Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3529 / 3553
(#) adapter válasza nagym6 hozzászólására (») Dec 12, 2023 / 3
 
Látod: a maradék 3 dugaljból. A terhelésre figyelni kell, mert nincs benne védelem!
(#) nagym6 válasza adapter hozzászólására (») Dec 12, 2023 / 2
 
Oh tényleg. Megpróbáltam, de nem megy vele a mosógép.
Szedhetem szét a mosógépet mi baja lehet.
(#) szs válasza nagym6 hozzászólására (») Dec 12, 2023 / 1
 
Mer egy mosógéppel megbontottad a szimmetriát. (A valóságban azért a hálózatról használják a mosógépet, mert csak egy van.)
Ha két mosógépet dugsz bele, vidáman mosni fognak (menni akkor sem)
Viszont van egy olyan titkos lehetőség: a villásdugó fázisához hozzávezetsz egy segédfázist a szomszédos digaljból. Az berúgja.
És motorostapasztalataid alapján emlékezhetsz: időnként be kell rúgni. Aztán megy magától is.
(#) klimas 56 válasza nagym6 hozzászólására (») Dec 12, 2023 /
 
Nagyon egyszerű! Azért free mert mindenki úgy csikarja ki belőle , ahogy akarja ! Neeem ???
A hozzászólás módosítva: Dec 12, 2023
(#) Pethical válasza rolie hozzászólására (») Dec 12, 2023 /
 
Ezek szerint az eszköz valóban működik
(#) sany válasza nagym6 hozzászólására (») Dec 12, 2023 /
 
Majd ezzel menni fog, akár kettő masina is.
(#) Rosszmáj válasza sany hozzászólására (») Dec 12, 2023 /
 
Ezek az indiaiak letolják a Szilícium-völgyet
(#) Fats Domino hozzászólása Dec 13, 2023 /
 
Jó reggelt!
Ez tényleg az aminek hirdetik?

boost.png
    
(#) Bakman válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 13, 2023 /
 
Ez is kamu (scam) termék. Hol találod meg ezeket?
(#) Fats Domino válasza Bakman hozzászólására (») Dec 13, 2023 /
 
Szia, Jó reggelt!
Rendszeresen kapok a freemail postafiókomba ilyeneket. Fogalmam sincs honnan tudják az email címet megszerezni? Ezt az email címet csak itt regisztráltam
A hozzászólás módosítva: Dec 13, 2023
(#) Bakman válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 13, 2023 / 2
 
Onnan tudják, hogy a Freemail egyszerűen eladja az email címed ilyen-olyan hirdetőknek (kb. annak, aki hajlandó fizetni), cserébe a kedves reklámjaik biztosan nem kerülnek a levélszemét kategóriába. Az már más kérdés, hogy maga a Freemail eleve levélszemét kategória.
(#) tufatofu hozzászólása Dec 13, 2023 /
 
Üdv! Vett már valaki csévetestet az Eximtrade-tól? Ha nem titok, egy árat írjon már legyen szives, viszonyítási alapnak(mindegy milyen csévéét), mielőtt levelezgetni kezdek velük, érdekelne az árak színvonala.....
A hozzászólás módosítva: Dec 13, 2023
(#) Jonni válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 13, 2023 /
 
Nemááá gyerekek! A freemail még létezik? 13 éve nem hallottam róla
(#) nagym6 válasza Jonni hozzászólására (») Dec 13, 2023 /
 
Nekem ősidők óta van, munkám miatt nem hagyhatom el, mivel ezer helyen csak azt az elérhetőségemet tudják. Ez a csapdája a netnek.
(#) mnyugger válasza Jonni hozzászólására (») Dec 13, 2023 /
 
Még a Soros alapítvány idejében léptem be a freemail.c3.hu-ba. Azóta is megvan bár többnyire csak spam jön rajta. Tavaly átvette üzemeltetésre a kormány.
(#) Ge Lee válasza tufatofu hozzászólására (») Dec 13, 2023 / 1
 
Nem tőlük veszed hanem a német Weisser-től, ők csak közvetítenek. Az 1-2db-os vétel szinte egészen biztosan nem fog menni, mert a német cégek jó ideje már csak nagyobb tételű megrendelés esetén állnak szóba a viszonteladóval is. Ugyanez igaz a trafólemezre is. Utóbbiból is meg kellett venni legalább 2 rúddal már 2 évvel ezelőtt is, csévéből meg úgy egy kartonnal.
Egyébként ez az off topik, ami elvileg elektronika mentes.
Ha netán beszélsz velük, írd majd meg hogy mi a jelen helyzet, érdemes-e onnan még bármit venni, vagy már minden csak aranyárban és mázsányi mennyiségben rendelhető.
Amúgy egy közepes méretű cséve pár éve átszámítva ilyen 400-600Ft körüli áron volt még.
(#) Ge Lee válasza nagym6 hozzászólására (») Dec 13, 2023 /
 
Nekem is van (volt) egy, szerencsémre nem munka jellegű így nem ért nagy kár hogy kizártam magam belőle. Egyszer nem akart beengedni mert hogy nagyon rég változtattam jelszót, változtassam meg. Jó. Persze az újat egy cetlire írtam fel ami meg elkallódott...
(#) tufatofu válasza Ge Lee hozzászólására (») Dec 13, 2023 /
 
Köszönet az infóért!
(#) Fats Domino hozzászólása Dec 14, 2023 /
 
Jó reggelt a korán ébredőknek!
Ilyen szerkezetet használ esetleg valaki, vagy látott már közelről? A bemutató video nagyon meggyőző, de valóban azt tudja amit ott bemutatnak? Pont szükségem lenne ilyenre, de nem vagyok biztos benne,hogy tényleg az aminek hirdetik.
(#) Jonni válasza mnyugger hozzászólására (») Dec 14, 2023 /
 
Igazából nem csak az a baj, hogy spam jön rajta , hanem az is , hogy vannak olyan helyek ahol el se fogadják (csak gmail-t vagy hotmail-t fogadnak el).
(#) Bakman válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 14, 2023 /
 
Erről a videóról van szó: Bővebben: Link? Reálisnak tűnik, összehasonlítva egy céges (nagyobb) hőkamerával.
(#) Fats Domino válasza Bakman hozzászólására (») Dec 14, 2023 /
 
Köszi!
(#) Suba53 válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 14, 2023 /
 
Ha azt nézzük, hogy a FLUKE egy profi műszeripari cég, akkor nagyon valószínű, hogy ez a termékük is hasonló színvonalon van, mint a többi FLUKE műszer.
(#) bbb válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 14, 2023 /
 
Én a HT-102 kamerámról tudok nyilatkozni (eladó), annak még nem ilyen jó a felbontása, de nagyon jól használható készülék. Persze megfelelő mobiltelefon kell hozzá, s onnantól hozza a paramétereiben meghatározott tulajdonságokat. A fluke jobb ennél, de azért ne ess hasra a mellékelt fotóktól, azok nem ezzel készültek. A 256*192 felbontás már szuper, de amit a reklámanyagban látsz, az inkább a 640*480-as profi kamerával készült, kicsit feltuningolt változat. Szerintem az ebben a cikkben lévő kép reálisabb, mint a reklámanyag.
Azért felraktam két képet arról, amit az enyém tud. Látszik az egyik nagy hiányossága - a két optika nem ugyan oda néz, ezért közeli képeken elcsúszik egymástól az infra és a látható kép. Viszont most gyorsan kipróbáltam a reklámvideóban látható odateszi a tenyerét és megnézi a fán dolgot - ezt láthatod a második képen, a szobahőmérsékletű oszlopra pár másodpercre odatett tenyerem lenyomatát
(#) Fats Domino válasza bbb hozzászólására (») Dec 14, 2023 /
 
Köszi mindenkinek a hozzászólást! üdv
(#) bbb válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 14, 2023 /
 
Minden esetre, ha megveszed, akkor kíváncsi leszek rá azzal milyen képet tudsz készíteni, a fluke jó cuccokat készít. Az egyetlen csúnya dolog ezzel a kamerával kapcsolatban, hogy nem sikerül tényleges képet találni, amit azzal készítettek és nem a reklámból való.
(#) Gafly válasza bbb hozzászólására (») Dec 14, 2023 /
 
Én megnéztem az árát, és nagyon gyorsan eldöntöttem, hogy ennyit nem engedhetek meg magamnak...
(#) segítő hozzászólása Dec 16, 2023 /
 
Sziasztok! Bocs, a szomszéd macska elriasztása a lenne a cél. Mindent összehugyozik/szarik. Kinyírni nem akarom, a sok ostoba internetes javaslat hatástalan. Marad a villanypásztor. Kialakítás? Hány V nem okoz maradandó károsodást a cicának/dögnek?
(#) Gafly válasza segítő hozzászólására (») Dec 16, 2023 /
 
Tartsál kutyát, az garantáltan elriasztja.
És nem fogyaszt áramot.
(#) tufatofu válasza Gafly hozzászólására (») Dec 16, 2023 /
 
Az csak a fákat és egyéb növényeket hugyozza ki....
Következő: »»   3529 / 3553
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem