Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NOKIA 6070 programozása
Lapozás: OK   1 / 1
(#) oliv74 hozzászólása Feb 6, 2009 /
 
sziasztok szeretnek szorakozni egy nokia 6070-el es mivel nincsen usb-csatlakozoja mijen modon tudnak irni es olvasni belole van epromerem de nem tudom hogy csatlakozam ra ha valaki tudna segiteni elore is kosz
(#) titi válasza oliv74 hozzászólására (») Feb 6, 2009 / 6
 
Hali!
Remélem,ez segít...
(#) oliv74 válasza titi hozzászólására (») Feb 8, 2009 /
 
kosz job mint semi de egy szerviz prigira gondoltam tud valaki segiteni kaptam egyet es irtam neki egy ojan progit hogy mar kameranak tudom hasznalni usb keresztul de egy szerviz progi is jole ne
(#) titi válasza oliv74 hozzászólására (») Feb 9, 2009 /
 
Milyen "epromer"-ed van?
Arra a progira gondolsz, amit pl. a nokiánál használnak, a phoenixre?
Egyébként pontosabban is fogalmazhatnál, mert nem derült ki elsőre, hogy mit is akarsz pontosan, és még most sem teljesen tiszta...
(#) oliv74 hozzászólása Feb 9, 2009 /
 
elmondom mit akarok mivel diszhal tenyeszetel foglalkozom es a munkam veget nincs idom ellenorizni egypar dolgot ezt telon keresztul szeretnem megoldani mint pl. 2-orankenti etetes a viz ph-nk figyelese es ha kel beavatkozas vizlagyitas ellenorzes uv lampa elenorzese es meg ijenek kulonbozo sms kodok fogadasa es ezek altal beavatkozas ezert kene egy szervisz progi mert nem lehet hozaferni a tello egyes pontjaihoz usb csatlakozasal vaghavan egyeb megoldas evel a cikel kapcsolatoson barmit szivese fogadok kerem aki tud segitsen koszonom tudom egy kicsit komplikalt de megeri mert naggon sok penzt es idot aldoztam rajuk
(#) Matt válasza oliv74 hozzászólására (») Máj 18, 2009 / 3
 
Üdv!

Legegyszerűbb megoldás, ha üzemeltetsz egy servert erre a célra. Lehet kapni készen AVR-es szervert. Ebbe nagyjából minden benne van amire szükséges. írsz egy weboldalt, amit feltöltesz egy tetszőleges webhosting helyre, akár ingyenesre is. Innentől kezdve akár számítógéppel és telefonnal is(persze ha olyan telefonod van, amivel lehet netezni) bárhonnan figyelheted az értékeket és be is avatkozhatsz. Persze mindezt megfelelő autentikáció után.

Üdv

UI.: szerintem ez lenne a legjobb megoldás. Vagy esetleg írhatsz a telódra egy JAVA-s progit is, ami kiváltja a weblapot. Persze SMS kódokkal is megoldható, bár annak nem látom sok értelmét. Meg ahhoz tudni kell a beavatkozások kódjait is szerintem.
(#) redoc válasza oliv74 hozzászólására (») Máj 19, 2009 /
 
Csak azt szeretném megkérdezni, hogy az ékezeteket és az írásjeleket valaki ellopta a billentyűzetedről?
Nagyon nem jó íy olvasni az irományodat!
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem