Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Hibás OBD scanner, ki tudna segíteni?
 
Témaindító: botigta, idő: Márc 4, 2010
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) botigta hozzászólása Márc 4, 2010 /
 
Üdv!
Vettem az USA-ból egy OBD 2-es scannert, de hibás a kijelzője. Volna valaki gurunak affinitása megnézni, hátha javítható?
Köszönöm előre is! :help:

DSC00077.JPG
    
(#) soda válasza botigta hozzászólására (») Márc 4, 2010 /
 
Hali!

Rossz hírem van.. nem a kijelző a rossz.. valószínű már a processzora sem indul el, nem inicializálja a kijelzőt, és amit látsz, az ennek az eredménye.. A kijelző csak tápot, meg kontraszt feszültséget kap, ezért látod ezt a jelenséget..
(#) botigta válasza soda hozzászólására (») Márc 4, 2010 /
 
Köszönöm a gyors, és elszomorító válaszodat. És akkor már dobhatom is el? Szívesen elküldöm, ha valakinek van kedve belekukkantani!
(#) bbalazs_ válasza botigta hozzászólására (») Márc 5, 2010 /
 
Kicsit azert nyomogasd meg (mindig bekapcsolas elott es kozben tartsd ugy, hogy meg van nyomva/csavarva), hatha akkor beindul. Elvileg szallitas kozben is lehetett kontakthibas.
Ha viszont kinai nevu amarikaitol vetted vagy a contact person kinai, akkor igen szomoruak a kilatasok.
(#) botigta válasza bbalazs_ hozzászólására (») Márc 5, 2010 /
 
Nem nagyon lehet ezt tekergetni, elég masszív. Visszaküldés felejtős, már régen ülök rajta, meg drága is lett volna. Én még mindig annak örülnék, ha valaki azt mondaná, küldd el, belenézek. Természetesen nem várom el ingyen... :help:
(#) (Felhasználó 1947) válasza botigta hozzászólására (») Márc 5, 2010 / 4
 
Szia !

Küldd el, belenézek.
Nem volt még buherálva?

Üdv! Luki
(#) botigta válasza (Felhasználó 1947) hozzászólására (») Márc 10, 2010 /
 
Pü. ment
(#) botigta hozzászólása Jún 12, 2011 /
 
Ha valakinek van kedve belekukkantani, még mindig aktuális a kérdésem, kérésem...
(#) csaba6666x válasza botigta hozzászólására (») Júl 1, 2011 /
 
Hello,
tudsz képet küldeni a belvilágáról? Első lépésként azt kell eldönteni, érdemes-e egyáltalán küldözgetni

Üdv:
Csaba
(#) botigta válasza csaba6666x hozzászólására (») Júl 1, 2011 /
 
OK, hétfőn szétnyitom, fotózom!
(#) botigta válasza botigta hozzászólására (») Júl 6, 2011 /
 
Üdv
Íme a fotók:
(#) botigta válasza botigta hozzászólására (») Júl 7, 2011 /
 
Még egy...
(#) csaba6666x válasza botigta hozzászólására (») Júl 15, 2011 /
 
Jol el van bonyolitva belul Ha egy picit nyomkodod, tapizod igy nyitva (pl. a kvarc korul), nem valtozik valami?
(#) rezike hozzászólása Jan 11, 2018 /
 
Üdv mindenkinek !
Vettem egy MS309 univerzális OBD 2/EOBD scannert, de hibás szerintem.
Renault tháliám van 2004 következő a problémám,hibakódot szeretnék törőlni, csatlakoztatom a kocsihoz gyújtást is ráadom elkezdi be olvasni de kis idő múlva hiba
üzenetet ír ki , hogy nem tud csatlakozni .Nem értem, vagy valamit rosszul csinálok ?
Pár képet csináltam a scanelröl ,hátha valaki tudna segíteni .
Köszönöm előre is! :help:
A hozzászólás módosítva: Jan 11, 2018
(#) Gafly válasza rezike hozzászólására (») Jan 11, 2018 /
 
A szoftverről (azt nem tudom mi, de hallottam, hogy esetleg "akár" arra is szükség lehet ) is tudsz fényképet csinálni?
De nem értek hozzá
(#) rezike válasza Gafly hozzászólására (») Jan 12, 2018 /
 
Szia !
Meg próbáltam .
Próbálkozik beolvasni a következökkel :SAE J1850 VPW ,SAE J1850 PWM,OBDII,KWP2000,ISO 9141-2.
Sajnos nem tud kapcsolatba lépni vele.

MS 309.jpg
    
(#) janika25 hozzászólása Feb 12, 2018 /
 
Üdv mindenkinek!

Van egy NT300-as hibakód olvasóm amit nemrég frissítettem és eltűnt belőle a magyar nyelv. Kérdésem az lenne nincs e valakinek meg hozzá a magyar nyelvű frissítés vagy valami régebbi verzió, hogy újra magyar nyelvű legyen. Előre is köszönöm.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem