Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Telefon lehallgató készülék
Lapozás: OK   2 / 3
(#) Merlin hozzászólása Márc 6, 2009 /
 
Lehet-e mobilkeszuleket lehallgatonak atepiteni? Tehat, a mikrofont a hangszorot es gondolom az aksit masznalnam. Na meg kellene egy vezetek az egyik melysegbol a masikba. e
Errol lenne szo! Hogyan lehene ezt megvalositani?
(#) bbb válasza Merlin hozzászólására (») Márc 6, 2009 /
 
csak megfelelő telefont kell használnod hozzá.
ha egy kicsit értesz a programozáshoz (ezen belül az assembly nyelvhez), akkor siemens telefont megbütykölve elérheted a várt hatást.

bütykölés nélkül elég csak egy olyan szolgáltatást keresned, ahol fix díjért korlátlanul beszélhetsz. ezután a telefonon felhívod magad, és hallasz mindent. persze, ha az adott telefonból kikötöd a hangszórót, akkor téged nem hallanak.
(#) Merlin válasza bbb hozzászólására (») Márc 6, 2009 /
 
Koszi ! Nem ertek semmihez,csak fčlčrtelmesnek tartom magam. Megnezm,megprobalom.
(#) Merlin válasza bbb hozzászólására (») Márc 6, 2009 /
 
Egyebkent,valahogy ugy kepzelyem el (lenet, hogy naiv vagyok es tul tudatlan),hogy kiszerelem a mikrofont es a hangszorot...az egyiket az egyik helysegbe, a masikat a masik helysegbe teszem es vezetekkel osszekotve anelkul,hogy barmilyen szolgaltatot igenybe vennek.
(#) Sebi válasza Merlin hozzászólására (») Márc 6, 2009 /
 
Lehet. De kell egy erősítő hozzá.
(#) Stefan válasza Sebi hozzászólására (») Márc 6, 2009 /
 
Én csak azet nem értem hogy ehhez minek mobiltelefon, hiszen abbol csak a mikrofont meg a hangszorót akarod felhasználni?
Fogsz egy mikrofont rákötöd egy elemes előerősítőre,
átvezeted a másik szobába ahol egy végerősítő meghajt egy hangszórót.
Üdv
(#) Merlin válasza Stefan hozzászólására (») Márc 6, 2009 /
 
Ja...Ertem. Tehat, tulbonyolitottam a kerdest; Igy mar vilagos. Csak azert gondoltam a mobilmikrofonra minel az miniatur es nem tul lathato. Jobban el lehet rejteni
(#) csipkebogyó hozzászólása Márc 31, 2009 /
 
Hello!
Nekem az lenne a kérdésem , hogy lehet-e házilag mobiltelefon lehallgatót építeni , és ha lehet , akkor hogyan?
(#) csipkebogyó hozzászólása Ápr 1, 2009 /
 
á , köszi szépen
(#) vadasztibi hozzászólása Márc 14, 2021 / 1
 
Szia Mindenkinek!
Ma bizonyossá vált, hogy lehallgatják a mobilomat. Külföldön dolgozom, s ma, mint általában elég gyakran felhívtam a fiamat, aki Magyarországon van. Beszéltünk kb. 1-2 perce, amikor egyszercsak a telefonom elkezdte visszamondani az addig elhangzott beszélgetést. Soha nem tapasztaltam még ilyet, és végighallgattam. Miközben hallgattam a saját beszélgetésünket a számítógépemre jött egy messenger-üzenet a fiamtól, hogy "megszakadt a vonal, és nem tud hívni". Ujra felhívtam a gyereket, elmondtam neki hogy mi történt, és beszélgettünk még egy ideig, de nem álhattam meg, hogy ne üzenjek a vonal másik végén hallgatózó *** dzsészbondnak , melyben őszinte sajnálatomat fejeztem ki azzal kapcsolatban, hogy születésekor nem volt hajlandó ***...
Nos ennyi a sztori. Bárkivel előfordulhat, vigyázzatok!
A hozzászólás módosítva: Márc 15, 2021
Moderátor által szerkesztve
(#) granpa válasza vadasztibi hozzászólására (») Márc 14, 2021 /
 
Csak zárójelben: minél "okosabb" a telefon, annál könnyebben lehallgatják. (fejlesztőtől!)
(#) kaqkk válasza csipkebogyó hozzászólására (») Márc 14, 2021 /
 
Házilag nem lehet .
(#) antiktelefon válasza vadasztibi hozzászólására (») Márc 14, 2021 / 3
 
A technikai hátterére nem emlékszem, de ilyen teljesen simán előfordul, bug, nem lehallgatás.
Ez mondjuk VOIP probléma volt, de itt is pontosan ez történt:
Bővebben: Link
Ők vicchívásnak hitték, de szimplán csak egy hiba volt, megszakadt a vonal, de a másik oldalról nem szakadt meg, így elkezdte loopolni a beszélgetést. Több mint valószínű, nem is a teljes beszélgetést hallottad vissza, csak azt, amit a másik fél mondott.
Ennél a történetnél is az volt, hogy az illető akivel beszélt, pont nyaralásról hívta, tehát nem a rendes hálózatáról beszélt.
A videó leírásában van egy link az előzményhez, ott meg is hallgathatod a felvett beszélgetést.
Bővebben: Link
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Márc 14, 2021
(#) Pethical válasza vadasztibi hozzászólására (») Márc 14, 2021 /
 
Szia!
Mondj kérlek egy okot, amiért lehallgatnak Téged, vagy a fiadat!
(#) kaqkk válasza Pethical hozzászólására (») Márc 14, 2021 / 3
 
Mindenkit lehallgatnak ! Tedd le az asztalra a telódat és kezdj el beszélgetni mondjuk a fúrógépekről vagy a kézifűrészekről , aztán nézd meg a számítógépedet milyen hirdetéseket dob fel .....
A hozzászólás módosítva: Márc 14, 2021
(#) antiktelefon válasza kaqkk hozzászólására (») Márc 14, 2021 / 2
 
Vagy kezdj el beszélni olyan dolgokról, amik abszolút nem illenek a mindennapi tevékenységedbe és sosem írtad le őket sehol, uv körömlakkról és villogó kutyajátékról, és nem fogja azt ajánlani sammi sem. Nagyon jól működnek a hirdetés optimalizáló algoritmusok, de nem hallgatnak le, csopán ami szóban elhangzik, az teljesen illik az online profilodba is. De garantálom, hogyha bemész egy szakboltba és veszel egy lépcsős cafni kulcsot vagy konfirmátorcsavar fúrót, egy hirdetést sem fogsz látni, amíg nem keresel rá semmi bútorasztalossággal vagy vízszereléssel kapcsolatos dologra.
Pl vidéken szenvedtem a fűnyíróval és sövényvágóval (előtte soha nem foglalkoztam ilyennel), csomót hívogattam helyi boltokat, és semmi reklám nem volt, amint a bolt ajánlott egy másik üzletet és rákerestem a térképen, dőltek a kertigép alkatrész hirdetések...
(#) Pethical válasza kaqkk hozzászólására (») Márc 14, 2021 /
 
Ilyen jellegű dolgok valóban léteztek, de manapság már azért lehet ellene védekezni, pl. nem feltétlen kell a Facebooknak hozzáférést adni mindenhez, meg messengeren beszélgetni hanggal.
Illetve számomra más kategória az, hogy a hang átmegy egy szerveren, az elemzi majd eldobja és megint más az, hogy egy James Bond fülel a túloldalon. Azért lássuk be, mindenkire nem juthat egy Bond.
(#) granpa válasza Pethical hozzászólására (») Márc 14, 2021 /
 
Viszont most is megy az adatgyűjtés "ezerrel", akár politikai, akár gazdasági okokból is.
(#) Pethical válasza granpa hozzászólására (») Márc 14, 2021 / 2
 
Örülnék neki, hogy olyan politikai/gazdasági hatásom lenne, hogy azért érdemes legyen lehallgatni.
(#) mateatek válasza Pethical hozzászólására (») Márc 14, 2021 /
 
Azért nincsen, mert lehallgatnak.
(#) Pethical válasza mateatek hozzászólására (») Márc 14, 2021 / 2
 
7 000 000 sorstársammal együtt? Ezek osszesküvés elméletek, ha belegondol jobban az ember nemcsak kivitelezhetetlen és végtelen pénzbe kerülne, de semmi értelme sem lenne. Ha jól értem, akkor Te azért nem kötsz milliárdos üzleteket és azért nem vagy aktív politikai szereplő, mert lehallgatnak és azok a gonosz emberek tehetnek mindenről, véletlen sem azért, mert nem kezdtél el politikával foglalkozni és nem indítottál útnak milliárdokat érő cégeket. Mert az én esetemben erről van szó. Egyszerűen nincs az esetemben lehallgatnivaló. Dolgozok, hobbim van, családom van, nem foglalkozom politikával és elvagyok magamnak.
A hozzászólás módosítva: Márc 14, 2021
(#) vadasztibi válasza Pethical hozzászólására (») Márc 14, 2021 /
 
nem tudom, nincs titkolnivalóm, de ez történt, egy beszélgetés rögzítettek és visszajátszottak
(#) vadasztibi válasza antiktelefon hozzászólására (») Márc 14, 2021 /
 
Köszönöm
(#) mateatek válasza Pethical hozzászólására (») Márc 14, 2021 /
 
Hmm. Kellett volna tennem az előző hozzászólásom végére egy szmájlit.
A hozzászólás módosítva: Márc 14, 2021
(#) Pethical válasza mateatek hozzászólására (») Márc 14, 2021 /
 
Nekem is.
(#) sany válasza vadasztibi hozzászólására (») Márc 14, 2021 /
 
Lehet hacker támadás?
(#) Action2K válasza vadasztibi hozzászólására (») Márc 15, 2021 / 1
 
Aztat megértem én, hogy lehallgatnak, de mi a jó nyavajának játszák eztet neked visza???
Ha a szándékosság kizárva, akkor meg nagyon béna volt a Te kis Bondocskád, vagy Mata Hari-d.
Szerintem vigyázz, hogy erről hol és kinek mesélsz, mert még a végén állástalan lesz miattad.
(#) Ge Lee válasza vadasztibi hozzászólására (») Márc 15, 2021 /
 
Teljesen biztos lehetsz benne hogy nem hallgat le a kutya se, hacsak nem jelentesz valami nemzetbiztonsági kockázatot. Még a komoly bűnözőket, tolvajokat sem hallgatják le, ahhoz valami nagyon durva dolgot kell csinálniuk hogy ilyenre a hatóság engedélyt adjon.
(#) Joe_001 válasza kaqkk hozzászólására (») Márc 15, 2021 /
 
Szia! Ne legyünk naivan buták!
Ez a Gugli amiről beszélsz. A mobil szolgáltatóknak az állam által kötelező volt megvásárolni a rendszerének a gyártójának a lehallgató berendezését, ezt törvényben írták nekik elő, sőt 3 napig kötelesek őrizni a beszélgetéseket. Ez úgy működik, hogy semmit nem tudsz róla, nem hallasz belőle. Sőt a kikapcsolt készüléken keresztül is lehallgathatnak, tehát nem szorulnak ilyen esetleges bakit okozó, az ügyfél által visszajátszható eseményekre. A guglinál is bele kell egyezni a mikrofon használatába, anélkül az nem tud lehallgatni. Ezután lesznek a reklámok személyre szabva. Pár éve hallgattam "a" Bocskor reggeli műsorában, ahogy tesztelték ezt. Konkrétan Bocskor elkezdett villáskulcsokról, marógépekről, ilyesmiről beszélni, amiről soha nem beszélt, mert nem is érdekelte. Egy órán belül jöttek a szerszám hirdetések a telefonjára.
Szóval nem lehet, hogy vadasztibi nyitott meg valamit a fülével beszélgetés közben? Ha igen meg kell lennie az audio fájlokban. (tipp)
Nem audió, de köztudott, hogy a tengerentúli kémszervezeteki a levelezést is figyelik, különösen a rájuk veszélyesnek ítélt szavakra.
Ezért nem kell megsértődni, ezzel együtt kell élni, nem kell olyan szavakat leírni, kimondani, ha bizonyos országtól vízumot szeretnénk kapni.
A hozzászólás módosítva: Márc 15, 2021
(#) szs válasza Joe_001 hozzászólására (») Márc 15, 2021 / 1
 
Vicces félrértések ezek, amik időről időre felmerülnek.
-Nem, nem hallgatnak, és teszik el hárm napra. Hatósági felkérés esetén hallgatnak le kizárólag (persze az igaz, törvény írja elő, hogy felkészültnek kell lennie erre a szolgáltatónak). Nem bírói engedély kell (nem amerikában vagyunk) ügyészi felszólítás a nyomozóhatóság által közölve pont elég. Gyakorlatilag ugyanazt takarja.
-Jól mondod, a Google, Facebook "nyomozása" valójában a mi előzetes engedélyünkkel történik. A "haszutmellémafor"-t elfogadtuk, benne van, hogy az ingyenes használat azon alapul, hogy megfigyelik, és felhasználják a tevékenység irányait.
A hozzászólás módosítva: Márc 15, 2021
Következő: »»   2 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem