Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   170 / 172
(#) nedudgi válasza Ghoost hozzászólására (») Márc 22, 2023 /
 
A tranzisztorok között keresd.
(#) Inhouse válasza Ghoost hozzászólására (») Márc 22, 2023 /
 
Ha már tirisztor/triak, akkor itt a ACS102-6TA-TR-nál, a pillanatnyi ideig elviselni képes 7,3A lett feltüntetve (TO92 tok!), a többinél szerencsére az IT(RMS).
(#) proli007 válasza Ghoost hozzászólására (») Márc 22, 2023 /
 
Hello!
BT148W, MCR100, BT149D, BT169D, BT151..
(#) Ghoost hozzászólása Márc 22, 2023 /
 
Koszonpm.
Valoban van tobb is!
Csak 2 helyen lehetett kijelolni hogy mit keresek.
Az egyik adta az egy talalatot, mig a masik adott 9tipust.
(#) proli007 válasza Ghoost hozzászólására (») Márc 22, 2023 /
 
Őszintén szólva, én is mindig kűzdök a kereséssel. Mert vagy nem egységesek a kereső szavak, vagy mást is kisorol. Vagy én vagyok béna, vagy a kereső motor, vagy mind kettő igaz..
(#) Ghoost válasza proli007 hozzászólására (») Márc 22, 2023 /
 
Im hol, hogy mire gondoltam

Untitled.png
    
(#) Dióda hozzászólása Márc 26, 2023 /
 
Gyerekek van egy kis gondom de lehet másnak is lessz vele.
Ugye a citromail fizetős lessz és a he store-ban azzal vagyok regisztrálva .
Szeretném az email címet kicserélni de nem tudom hogyan lehet.
Valaki tudna segíteni?
(#) Pethical válasza Dióda hozzászólására (») Márc 26, 2023 /
 
Szerintem ezt Te nem tudod módosítani, legalábbis én ilyen menüpontot nem találtam. Írj az info@hestore.hu címre és biztosan meg tudják neked változtatni.
(#) szemlélő válasza Dióda hozzászólására (») Márc 26, 2023 /
 
A Beállítások oldalon az első megváltoztatható lehetőség az emailcím változtatás.
(#) Pethical válasza szemlélő hozzászólására (») Márc 26, 2023 /
 
Szerintem félreértetted, nem itt a fórumon, hanem a hestore.hu oldalon szeretne e-mail címet cserélni.
(#) szemlélő válasza Pethical hozzászólására (») Márc 26, 2023 /
 
Akkor valóban félreértettem.
Elnézést kérek.
(#) elektrorudi hozzászólása Márc 29, 2023 /
 
Sziasztok!
Ez mire jó? Az adatlapjából számomra semmi sem derül ki.
(#) kaqkk válasza elektrorudi hozzászólására (») Márc 29, 2023 /
 
Vonalkövető robothoz ...
(#) kokozo válasza elektrorudi hozzászólására (») Márc 29, 2023 / 1
 
BFD-1000 így találsz róla több infót.

BFD-1000.JPG
    
(#) elektrorudi válasza kokozo hozzászólására (») Márc 30, 2023 /
 
Köszönöm.
(#) Suba53 hozzászólása Ápr 3, 2023 /
 
Kedves HESTORE!
Van egy regisztrált accountom a webáruházhoz, de szeretném az email címet megváltoztatni, mert a citromail fiókom hamarosan megszűnik, a fizetőssé válása miatt.
De az oldalon a profilom lehetőségei között sehol nem találok ilyen opciót, menüpontot, holott nagyon sok hasonlóan az email címmel regisztráló oldalon erre van mód.
Amúgy egy ilyen lehetőségnek alapból benne kellene lennie, vagy csak én nem találom?
(#) Pethical válasza Suba53 hozzászólására (») Ápr 3, 2023 /
 
Írj az info@hestore.hu címre és biztosan meg tudják neked változtatni.
(#) Suba53 válasza Pethical hozzászólására (») Ápr 3, 2023 /
 
Írtam oda levelet, de nem válaszoltak. Azért gondoltam, hogy ide is beírom.
Meg hátha vannak még sokan hasonló cipőben, és nekik is hasznos lehet a válasz.
(#) Pethical válasza Suba53 hozzászólására (») Ápr 3, 2023 /
 
Igen, az biztos, hogy többen is lesznek így ezzel, korábban is felmerült ez kérdésként.
(#) Suba53 válasza Pethical hozzászólására (») Ápr 4, 2023 / 3
 
Akinek citromailes regisztrációja van a HESTORE oldalon, az kb 10 másodperc alatt át tudja íratni a telefonos ügyfélszolgálat segítségével.

Felhívtam őket, és egy kedves hölgy simán átírta az új email címre.
(#) Suba53 hozzászólása Ápr 9, 2023 / 1
 
Kedves HESTORE!
Ennek a csigafúró sorozatnak a leírásából ki kellene venni azt, hogy - "Alkalmas papírlaminát vagy üvegszálas epoxi anyagú NYÁK lemezek fúrására." !!
Ugyanis üvegszálas nyák fúrására teljesen alkalmatlan. Mivel sima HSS fúró, ezért néhányszor tíz furat után ugyanúgy elmegy az éle, mint minden más HSS fúrónak.
Vettem belőle egy szettet, de már dobom is ki, sajnos.

Szerintem aki ezt bele írta, az megfontolás nélkül átvette a szénacél fúrók leírásában olvasottakat, amik ugye valóban alkalmasak üvegszálas nyák lemezek fúrására.
És sajnos az árat is a szénacél fúrók kategóriájába lőttétek be, holott ez a töredékét éri csak.
Én is azért mertem megvenni, mert feltételeztem az ára, meg a leírása alapján, hogy szénacél, de óriásit csalódtam. Ha becsülettel le lenne írva, hogy az anyaga bizony csak HSS, akkor a megtévesztő leírása ellenére tudná az ember, hogy mire számíthat.
A hozzászólás módosítva: Ápr 9, 2023
(#) Hp41C hozzászólása Máj 3, 2023 /
 
LM285Z-1.2 tápegység IC -nél a listázáskor és a saját lapján a sárga vonal alatt 2.5V, a tulajdonságok között már a jó 1.235V feszültség érték szerepel. A belinkelt adatlap is 1.2V -ot ír.
Köszönöm.
(#) proli007 hozzászólása Máj 3, 2023 /
 
Az ADS115-M panelnél a méreteket csak kitalálni lehet, mert egyik adatlap sem tartalmazza a méreteket.
(#) Black7275 hozzászólása Máj 7, 2023 /
 
Vásároltam a webshopban imbusz D fejű csavarokat. A honlapon semmi anyagjelölés nincs. Szerintem vagy rocsdamentes acél vagy saválló lehet. Mert nem fogja a mágnes és meglehetősen kemény anyagból van. Valaki esetleg tudja milyen anyagból van?
(#) rolie válasza Black7275 hozzászólására (») Máj 7, 2023 /
 
A 3x12mm-esnél ott van:
Idézet:
„A2 rozsdamentes acél”
(#) Bakman válasza Black7275 hozzászólására (») Máj 7, 2023 /
 
Az első találatra kattintottam, lásd melléklet.
(#) Black7275 válasza Bakman hozzászólására (») Máj 7, 2023 /
 
Köszönöm.
Úgy látszik csak nekem volt szerencsém azokra rákattintani aminél nincs adat feltöltve. De van olyan ahol saválló A4-es acélt írnak. Akkor ez, hogy van? Valamelyik ilyen valemelyik pedig olyan?
(#) Suba53 hozzászólása Máj 14, 2023 /
 
Sziasztok!
Mit jelenthet pontosan a raktárkészlet jelölésénél a "> 2"
Több mint 2db? 2db? kevesebb mint 2db, vagyis mindössze 1 db?

Mivel a kacsacsőr a "Raktáron" felé nyit, vagyis elvileg a raktárkészlet nagyobb mint 2, így én úgy értelmezem, hogy több van mint 2db, vagyis minimum 3db rendelhető. De már többször belefutottam, hogy így értelmezve a mennyiséget a megrendelés elküldése után szembesültem azzal a vissza jelzéssel, hogy kevesebb van raktáron a kért mennyiségnél, és várni kell sokszor nem is keveset.

Vagyis hogyan kell megfejteni ezt a talányt, hogy ne essen orra az ember?
(#) Prefector válasza Suba53 hozzászólására (») Máj 14, 2023 /
 
Szia! Én a kosárnál szoktam ellenőrizni, mert ott pontosan jelzi hogy igen/nem raktáron van-e /színes kockákkal/, az a mennyiség amit a kosárba raktál, az a legegyszerűbb.
(#) nemgyuri válasza Suba53 hozzászólására (») Máj 14, 2023 /
 
Ezt tegyük helyre:
Szénacél fúró pl. papír, réz, ha köszörülthornyú akkor aluminium fúrására alkalmas. (max.HRC55)
HSS fúró edzett acél kivételével szinte minden fémre jó.
Keményfém fúró alkalmas nagykeménységű anyagok pl. edzett acél, üvegszálas anyagokhoz stb.
Gyémánt bevonatú szerszámok pl. üveghez egyéb fémekhez kivéve a széntertalmu anyagok (acél)
Köbös bórnitrid minden kemény anyaghoz használható.
--Vágósebesség, előtolás széles tartományban szór, alapanyag - szerszám párosítástól függően.
( szénacél a legolcsóbb - köbös bórnitrid a legdrágább ! )
Következő: »»   170 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem