Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elfogadnám, ha ingyen elvihető
Lapozás: OK   91 / 112
(#) szs válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 3, 2023 /
 
Idézet:
„Csökkenteni akarom a raktár készletet annak akinek túl sok van”

Tudtam én, hogy a hősök köztünk élnek.
(#) erbe válasza vision61 hozzászólására (») Feb 3, 2023 / 1
 
Régebbi képcsöves monitorokban legalább 4 db IRF630-as van.
(#) majkimester válasza vision61 hozzászólására (») Feb 3, 2023 / 2
 
Az ilyen apró dolgok küldésére legjobb a normál méretű sima postakész boríték. 200Ft. A postán ĵárva érdemes venni pár darabot. Nincs súlykorlátozás és vastagon 2.4cm-ig megpakolható. Sok apró dolog belefér. Feladáshoz meg elég a levelgyűjtőbe bedobni, nem kell a postán sorba állni.
(#) mnyugger válasza erbe hozzászólására (») Feb 4, 2023 /
 
Hol? Melyik részén? Tápegységben? Eltérítőben?
(#) jani1987 válasza vision61 hozzászólására (») Feb 4, 2023 /
 
Megnézhetem a helyi boltban de vagy lesz vagy nem. Ha többet küldesz akkor max térítem a posta költséget.
(#) erbe válasza mnyugger hozzászólására (») Feb 4, 2023 /
 
Van egy rész, ahol 3-4 IRF610-es van sorban. A változó felbontáshoz igazítja az eltérítő feszültséget. Néhány órája volt ilyen a kezemben, elkót "mentettem" belőle. Ebben csak 3 db van. Nagyjából a panel közepe táján.
(#) mnyugger válasza erbe hozzászólására (») Feb 4, 2023 /
 
Köszi.
(#) david87 hozzászólása Feb 6, 2023 /
 
Sziasztok!
Keresek 3x0,25 fekete színű kábelt keresek külső átmérő 5mm minimum 3 m
(#) Gobe54 válasza Kera_Will hozzászólására (») Feb 7, 2023 /
 
Ha a Triasun-t nem tudod zsebre vágni, nekem van kisebb, csak KH rádióm.
(#) Kera_Will válasza Gobe54 hozzászólására (») Feb 7, 2023 /
 
Rendben lehet az is érdekelne .
Köszönöm !
(#) FAZ1 válasza Gobe54 hozzászólására (») Feb 7, 2023 /
 
A Triasunt is zsebre lehet vágni, viszont télikabát zseb kell hozzá. Minden esetre tény - kisebb mint a volt orosz Szokol! És URH-ja is van! (antennával)
(#) antikzsolt hozzászólása Feb 7, 2023 /
 
Üdv. Valakinek nincs pár napelem panelja amit leszedett már a tetőről és csak kerülgeti? Egy cicaházat akarnak fűteni napközben és kellene pár kiegészítő panel. Pécsen van a cicaotthon. Én csak a közvetítést végzem el és privátban megadom a hölgy elérhetőségét. A házikóban beteg cicák vannak és a meglévő rendszert kellene kiegészíteni. Jelenleg 4 darab 280w panel adja a fényt
(#) antikzsolt válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 8, 2023 /
 
Egy fontos dolog kimaradt. Nincs vezetékes villany és nem megoldható a villany oda vitele. Oszlopok vezetékek kellene lerakni. Milliós összegekről van szó. Esetleg valami spórolós olcsó melegen tartás ötlet is jó lenne ami nem baj ha esetleg nedves lesz. Az ötlet is sokat segítene hogy mivel lehetne a beteg cicákat melegen tartani. Fűthető autós ülésvédőre gondoltam. Más ötlet is jó lehet
(#) img hozzászólása Feb 8, 2023 /
 
Szervusztok!

Valaki le tudná menteni nekem egy TP-Link RE450 v3 hatótáv növelő EPROM tartalmát (GigaDevice GD25Q64C, 3.3 voltos, egy CH341A is elboldogul vele), vagy 1-2 napra kölcsön tudná adni az egységet, hogy lementsem magamnak? Belefutottam egybe, amin a tftp nem működik csak a power lejét villogtatja, a safeloader miatt meg nem tudok hozzá a gyári firmware-ből "szüzet" építeni.

Köszönöm előre is!
(#) Kera_Will hozzászólása Feb 10, 2023 /
 
Keresek hibás "KR" vagy hasonló 24V és 220V "kis reléket" . BP és környéke.
CuZ donorizációs célból.
Köszönettel!
A hozzászólás módosítva: Feb 10, 2023

KR.PNG
    
(#) mnyugger válasza Kera_Will hozzászólására (») Feb 10, 2023 /
 
Szétbontod a huzal miatt? Pazarlás.
Milyen huzal kell neked, vagy csak a réz miatt?
(#) Kera_Will válasza mnyugger hozzászólására (») Feb 10, 2023 /
 
Nem véletlen hibást keresek ... igen CuZ érdekel ... 1 2 tizedtől kezdődik rajtuk és kissé vastagabbal végződik feszültségeik függvényében.
A legaranyosabb bennük , hogy némelyiken a menetszám is felvan tüntetve nem csak az átmérő .
A hozzászólás módosítva: Feb 10, 2023
(#) antiktelefon válasza Kera_Will hozzászólására (») Feb 10, 2023 /
 
Nem tudom mennyire romlanak el ezek. Valahol van egy rekesznyi használtam belőle, néhánynak nem a legszebbek a pogácsái mondjuk, de egy sincs letapadva.
(#) NGY válasza Kera_Will hozzászólására (») Feb 10, 2023 /
 
Egy darabot tudok adni.
Vagy harminc éve őrizgetem, ha eddig nem volt rá szükségem, ezután se lesz .
A hozzászólás módosítva: Feb 10, 2023
(#) elactrofan hozzászólása Feb 10, 2023 /
 
Üdv!

Hibás törött monitorból vagy tv-ből való kijelzőt keresek bel tartalom miatt, pontosabban a merevítő plexi érdekelne belőle.

Lenne ilyen akkor érdekelne Dél pesten mozgolódok általában.
köszönöm Tamás
(#) Kera_Will válasza antiktelefon hozzászólására (») Feb 10, 2023 /
 
PÜ ment. Köszönöm !
(#) mnyugger válasza Kera_Will hozzászólására (») Feb 10, 2023 /
 
Bocsi!
Csőlátásom van. Ez kimaradt: "Keresek hibás "
Régen VMK tekercset használtunk donornak. Az kapható volt. Tekercselő huzal az nem.

Én jó, használható KR 220-asokat keresek.
A hozzászólás módosítva: Feb 10, 2023
(#) még1MbR hozzászólása Feb 11, 2023 /
 
Sziasztok!
Restaurálom a Nokia 5110-es telefonomat és keresek működésképtelen donort hozzá.
A készülékház lenne érdekes, mivel letört róla pár rögzítő rész.

Hátha valakinek hever még a fiók alján egy roncs

Köszönöm szépen, hogy megnézed.
(#) pipi válasza még1MbR hozzászólására (») Feb 11, 2023 /
 
Ha megvan a darabja, jó kétkomponensű ragaccsal simán megoldható
(#) még1MbR válasza pipi hozzászólására (») Feb 12, 2023 /
 
Végső esetben az lesz, csak nagyon picik a letört részek, plusz menet van belül, oda nem mehet ragasztó.
A kép csalóka, ott nagynak tűnnek az alkatrészek
(#) Travolta válasza még1MbR hozzászólására (») Feb 12, 2023 /
 
Esetleg még opció lehet a pillanatragasztó/szódabikarbóna páros is.
(#) lefituta hozzászólása Feb 12, 2023 /
 
Sziasztok! Szeretném rendbe hozni Motorola v3i és V3 telefonjaimat, mert nem szeretem ha a teló, okosabb nálam, ezért ha valakinek van hozzájuk alkatrésze vagy rossz telefonja (mindegy milyen függő)
szívesen elfogadnám, vagy adnék érte, amit kér.
(#) NGY hozzászólása Feb 14, 2023 /
 
Keresek KÖLCSÖNBE egy PS4 újrahúzásához egy hozzá való kontrollert, lehetőleg USB-s, vezetékeset.

A konzolt használtan vettem, kontroller nélkül (kutya szétrágta), működőképes, viszont valamiért billentyűzettel nem tudom elérni a beállítások menüt. Másik kontrollert azután vennék, ha már sikerült a gyári tiszta állapotot visszaállítani. (Nem én szándékozom játszani rajta vén fejjel, három kisgyereknek lesz ajándékba.)

Nem szükséges fizikailag elhoznom a kontrollert ha akad egy segítőkész fórumtárs, aki rá tudná szánni ezt az időt. Jó lenne valahol a pesti oldalon, a IV-XIII-XIV-XV illetve a VIII-IX-IX kerületek környékén.

A legutolsó update file-t viszem USB-kulcson.
(#) morgo hozzászólása Feb 16, 2023 /
 
Sziasztok!
Keresek egy SG858 ventillátort hőlégfúvóba. Bontott is jó, csak működjön. Rendelek Aliról, csak mire az ideér, kinő a hajam. Nekem meg sürgős lenne, fizetnék is érte.
Normális dolog az, hogy 24 V-os ventillátorban 18 V-os Hall ic van?
A hozzászólás módosítva: Feb 16, 2023
(#) NGY válasza morgo hozzászólására (») Feb 16, 2023 /
 
Ez a szokásos 5015-ös lenne? Ha igen, itthon is lehet kapni.

Egy lehetőség
.
A hozzászólás módosítva: Feb 16, 2023
Következő: »»   91 / 112
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem