Fórum témák

» Több friss téma
Lapozás: OK   1 / 1
(#) veress11 hozzászólása Feb 13, 2010 /
 
Sziasztok
Azon gondolkoztam, hogy jó lenne egy olyan pólót készíteni, amelynek a mellkasán van egy LED-es ekvalizer vagy más alakzat, ami ütemre villog, melyet igényemnek meg felelően tudok alakítani. Tudom hogy lehet ilyet kapni, de szeretnék sajátot építeni. Ehez szeretném segítségeteket kérni.
(#) boczhunor válasza veress11 hozzászólására (») Feb 13, 2010 /
 
Helló.
Használhatsz RBG ledet is. És egy vezérlőt.
Pl. itt egyszerű ledekkel díszített öv.
Vagy itt van a póló.
Vagy itt led-es esernyő.
Vagy itt Led-es nadrág.
Egyébként úgy is meglehet oldani, hogy kis smd ledeket forrasztasz úgy,ahogy a te képeden van. Mindegyik ledre ragasztasz egy olyan papírból kivágott kör formát és máris ráragaszthatod és a képen lévő effektust éred el. De azért ha akkora méretben szeretnéd megcsinálni szerintem az autó aksit kéne veinni a hátadon.
Minden bizonnyal komolyra fordítva a dolgot energia takarékos megoldás kell, vagy azt alkalmazod,hogy kissebb méretben készíted el, vagy azt,hogy energia takarékos ledet vásárolsz. Pl. a Microchip gyárt nagyon takarékos ledeket az XLP technikán belül.
Vagy egy harmadik megoldás,hogy marad a méret marad a szín, de a pullóverbe teszel fent is lent is oldalba is egy vékony hosszúbb fénytestet és a blúzra ragasztod fel a pappírkákat. És mivel alól megvan világítva a színes pappírok fényszűrőként fognak működni és pont ez az efektus lesz látható.
Sok sikert!
Üdv. Hunor!!
(#) levy_k válasza veress11 hozzászólására (») Feb 13, 2010 /
 
Idézet:
„Azon gondolkoztam, hogy jó lenne egy olyan pólót készíteni, amelynek a mellkasán van egy LED-es ekvalizer...”

És azzal tudod a saját hangodat szinezni. :hehe:
(#) sany hozzászólása Feb 13, 2010 / 4
 
Már LED - es pólót is árulnak. Kicsit le vagyok maradva. Ki gondolta hogy ilyen is létezik már.
(#) zoly15 válasza sany hozzászólására (») Feb 14, 2010 /
 
Árulnak, de kb. 8Ezer HUF
(#) dizi hozzászólása Feb 14, 2010 /
 
Na én arra leszek kíváncsi a kínaiak mikor rukkolnak elő a LED-es óvszerrel
Most gondoljatok bele....
(#) trudnai válasza veress11 hozzászólására (») Feb 14, 2010 /
 
Az igazi gyari polokat nem LED-el, hanem un. electroluminescent lapokkal szoktak csinalni. (ld.kep)

tshirt-eq.jpg
    
(#) Abukodonozo válasza dizi hozzászólására (») Feb 14, 2010 /
 
Idézet:
„Na én arra leszek kíváncsi a kínaiak mikor rukkolnak elő a LED-es óvszerrel
Most gondoljatok bele....”


Biztos megfordult már valaki fejében!
(#) Georgee válasza dizi hozzászólására (») Feb 14, 2010 /
 
Anno ettől akadt ki a volt barátnőm. Hasonló már van klikk
(#) lanti válasza Georgee hozzászólására (») Feb 14, 2010 /
 
Ez duurva! Sötétben zölden világít
(#) zoly15 válasza lanti hozzászólására (») Feb 14, 2010 /
 
Jönnek rá a legyek
Egyszer biztos kipróbálom hogy ilyenbe szaladgálni.. na jó nem
(#) proba válasza boczhunor hozzászólására (») Feb 15, 2010 /
 
Energiatakarékos ha egyszerre csak néhány led világít,lásd kínai elemes villogók meglepően sokáig bírják egy pár elemmel.
Ami még kérdéses a mosógépet hogy viseli,vagy valami leszerelhető transzparens lesz az egész?
(#) Lobster1978 válasza zoly15 hozzászólására (») Feb 16, 2010 /
 
Hali!

Kismilló ilyesmi cucc létezik, és "szok ócó" barátaink 2-3 ezerért házhoz küldik neked.

http://www.dealextreme.com/search.dx/search.shirt

A panel leszerelhető mosáshoz, és általában 4db AAA elemmel működik a stuff.

Mondjuk pólót még nem rendeltem náluk, de tényleg free shippinges a cucc...

hmm, ez meg durván reklámgyanús HSZ lett... Na mindegy, becsszó, nem vagyok kínai és jutalékot sem kapok

De azért remélem segítettem...
(#) joe1333 válasza Lobster1978 hozzászólására (») Feb 17, 2010 /
 
Sziasztok nagyon vagányak ezek a ledes pólók
Nem láttatok már valahol hal mintásat , esetleg horgászosat ?? Faterom elég nagy "Ho-Ho-Ho-horgász " és a szülinapjára szeretnék egyet beszerezni neki.

Köszi Üdv: Joe
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem