Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   1 / 172
(#) Topi hozzászólása Máj 8, 2009 / 2
 
Sokak kérésére, a HEStore.hu téma újra megnyitja kaput.

1. Minden, rendeléssel kapcsolatos információt az címre kell írni.

2. Ha a fenti szabályok szerint nem ideillő hozzászólást találsz, értesítsd bármelyik moderátort, az erre megfelelő moderálási kérelem ikon használatával.[/b] Ne tisztán csak privát üzenetben, mert ha a fentebbi módot használod, a moderátor a kérés helyének címét is megkapja és nem kell keresgetni.

A fenti pontokban nem említett kérdésekben, a fórum szabályzat előírásai követendő.

http://www.hestore.hu/
A hozzászólás módosítva: Jan 16, 2017
(#) watt hozzászólása Máj 8, 2009 /
 
Régóta keresek elérhető árú speciális mérőcsipeszt.
Ez a csipesz képes egy kábelt sérülés mentesen átszúrni a kontakt érdekében egy vékony tűvel. Sajnos típust, vagy ilyesmit nem tudok adni, csak reménykedem, hogy tudjátok mire gondolok. Örülnék, ha felkerülne egy ilyen az árlistára!
Köszönöm!
(#) dbase hozzászólása Máj 8, 2009 / 1
 
Hali
Valaki esetleg megkérdezte már, hogy milyen program, és azon belül milyen verziót fogadnak el?:
"Komplett kapcsolási rajzra (Forrás fájlként, nem kép, nem pdf stb.)
Komplett nyákterv (amennyiben van, ezt is forrásként, tehát programmal szerkeszthetően)"
(#) Gyula válasza watt hozzászólására (») Máj 8, 2009 / 7
 
Esetleg ezt tudjuk ajánlani, de sajnos nem olcsó. POM-6405
Pár nap alatt itt lehet, ha kell...
(#) Topi válasza dbase hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Protel / Altium Designer, Eagle, Sprint Layout. Ezek fogadása megoldott. Ha egyik sem, akkor inkább gerber...
(#) watt válasza Gyula hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Nem olcsó sajnos, reméltem, hogy esetleg tudtok olcsóbb típust is beszerezni. Igazából nem is értem miért ilyen drágák! Azért köszönöm a gyors reagálást!
(#) tbence3 hozzászólása Máj 8, 2009 /
 
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy várható valamikor, hogy felkerül a DCF vevő a Hestore listájára? Mert már egy jóideje kérdezzük többet is és semmi konkrét választ nem kapunk, hogy lesz-e vagy nem.
Köszönöm!
(#) vtsoftware válasza tbence3 hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Plusz egy szavazat a DCF vevőre.

Viszont nekem is egy olyan problémám volna, hogy mondhadni hogy én is unszoltam hogy legyenek RF csatlakozók. Most az SMA csatikra gondolok főképp.
De nem találtam RPSMA-t ami főleg kellene. Ha kell tudok gyári termékkódot adni.

Köszi szépen
(#) Gyula válasza vtsoftware hozzászólására (») Máj 8, 2009 / 8
 
1.) Akkor kérek segítséget, mert elég sok félét vettünk fel a rendelhetőségi listára pl: SMA

2.) DCF - lesz "reményink szerint nem sokára"
(#) vtsoftware válasza Gyula hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Igen, amik vannak tényleg szuperek, de a legtöbbje "normál" SMA, én RP - reverse polarity - SMA csatira gondoltam.
Mint EZ, vagy EZ cak nem krimpelhető hanem nyákbaültethető 90°-os kivitelben. Nem lyuk hanem "tű" van a közepén, azt hoszem papa csatinak is mondják.

Most hirtelen nem találom de az Amphenol RF is gyárt, de ha kell megkeresem a termékkódot.
(#) Gyula válasza vtsoftware hozzászólására (») Máj 8, 2009 / 8
 
Futunk egy kört....
(#) vtsoftware válasza Gyula hozzászólására (») Máj 8, 2009 / 1
 
Nagyon köszönöm
(#) tbence3 válasza Gyula hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Előre is köszönöm a többi társam nevében is. Majd egy hozzászólást mellékelnétek ha megérkezik? De nem csak ez, hanem a többi is?
Egyébként nem lenne rossz dolog kiemelni a Hestoros munkatársak válaszait, szerintem átláthatóbb lenne.
Üdv!
(#) Sir-Nyeteg hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
Van pár darab Ilyen tárolóm, csak éppen feketében. Régebben is érdeklődtem ez iránt:
Lehetne értesítést kérni, ha esetleg érkezne ilyen tároló fekete szinben?
Köszönöm!
(#) Attila86 hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
Ez a tolókapcsoló három állású lenne?
Bővebben: Link
Ha igen, kérhetnék hozzá egy adatlapot?
Ha nem az, akkor pedig: lehetne kapni nyákba ültethető, "felülről állítható" három állású kapcsolót?
(#) Topi válasza Attila86 hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
ON-ON-ON kapcsoló, tehát három állású. Adatlapot én nem tudtam keríteni, de méretek mellékelve:

Bővebben: Link
(#) Attila86 válasza Topi hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Köszönöm, pont a méretek érdekeltek. Bár néhány érték hiányzik a rajzról, de jó lesz.
(#) Nagy Tamás hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
Üdvözletem! Szívesen látnék az erősítő kitek mellett hangfalvédő kiteket is. Aki erősítő modult vesz,az tuti hogy venne HANGFALVÉDELMET is.
(#) gydanee hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
Sziasztok!
HEStoreben vettem egy panel műszert és valami nem stimmel vele, pontosabban akármit csinálok neki nem ír ki semmit az LCD-re, csak ha a saját tápját mérem ír ki egy pár hibás karaktert. ( A háttérvilágítás minden esetben világított.)
A feszültség osztókat be forrasztottam és az biztos jó...
Gondolom erre nincs garancia vagy hasonló?
A táp az tuti jó, több fajta jelet próbáltam meg mérni vele és semmi.
Köszönöm!
(#) Topi válasza gydanee hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
TILOS összeföldelni. A mérőműszer táp földje nem lehet közös a mérendő feszültséggel. TILOS összekötni!
Könyvében is benne van.

Garancia erre már szerintem biztos nem érvényes, mert nem rendeltetés szerű, bla-bla.
(#) gydanee válasza Topi hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Az előtt is így működött, de mindegy, azért köszi!
(#) Frankye hozzászólása Máj 10, 2009 /
 
Gyula Bácsi! ( :vigyor3: :whistle: )
Topinak már jeleztem, hogy a Store főoldalán, az Optoelektronika/LCD modulok címszó alatt szerepel ez a termék, azzal a megjelöléssel, hogy nem rendelhető. Ha igaz, Topi továbbította Nektek, de szeretnék kérni tisztelettel egy visszajelzést, ha esetleg mégis rendelhetővé válik!
Előre is nagyon köszönöm.
(#) Attila86 hozzászólása Máj 10, 2009 /
 
Nekem eddig kilenc lezárult rendelésem van. Vissza akartam nézni őket (egyébként tök jó hogy van erre lehetőség!), de két rendelésnél nincs semmilyen tétel írva és az ár is 0Ft. Ez miért van?
(#) Topi válasza Attila86 hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Megrendelés soha nem törlődik. Ilyen üres megrendelések akkor keletkeznek, ha kérsz összevonást külön, vagy weben vonsz össze rendeléseket.

Azért nem törlődnek, mert fizetés esetén a rendeléshez van írva a banki adatok, tranzakciós ID-k, stb.
(#) Attila86 válasza Topi hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Ja értem, világos. Köszönöm!
(#) udvcsab hozzászólása Máj 10, 2009 /
 
Szisztok!

Nekem egy apró észrevételem lenne, ami lehet másokat is összezavarna, mint engem. A BC557es tranzisztorok NPNnek vannak feltüntete, az adatlapjuk szerint pedig azok PNP-k.
(#) Topi válasza udvcsab hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Köszi, továbbítottam!
(#) zsuscsinyo hozzászólása Máj 11, 2009 /
 
Egy kérdés merült fel bennem, hogyan lehet online bankkártyával fizetni? Már régebb óta keresgéltem, a GyIK-et is néztem de az nem részletezi.
(#) vtsoftware válasza zsuscsinyo hozzászólására (») Máj 11, 2009 /
 
Helló

Épp most találtam rá: Fizetés lépései
(#) vtsoftware válasza Attila86 hozzászólására (») Máj 11, 2009 /
 
Hali

Én közben találtam egy adatlapot...
Bővebben: Link
Ha minden igaz, a kérdéses kapcsolóhoz való...
Következő: »»   1 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem