Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Alumínium-doboz
 
Témaindító: luxmanpower, idő: Dec 13, 2005
Lapozás: OK   1 / 4
(#) luxmanpower hozzászólása Dec 13, 2005 /
 
Hello Tudnátok nekem segíteni hogy honnan lehetne szerezni alumínium dobozt erősítő számára? Persze viszonylag olcsón. Köszi.
(#) Dzót válasza luxmanpower hozzászólására (») Dec 13, 2005 /
 
Nah igen ez az amire én is nagyon kíváncsi lennék honnana lehet szerezni acél lemez , vagy alu racket?
(#) luxmanpower válasza Dzót hozzászólására (») Dec 13, 2005 /
 
Én mondjuk régebben találtam egy két disco felszereléses céget, ahol volt rack, de igen jó árban mérték. Esetleg valaki tud valami magánszemélyt aki tudna hajlítani vagy ilyesmi
(#) Frankye válasza luxmanpower hozzászólására (») Dec 13, 2005 /
 
Bpesten van a Király utcában egy kereskedő, aki igen kedvező árakkal szolgál, és nála láttam sokmindent, még dobozokat is. Hogy alu doboza van-e, azt nem tudom, de érdemes megnézni.
Sajnos közelebbi infót nem tudok, mert személyesen szoktam látogatni őket, de a Körút felől bemenve a Király utcába a bal oldalon van, eléggé eldugott, pici üzlet, de nagyon jól felszerelt. Ha legközelebb arra járok, majd megnézem a címet, cégnevet, meg elkérem a telószámot is!
(#) dB_Thunder válasza luxmanpower hozzászólására (») Dec 13, 2005 /
 
Halason(de láttam már máshol is) vanak ilyen alu műszerdobozok..kicsitől a nagyokig(150*440*250mm)Van mérettáblázatom is..
+kérdem ki gyártja őket...
(#) luxmanpower válasza dB_Thunder hozzászólására (») Dec 13, 2005 /
 
Jó lenne. Esetleg ha árakat meg ilyesmit is tudnál róluk
(#) seedz válasza luxmanpower hozzászólására (») Dec 13, 2005 /
 
SATEL KFTitt
elektromechanika és müszerdobozok menüpont
(#) 021 válasza seedz hozzászólására (») Dec 13, 2005 /
 
Van (legalábbis amikor ott voltam) a Lom*x KFT-él is és az Elim*x bt-nél is üres acél rack. Ilyenekbe építik a magyar diszkó végfokokat is. Sőt, az Elim*x bt-nél még a feliratokat is felszitázzák.
(#) luxmanpower válasza seedz hozzászólására (») Dec 13, 2005 /
 
Köszi szépen! Te esetleg láttál már ilyen fém műszerdobozt hogy hogy néz ki? mert sajna nincs kép róla.
(#) Norberto válasza luxmanpower hozzászólására (») Dec 14, 2005 /
 
Hát én azon a véleményen vagyok, hogy ha lehet, akkor én tervezzem az erősítőmhöz a dobozát is. Nekem egyáltalán nem jönnek be ezek a gyári snassz, szürke, teljesen hétköznapi dobozok. Mindegyik ugyanolyan, sok van belőlük, egyáltalán nem dizájnos, egy kocka az egész. HA ezt vennék, én biztos beraknám a szekrényembe, hogy még én se lássam Meg tudnék tőle őrülni, ha egy ilyen tárolót raknék bárhova is a szobámban. Hát még a kezemből kiadni ilyet...szerintem első húzásom a kötél általi golyó lenne
(#) damatic válasza Norberto hozzászólására (») Dec 14, 2005 /
 
Alapnak nem oly rosszak, csak egy szép előlapot kell hozzá csinálni, ahhoz meg szép aluszelvényeket lehet kapni barkácsboltokban - pl a nagy kékben, a mindenre van kész 5let-félében.:zavart2:
(#) zuzo hozzászólása Jan 1, 2006 /
 
Hi, annyira lennék kíváncsi, hogy erősítő építésén gondolkozom, de nem tudom, hol lehetne beszerezni egy pofás kis dobozt. Akik építettek már ilyent, ők honnét szereztek? Láttam már, hogy valaki fából csinálta, de nekem az nem bejövös.
(#) vicsys válasza zuzo hozzászólására (») Jan 1, 2006 /
 
Hali!
[link=http://www.cegbongeszo.hu/term-ceg-hu/Muszerdoboz-8850.htm]http://www.cegbongeszo.hu/term-ceg-hu/Muszerdoboz-8850.htm[/link]
vagy
[link=http://elektrobolt.hu/webshop/list.php?id=1]http://elektrobolt.hu/webshop/list.php?id=1[/link]
Illetve alkatrészeket árúsító boltokban...
(#) creative válasza zuzo hozzászólására (») Jan 1, 2006 /
 
Ha Pesti vagy irány a lomex ott millió féle millió méretben.......


http://www.lomex.hu
(#) G-Lex válasza creative hozzászólására (») Jan 1, 2006 /
 
Én 1U v 2U rack dobozba szoktam építeni. szerintem az néz ki a legjobban... csak hát eléggé drága...
(#) source2 válasza creative hozzászólására (») Jan 1, 2006 /
 
az árlistában nem találok dobozt??? lehet béna vok
(#) zuzo válasza vicsys hozzászólására (») Jan 2, 2006 /
 
Köszönöm mindenkinek.
Ilyenre gondoltam. Ha valakinek lenne képe az általa készítet érősítőről, azt is meg nézném. Ötletgyűjtésnek, ha lehet. Amúgy a dobozokban fogatásra kiképezet hely nincs, gondolom én, vagy igen?
(#) dilan válasza source2 hozzászólására (») Jan 2, 2006 /
 
igen, a lomex valóban elfelejti a dobozokat az árlistájába belerakni - a fene tudja miért.
nézd meg ezt (katalógus letöltése) - habár megvenni nem is muszáj ott, a méretekről és árakról azért tájékoztat.
(#) source2 válasza dilan hozzászólására (») Jan 2, 2006 /
 
köszi

ezeket a lomexba is lehet kapni?


minden doboz ilyen drága?
(#) dilan válasza source2 hozzászólására (») Jan 2, 2006 /
 
általában igen - gondolom egy helyről szerzik be őket.
(#) source2 válasza dilan hozzászólására (») Jan 2, 2006 /
 
ez gyors volt köszi
(#) Alba válasza Norberto hozzászólására (») Jan 19, 2006 /
 
Azt meg tudnád mondani, hogy a tervezés után hogyan kivitelezed a dobozokat?
(#) Balu válasza Alba hozzászólására (») Jan 20, 2006 /
 
Heló!

Lehet hogy nem lesz jó de itt van mindenféle doboz(alu is): Permanent Kft . Szerintem elfogathatóak az árak is. :wink:
(#) creative válasza Balu hozzászólására (») Ápr 1, 2006 /
 
Hello!

Kicsit fel kellene éleszteni ezt a topic-ot irhatnátok saját doboz készítési tippeket tanácsokat beszerzési lehetőségeket ilyenek.

Én pl rögtön egy kérdéssel kezdenék mit ajánlotok házi erősitő aluminium doboz készitéséhez az elemeket polirozzam fel, vagy kvarchomokkal meg vizzel csiszolam mattra?
(#) damatic válasza creative hozzászólására (») Ápr 1, 2006 /
 
Semmiképpen ne polírozd, mert meg fox őrülni, amikor a szép felület folytonlemattul, nem beszélve a karcokról.

A legkultúráltabb, ha kézi szalagcsiszolóval (asztalosok használják) az előlapot szépen szálra csiszolod, mint a kis orion készülékeken, vagy a pioneer ct-506-oson. De azzal is próbélkozhatsz, mint a vodeotonok, finom homokkal homokszórva...
(#) creative válasza damatic hozzászólására (») Ápr 1, 2006 /
 
Igen a homokszórt felület nekem is tetszene na de házi körülmények között???? hogy lehet ezt megoldani?
(#) damatic válasza creative hozzászólására (») Ápr 1, 2006 /
 
Őrült csávó eccer aszonta: finom homokot rakott az alvázvédő festékszórójába (tudod, occsó prakti izé meg hódosba lehet kapni), oszt kipróbálta. Működött. De ha sokat szórsz vele sztem kikopik.
(#) creative válasza damatic hozzászólására (») Ápr 1, 2006 /
 
Megpróbálom... mégis mennyi egy ilyen? es milyen homok jó? kvarchomok?
(#) damatic válasza creative hozzászólására (») Ápr 1, 2006 /
 
Olyan 8 ezer, a készlet. Van benne egy festékszóró, egy alvázfesték szóró, meg egy pumpálópisztoly nyomásmérő műszerrel, meg egy rövid flexi levegőspirál.

Ha van kompresszorod, akkor már csak barkácsnak is jó.

MOD: Ja, homok, nemtom, vmi szemcseméretmeghatározás létezik, de nem ismerem. Finom. Passz. Csávó sima építési homokból szitálta ki valami sűrű konyhai szűrővel.
(#) creative válasza damatic hozzászólására (») Ápr 1, 2006 /
 
Aha de sajna nincs kompresszorom azt hittem arrol beszelsz ami ilyen elektromos fujo lehetett kapni a hodnal nagyon sokaig...
Következő: »»   1 / 4
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem