Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elfogadnám, ha ingyen elvihető
Lapozás: OK   153 / 154
(#) brato válasza david87 hozzászólására (») Jún 9, 2026 /
 
Köszönettel elfogadnám.
A többit privátban.
(#) david87 hozzászólása Jún 10, 2026 /
 

Processzor

Keresek LGA775 foglalattú processzort 8 magosat.
(#) img válasza david87 hozzászólására (») Jún 10, 2026 / 1
 
LGA775-öt keresel vagy 8 magosat (Mert LGA775-ön 4 mag a maximum.)?
(#) david87 válasza img hozzászólására (») Jún 10, 2026 / 1
 
Akkor el írtam 4 magost keresek.
(#) xxxyyy válasza david87 hozzászólására (») Jún 11, 2026 / 1
 
Szerintem inkább írjad le, hogy mi lenne a cél. Egyrészt a Quad procik nem voltak túl gyakoriak és még most is értékkel bírnak a retro hw fanok között, másrészt igazán csak a kései gyártású, jobb 775 lapok tudták igazán kihasználni a tudásukat.
A hozzászólás módosítva: Jún 11, 2026
(#) madzagos hozzászólása Jún 12, 2026 /
 

Napelemes LED reflektor

Keresnék napelemes LED reflektort kisérletezéshez. Hibás hiányos állapotban. A napelem része ne legyen törött.
Előre is köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Jún 12, 2026
(#) Suba53 válasza david87 hozzászólására (») Jún 13, 2026 / 1
 
Q9400 Ezeket még nem dobálják az ember után.
(#) Gafly válasza madzagos hozzászólására (») Jún 13, 2026 /
 
Pont most ment el tőlem fórumtársunk , elmondása szerint jelentős mennyiségben és választékban van neki.
Még az is lehet, hogy
(#) uniman válasza madzagos hozzászólására (») Jún 13, 2026 /
 
Ha írsz, hogy kb. mekkorát keresel (cmxcm)... talán lesz.
(#) madzagos válasza uniman hozzászólására (») Jún 13, 2026 /
 
Szia!
Valami ilyesmit keresek.
(#) Gafly válasza madzagos hozzászólására (») Jún 13, 2026 /
 
És ha jól értem, Neked igazán csak a napelem része kellene, a többi nem annyira...
(#) madzagos válasza Gafly hozzászólására (») Jún 13, 2026 /
 
A napelem+ a reflektor része a dobozával. Építeni akarok bele egy másfajta vezérlést.
(#) uniman válasza madzagos hozzászólására (») Jún 13, 2026 /
 
Akkor ez pont olyan... Ragasztott a napelem, viszont az elektronika fedele csavaros. Majd egy LEDes topikban leírhatnád azt a vezérlést.

sol1.jpg
    
(#) madzagos válasza uniman hozzászólására (») Jún 13, 2026 /
 
Ilyen pont jó lenne nekem.
(#) bbb hozzászólása Jún 14, 2026 /
 

RJ45 csatlakozó

Sziasztok!

A képeken látható csatlakozót keresek, amivel megjavíthatnám a rossz cisco IP telefont. Ha lenne valakinek a közelemben olyan panelja, amin ilyen van, akkor szívesen elhoznám. Természetesen, ha bolti forrást tudtok mondani, az is segítene.
(#) lóri válasza bbb hozzászólására (») Jún 14, 2026 /
 
Szia! Elvileg farnell-nél van: Bővebben: Link
(#) mackopajtas válasza bbb hozzászólására (») Jún 14, 2026 /
 
Itt beszerezhető. Mausel.eu felhív, postán akármivel szállítják is.

3d modell
A hozzászólás módosítva: Jún 14, 2026
(#) bbb válasza mackopajtas hozzászólására (») Jún 14, 2026 / 1
 
Köszönöm!
(#) Moderátor hozzászólása Jún 15, 2026
 
Bbb és kaqkk!
Ezt a vitát kérjük privátban rendezni, nem tartozik a fórumra!
Köszönjük.
(#) Peter65 válasza bbb hozzászólására (») Jún 15, 2026 / 2
 
Szia!
Nálam van ilyenből néhány darab, szívesen adok belőle. Most éppen Vácon vagyok, ha kell késő este át tudom adni Dunakeszin a 2-es főúton. Vagy a napokban még járok erre, és egyeztethetünk.
(#) bbb válasza Peter65 hozzászólására (») Jún 15, 2026 /
 
Szia!

Már elindítottam a megrendelést, így nem fogok élni az ajánlatoddal.
Köszönöm a kedvességed!
(#) Peter65 válasza bbb hozzászólására (») Jún 15, 2026 /
 
Rendben.
(#) david87 válasza Suba53 hozzászólására (») Jún 16, 2026 /
 
Az a baj hogy nem nagyon találok itthon ilyen procit mert mindenütt a dual van.
Amugy q9400 lenne nekem a legjobb mert használható gépet akarok csinálni.
(#) uniman válasza david87 hozzászólására (») Jún 16, 2026 /
 
Ingyen...itthon? Pénzért a jófogáson is van!
(#) david87 válasza uniman hozzászólására (») Jún 16, 2026 /
 
Köszönöm majd nézek valahol egyet.
(#) uniman hozzászólása Jún 16, 2026 /
 

Aluszék profil

A képen látható sérült aluelemek helyettesítésére keresek hasonló aluprofilokat. Kb. 44-47 cm hossztól, 55-70 mm szélesen. Postázási és csomagolási költséget állom. Köszönöm.
(#) kalmi.kalmi válasza uniman hozzászólására (») Jún 16, 2026 /
 
Ilyen csak a gyárában van...
(#) uniman válasza kalmi.kalmi hozzászólására (») Jún 16, 2026 /
 
Bontottra is gondoltam...meg hogy mi lehetne jó helyette, nem baj, ha nem csíkozott, csak U keresztmetszetű legyen és rá lehessen ülni.
A hozzászólás módosítva: Jún 16, 2026
(#) még1MbR válasza uniman hozzászólására (») Jún 16, 2026 /
 
Íves ágyrácsból is végig lehetne rakni, ha nem ragaszkodsz a fémhez.
(#) bbb válasza uniman hozzászólására (») Jún 16, 2026 /
 
Alulemezt (1,5mm) tudnék adni, csak abból neked kellene a profilt megalkotni.
Következő: »»   153 / 154
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem