Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Házilag építhető fémkereső
Lapozás: OK   22 / 269
(#) Petike13 válasza feri1982 hozzászólására (») Márc 15, 2010 /
 
Ha számodra nem idegen a PIC vagy az AVR felprogramozása, akkor a ClonePI-t ajánlom. Nekem nagyon bejött. Egyszerű és megbízható. Itt a főoldal: http://fandy.front.ru/
(#) Sanyesz5 válasza Yowie hozzászólására (») Márc 15, 2010 /
 
Szia,ismerek olyant akinek ilyen van,de a videón szereplőnek valami baja van,mert ez a vinnyogás tényleg gázos.
(#) Sanyesz5 válasza Petike13 hozzászólására (») Márc 15, 2010 /
 
Szia,ez a Clone pi,érdekel,nincsenek pontos mérési eredmények valahol,youtube on találtam,de ott minden volt csak nem pontos mérés.Ebből van valami mély kereső féle?
(#) berkesandor hozzászólása Márc 15, 2010 /
 
Engem is érdekelne de csak keretes fejjel. pl. 1*1 m-es.
(#) dizi hozzászólása Márc 15, 2010 /
 
Sziasztok.
EQINOX-hoz nem tud valaki valami be vált keresőfej adatot , mert már csináltam vagy négyet de mindegyik kb 3 cm-ről érzékeli a 3mm-es fúró szárat ,1Ft meg ilyesmi semmi.
Nagyobb tárgyak mint pl kombinált fogó kb 10-15 cm.
köszi.
(#) Yowie válasza dizi hozzászólására (») Márc 15, 2010 /
 
Ha a "gyári" adatokkal nem megy, akkor rossz az áramköröd valahol. Az áramkör egyébként is rossz, érzéketlen, instabil és még sorolhatnám, de azért egy 1Ft-ost 10-15cm ről érzékel. 20-22cm átmérővel 22-25 menet közötti tekerccsel, tutira működik, tényleg koaxot kell használni, és hangold úgy a tekercset, ahogy mondtam, aztán még az ellenállssal is játszahtsz kicsit. Szerintem az impulzus szélessége nagyon kicsi, azzal lehet játszani egy kissé, nekem az bevált. Hasonlítsd össze ezzel, ez egy működő dolog.
(#) dizi válasza Yowie hozzászólására (») Márc 15, 2010 /
 
Köszi
Amúgy ma azért kivittem terepre (erdőbe) mászkáltam egy kicsit és egyszer csak visítani kezdett egy lábast talált,úgy 15cm mélyen ez meg hozta a vadász ösztönt és a meglepi ezután ért, mert ritka pattogással jelezni kezdett gondoltam meg nézem mi az és egy kb 8-10cm-es kés penge volt.
(#) Yowie válasza dizi hozzászólására (») Márc 15, 2010 /
 
A pattogás és visitás szabályzó poti ugye beállítod, hogy nagy ritkán kattanjon egyet? Az az érzékenység. Ha nagyonleveszed tényleg nem érzi a pénzeket, mivel instabil az egész masina, pár percenként tekergetni kell. Ahol lábos meg penge van, ott annyi szemét lehet, hogy foéyamatosan nyekeregnie kellene.
(#) Petike13 válasza Sanyesz5 hozzászólására (») Márc 15, 2010 /
 
Hát a Youtube-os videók tényleg nagyon gázosak. Nagyon nem tükrözik a készülék valódi tudását. Véleményem szerint megfelelően igényes megépítés esetén igen komoly tudású készülék. Főleg ha azt nézzük, hogy házilag viszonylag egyszerűen elkészíthető. Nekem már több mint fél éve üzemel kifogástalanul. Közben elkészítettem a megkülömböztetős változatát (ClonePI-2), csak dobozolásra vár. Viszont fej még egyenlőre nincs hozzá, így ezzel kapcsoltaban még nem tudok eredményeket mondani.
(#) Petike13 válasza Sanyesz5 hozzászólására (») Márc 15, 2010 /
 
Mélykeresőket pedig a www.pulsdetektor.de -n találsz, dögivel, amilyent csak szeretnél.
(#) Sanyesz5 válasza Petike13 hozzászólására (») Márc 15, 2010 /
 
Szia,nézegettem az oldalt,tetszik is nagyon,de nemigen találok róluk tesztet stb,azért ha egy ekkora építkezésbe belefog az ember szeret nem potyára menni.
A miner 4 típust néztem ki,nekem az is jó ha 15-20 centi alatt nem is igen jelzi ki a tárgyat,nagy dolgokra kellene,kb 2 méterig.De az ne levegős 2 méter legyen.
(#) Yowie hozzászólása Márc 16, 2010 /
 
Ez már misztikus, 5800euroért is Nokta
(#) weend hozzászólása Márc 18, 2010 /
 
Sziasztok!
Valaki ismeri a Chrenko-féle Cobrat belülről? Milyen elven működik, esetleg kapcsolási rajza lenne valakinek?
73!
(#) Sanyesz5 válasza weend hozzászólására (») Márc 18, 2010 /
 
Nekem csak fényképem van róla belülről,kapcsolást nem fogsz találni,sztem
(#) berkesandor válasza Sanyesz5 hozzászólására (») Márc 18, 2010 /
 
Nekem vagy egy eredeti.
(#) weend válasza Sanyesz5 hozzászólására (») Márc 18, 2010 /
 
Láthatnánk?
(#) Sanyesz5 válasza berkesandor hozzászólására (») Márc 18, 2010 /
 
Nekem csak volt
(#) Yowie hozzászólása Márc 19, 2010 /
 
Én szívesen látnék egy fényképet a belsejéről, annyi mindent olvastam ezzel a géppel kapcsolatban, hogy kíváncsi vagyok.
(#) weend hozzászólása Márc 19, 2010 /
 
Hello!
Én is a fényképre gondoltam. Nekem is furdalja a kíváncsiság az oldalamat, vajon mi lehet a sikerének a titka?
(#) berkesandor válasza weend hozzászólására (») Márc 19, 2010 /
 
Nem sokat fogtok látni, mert minden IC-ről le van csiszolva a felirat. De holnap dobok fel képet.
(#) Yowie válasza berkesandor hozzászólására (») Márc 19, 2010 /
 
Gratulálok, inteligens megoldás, nem csalodom ebben a társaságan. Ez a minelab a képen legalább fetéket használ, ami jó korrozió meg nedvesség ellen, tengernél pl sok gépnek a sóspára tesz be.

sd20008.JPG
    
(#) Sanyesz5 hozzászólása Márc 19, 2010 /
 
Valahol van a gépemen,délutánra megkeresem.
(#) Yowie hozzászólása Márc 19, 2010 /
 
Ez viszont nem rossz:

Bővebben: Link

a jelek szerint másnak is van olyan ostoba gondolata, hogy a notit is lehetne használni valamire, de természetesen mi tudjik, hogy ez ostobaság
(#) leviboldi hozzászólása Márc 19, 2010 /
 
Hello
Sokat nem értek a fémkereséshez ezért kérnék segitséget tölletek .
Meg szeretnék találni egy 350-400kilo körüli bronz ágyút ,ami 20cm széles és 1,5méter hosszú es 1,5és2méter mélyen lehet kb.
És most csak az a kérdésem maradt fenn hogy milyen fémkeresővel van esélyem megtalálni ,
és hol lehet bérelni ilyen detektort .
(#) Yowie válasza leviboldi hozzászólására (») Márc 19, 2010 /
 
Ez a fémkereső építők foruma, ami neked kell az meg a fémkeresők fóruma Bővebben: Link

egyébként keretes tekercses PI géppel
(#) leviboldi válasza Yowie hozzászólására (») Márc 19, 2010 /
 
Köszönöm szépen az infot
(#) berkesandor hozzászólása Márc 20, 2010 /
 
Nem túl jó képek, de Cobra...
(#) weend válasza berkesandor hozzászólására (») Márc 21, 2010 /
 
Szia!
Köszönjük a képeket, én nyákot csak vaku nélkül szoktam fotózni, akkor nem tükröződik be a kép. Lehetne még egy kérésem, légy szíves készíts nekem egy képet a kezelő felületről is. Mekkora a telep feszültség?
Köszönöm.

S6002907.JPG
    
(#) Yowie válasza berkesandor hozzászólására (») Márc 22, 2010 /
 
Szóóóóval, ha ár szerint akarom besorolni, akkor ittmeg lehet nézni a hasonlókat, persze tudásban nehéz összehasonlítani, főleg azért, mert a cobrának elég nagy a földhatás kiegyenlítése, az pedig a levegőteszteknél elég csalafinta tud lenni.
(#) dizi válasza Yowie hozzászólására (») Márc 29, 2010 /
 
Hi
Azt szeretném kérdezni az miért van amikor hirtelen meg mozdítom keresés közben a keresőt akkor olyan kattogást és visítást csinál mintha talált volna valamit,mozogni a készülékben nem tud semmi minden fixen van rögzítve és a k fejet mozgatom akkor sem csinálja,olyan mintha érzékelné a mozgást.
A készülék a készülék amiről szó van az EQUINOX.
Következő: »»   22 / 269
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem