondjuk én azonnal lecserélném másra, mert ez nagyon drága, és alig kapni itt ott...
A hozzászólás módosítva: Jan 28, 2023
(#) Remci válasza tufatofu hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
Innen már én is akartam vásárolni,de hogy a rákba lehet a terméket a kosárba helyezni?
(#) tufatofu válasza Remci hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
Ezt nem tudom, de azt irja, hogy: "Bejelentkezés után megrendelni csak azon termékeket tudja, amelyeket a kosarába tesz. A kosár tartalma bármikor módosítható, a benne lévő termékek törölhetők. A kosár használatához a böngészőjében a cookie-k használatát engedélyeznie szükséges."
(#) Remci válasza tufatofu hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
Ja,regisztrálni kell. Csak még azt nem találtam meg, hogy hol.
(#) tbarath válasza uniman hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
A gyártó/importőr/forgalmazó nem hiszem, hogy különösebben foglalkozna ilyesmivel, de vesztenivaló sincs. Haver vette ezt az erőlködőt, ha jól emlékszem egy itteni apróhirdetést küldtem el neki, és azt vette meg.
Csatlakozóra vannak mindenféle ebay-es források, de annyi fajta van, mint a nyű: Bővebben: Link. De ára is van, jó hogy lehet kapni. 4,2 mm-es molex csatikat néztem még, némi faragással lehet, hogy jó lenne. Vagy ráforrasztani valami banán mamát lengőben.
Kicsit felzaklatott ez a csatlakozó, kiosztottam a gyártóknak néhány ****korbács díjat gondolatban.
(#) tbarath válasza Remci hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
Hát igen, néztem én is. Most volt valami link egy másik topic-ban, az is valami magyar csodabolt, csak alkatrésznél a fele kategória nem kattintható (adblock nélkül se).
(#) lelkes amatőr válasza Remci hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
Vicces egy oldal
(#) uniman válasza Remci hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
Próbaképpen ezt simán beraktam a kosárba (reg nélkül): Bővebben: Link A "tovább"-ra kattintva máris írhatod be az adataidat... (Bizonyára ami nincs nekik, az nem is tehető be a kosárba!)
A hozzászólás módosítva: Jan 28, 2023

rendel.jpg
    
(#) uniman válasza tbarath hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
Megnevezhetnéd a gyártót...mert én nem Samsungot linkeltem!
A hozzászólás módosítva: Jan 28, 2023
(#) pipi válasza tbarath hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
Lehet megköveztek...
Gondolom a készülék hátlapján van, én simán rá(bele a csatiba)forrasztanék egy ilyesmit:
https://www.hestore.hu/prod_10042497.html
vagy inkább ilyet: https://www.hestore.hu/prod_10042553.html
Bár lehet azon az 1cm-en olyan nagyot fárad a "hifi" jel hogy aranyozott kivitel kellene
A hozzászólás módosítva: Jan 28, 2023
(#) tbarath válasza uniman hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
Szia,

Link alapján Denon AVR M330-at linkeltél a jófogásról, szerintem pont ugyanaz a termék.
(#) Remci válasza uniman hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
Megnéztem,tényleg. Viszont vannak olyan termékek, aminél írja az árat és hogy van raktáron,de nem ad lehetőséget kosárba rakni. Hát legfeljebb nem tőlük veszem
(#) tufatofu válasza uniman hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
Mindenféle kritikán aluli ótvarra is szeretik ezt rakni, nem csak Samsungra, már többel találkoztam...
(#) tbarath válasza pipi hozzászólására (») Jan 28, 2023 /
 
Aranyozott, meh. Kifejezetten audio sorkapocs
De komolyra fordítva jó ötlet, csak - tippem szerint - 4,2 mm-es raszter kellene, nem 5,08, olyan pedig valami wago-ból van HEStore-on. Akarok majd rendelni, hozzácsapom a listához.
De simán lehet, hogy 3D nyomtatott ház és valami pont ráillő másfajta szerelhető csatlakozó lenne a megoldás, csak ahhoz ezt a vackot be kéne cipelni mondjuk a Lomexbe, aztán nekiállni válogatni. Aztán majd aranyozok
A hozzászólás módosítva: Jan 28, 2023
(#) Monster02 válasza bbb hozzászólására (») Jan 29, 2023 /
 
Tessék megtaláltam!
Bővebben: Link
(#) uniman válasza Monster02 hozzászólására (») Jan 29, 2023 /
 
Ennek csak 7.62 mm a "pitch"-je...nem pedig 10mm, mint a keresettnek.
A hozzászólás módosítva: Jan 29, 2023
(#) Monster02 válasza uniman hozzászólására (») Jan 29, 2023 /
 
Igazad van!
Akkor peddig ő játszik:Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Jan 29, 2023
(#) Bakman válasza uniman hozzászólására (») Jan 29, 2023 /
 
TME is árul hasonlót: Bővebben: Link.
(#) bbb válasza Bakman hozzászólására (») Jan 29, 2023 /
 
Köszi, ott még sose vásároltam, most regisztráltam aztán meglátjuk mikorra ér hozzám a cucc. Kicsit mondjuk szomorú, hogy a kb. 1000Ft helyett (kontel) majd 3000Ft lesz, mire hozzám ér... No persze, ha nem hónapokig kellene várni az alira, akkor nem vacakolnék ennyit magyar beszállító keresésével.
(#) szepi003 hozzászólása Jan 30, 2023 /
 
Sziasztok Segítséget kérnék ,hol tudok beszerezni hidrogén peroxid nyáklap maratáshoz 2 éve még háztartási boltban tudtam venni de most sehol sem árulnak.A fodrász kellékes nél van ,de csak valamilyen külön engedélyel adhat el.Köszönöm ha valaki tud segíteni .
(#) pittyu2 válasza szepi003 hozzászólására (») Jan 30, 2023 /
 
SZia. Nemrég itt kaptam a tippet. Mármint a Hobbielektronikán.
_Szép haj kft_ .Felkeresed a webáruházat és majd meg kell adni az email címedet. Küldenek egy nyomtatványt , hogy mire akarod használni -nyomtatott áramkör maratás - és hogy nem akarod tovább értékesíteni (te iszod meg , vagy Elon Musk űrprogramjával rivalizálsz,vagy vadászként trófeát fehérítesz, vagy olajat szőkítesz ) Mennyiség stb és nagyon korrektül küldik is.
Üdv:pittyu
(#) Teaway válasza szepi003 hozzászólására (») Jan 30, 2023 /
 
Beszélsz a fodrászoddal, hogy rendeljen, te meg megveszed tőle.
(#) mnyugger válasza szepi003 hozzászólására (») Jan 30, 2023 /
 
(#) tufatofu hozzászólása Feb 1, 2023 /
 
Sziasztok!
A képen látható érintkező kialakítású yaxley kapcsoló kapható valahol hazánkban(kapcsoláskor a két szomszédos érintkezőt rövidre zárja)?
(#) pumpa hozzászólása Feb 5, 2023 /
 
Üdv! Hol lehet venni ilyen csapágy gumit?
(#) kbhuinfo hozzászólása Feb 15, 2023 /
 
Sziasztok! Szilikon vagy bármilyen más conformal coating elektronikára, vízszigetelés és érintésvédelem céljára? Jó lenne, ha bevonás után mosógépben mostható lenne az elektronika. Lehet spray vagy merülős forma is. Akár műgyanta is szóba jöhet. Ha tudnátok ötleteket, termékeket vagy gyártókat javasolni, nagyszerű lenne - előre is köszönöm a segítséget!
(#) PetAd hozzászólása Feb 16, 2023 /
 
Sziasztok!
Hol tudok venni 6x0,5mm-es vagy 6x1mm-es rozsdamentes acél csövet úgy, hogy nem kell 6m-t megvennem belőle?
Következő: »»   418 / 429
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem