Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Méregtelenítő
 
Témaindító: Gabi, idő: Máj 16, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 2
(#) Gabi hozzászólása Máj 16, 2007 / 1
 
Sziasztok!

Egy ismerős vett egy készüléket (lásd link). Kérdés: vajon milyen feszültséggel és jelalakkal manipulálhat a ketyere. (Nem pont ilyet vett, hasonlót, élőben nem láttam, nem is fogom, nem tudom kimérni, ezért kérdezek )
Bővebben: Link
(#) ha6pc hozzászólása Máj 16, 2007 /
 
Az elektrolízissel gerjesztett mikrohullámok méréstechnikáját -ha igyekszel-a Lipót vigyorgórészlegén konferencia keretében okítják.
Nem biztos,hogy haszontalan-az eladó pénztárcájára nézve.
Pár hónapja láttam a tv-ben: egy egyszerű dugasztáppal működik,ami életvédelmileg nem igazán bizalomkeltő.
(#) Medve hozzászólása Máj 16, 2007 /
 
Gabi! Ne hagyd magad átverni!!! Hagyd az egészet a fenébe
(#) Pak válasza Gabi hozzászólására (») Máj 16, 2007 /
 
Hali! Valami nagyon kicsi fesszel megy a cucc. és négyszög jelet ad.
(#) ferci hozzászólása Máj 16, 2007 /
 
Ne foglalkozzatok vele... átverés az egész.
Volt már erről szó egy másik topikban.
Akkora baromságokat szajkóznak a "terjesztők", hogy az nem semmi.
(#) Ernőke válasza Gabi hozzászólására (») Máj 16, 2007 /
 
Azért jó hogy ezt a "vicces" oldalt megtaláltad Szörnyű hogy mennyi ipari gyökér van.!!!De azért jót röhögtem amikor a meleg vízbe tett láb a hőkamerás felvételeken bizonyítja a láb melegedését még ekkora álatságot....És elektrolízises speciális kezelés vajon az is ha beleejted a lavorba a laposelemet?
(#) X Sügi X válasza Ernőke hozzászólására (») Máj 16, 2007 /
 
Vagy ha lebontja a vizet, lesz egy jó kis hidrogénezett lába!
(#) ferci hozzászólása Máj 16, 2007 /
 
Én kipróbáltam egy ilyen kramancot, láb nélkül.
Az úgynevezett "ionizátor" egyik elektródája produkálja a "mocskos" vizet, aztán szép lassan elfogy, ezért a páciensek lábvize mindig tisztább lesz, ha-ha... az áram természetesen nem a testen keresztül folyik.
(#) dpeti válasza ferci hozzászólására (») Máj 16, 2007 /
 
Köszi, egyik ismerősöm mesélte, hogy használt ilyet, Én tudtam hogy kamu, de saját magam nem láttam, azért nem tudtam meggyőzni erről...
mostmár hátha...
(#) Isti válasza ferci hozzászólására (») Máj 16, 2007 /
 
Vízbontással foglalkozom mostanában, és a + elektróda mindig beleoldódik(kivéve ha jó minőségű grafit/arany)

szedjél valahonnan egy vezető belső falú edényt(- nak), töltsd fel vízzel, tegyél bele valami nem mérgesgáz anionjú és kationjú anyagot, és lógass bele + elektródának alulemezt...
Kapcsolj rá 12V/ 24V DC-t és talán megérzed...
szutykos lesz a beleoldódó alutól az biztos...

Bocs nem neked küldöm ferci, hanem azoknak, akik ilyeneket gyártanak... (25KV-tal is érdemes kipróbálni, max szénné égsz, de a méreg az távozik )
(#) Isti válasza Isti hozzászólására (») Máj 16, 2007 /
 
"A negatív töltésű ionok elektronokat szállítanak az oxidált sejtek felé, hogy dezoxidálják őket- ezzel megelőzve a sejtek újabb oxidációját." NC- ezek után már min. 3-4V felett kell mennie, de azt érezni is fogod

"Olyan problémák esetén ... székrekedés, a kezelés már 2-3 alkalom után érzékelhető eredményt hoz."
Egyen inkább glaubersót...-ja és az jó elektrolit
(#) ferci hozzászólása Máj 16, 2007 /
 
Ja... írtak még negatív hidrogénionokról is (ha-ha-ha)...
Különben 100 mikroamper nagyságrendű kéz-láb útvonalú áramot már meg lehet érezni (embertől függ), ehhez elég a laposelem is.
Nem is érdemes szót vesztegetni a témára.
Van olyan manusz is (terjesztő ?), akinek a mágnes (?) is elfogy lassan... katasztrófa, mennyire sok hülye ember van.
(#) Benkutya válasza Gabi hozzászólására (») Máj 16, 2007 /
 
"a vér és a nyirok fő alkotóeleme a víz" Azt hittem a vér nem válik vizzé :banplz:
Itt a földön mindig népszerű volt a parasztvakítás, szal már megse lepődök ezen a sza*on.
(#) Isti válasza Benkutya hozzászólására (») Máj 16, 2007 /
 
Legközelebb a HCN gyógyító hatását fogják mutogatni!!!
(a rovarokat tényleg irtja, amcsiknál még használják)
(#) sniperx hozzászólása Máj 17, 2007 /
 
Azért érdekes, hogy pl az Omker is gyárt ilyet. (orvosi műszereket gyártó cég)
Nálam is volt egy ilyen jószág leírása, ott kb 2A-ről ír... :eek2:
persze csak a vízben, nem a páciensen keresztül
(#) Gabi hozzászólása Máj 17, 2007 / 1
 
Hát, jól elvettétek a kedvem, az biztos. :yes: De abban is van sok igazság amit írtatok. Csak az a baj, hogy szeretcsétlen beteg embereket, akiknek már csak az ilyen varázslások hite marad meg, jól kihasználják. (De ez OFF) Kösz a válaszokat.
(#) Slope válasza sniperx hozzászólására (») Máj 17, 2007 /
 
Idézet:
„persze csak a vízben”


Kár... pedig az lenne ám az igazi tisztítókúra
(#) ferci hozzászólása Máj 17, 2007 /
 
Ha szórakozni akartok, nézzétek meg a "Szépség fórum" oldalt :

http://www.szepsegmagazin.hu/szepsegforum/thread.php3?id=76

(#) Ernőke válasza ferci hozzászólására (») Máj 18, 2007 /
 
elolvastam amit belinkeltél fórumot...Alapítsunk mi is ilyen gyógyitó céget és gyártsunk ilyeneket...szarosra keresnénk magunkat annyi ipari gyökér van....
(#) mefi01 hozzászólása Máj 18, 2007 /
 
ez 1 hatalmas kamu..ezt már ti is írtátok de szerintem galvanizálásra is lehetne használni a cuccot nem csak kamuzni hogy ez így hogy ez úgy....
(#) Ernőke válasza Ernőke hozzászólására (») Máj 18, 2007 /
 
bár nem ide tartozik de itt egy DVD viszatekercselő gép! Legalább akkora állatság ez is.Bővebben: cikk+fénykép
(#) lgyk válasza ferci hozzászólására (») Máj 19, 2007 /
 
Hát, ez nem semmi!

Én ilyenkor csak a fejemet fogom... Ennél csak a mágneses vízlágyító a hatékonyabb. Anyagilag. A gyártónak.

De hülyékre azért szükség van, nélkülük értelmezhetetlen a szellemi elit...
(#) Prinner válasza lgyk hozzászólására (») Máj 19, 2007 /
 
Az öreg is pont egy ilyent vett!
Egyszer megnéztem működés közben:

Van egy doboz, amiből kijön két elektróda, egyiket a lábra kell csatlakoztatni, a másikat a vízbe. A készüléken csak egy potméter van, ezzel lehet gondolom áramerősséget állítani. A viz néhány perc múlva barna színű lesz. A leírásban az is benne van, hogy max. 3 naponta lehet használni.

Egyébként a cucc tulajdonosa hisz a készülék hatékonyságában, szerinte megér 60e HUF-ot, annyira félti, hogy nem engedte meg, hogy szkóppal megnézzem az elektródákat , nehogy tönkretegyem.
Szerintem semmi különleges nincs benne, valószínűleg egy szabályozható DC, vagy esetleg egy PWM szab. van benne.
(#) Norberto válasza Prinner hozzászólására (») Máj 19, 2007 /
 
Idézet:
„A viz néhány perc múlva barna színű lesz.”


Hajjajj...Beszarábia nevű ország

:vigyor2: :taps:
(#) benzoli hozzászólása Máj 30, 2007 /
 
A méregtelenitő működeseC 12Volt rákapcsolása az elektródákra egy nagyfrekis osszcillátorral vezerelt Fet-en keresztül.Ötpercenként polaritáscsere, két relén keresztül.30 prec után automatikusan kikapcsol.Sajnos vagy szerencsére,kikapcsol akkor is ha túl sok sót tettek a vízbe.Az elektródákon átfolyó nagy áram ,feszültségcsökkenést okoz,a Sonix mikrokontroller ic leállítja a galvanizációt.Működési elvét, a vízhajtású motorok koncepciójáról másolták.Hibái,mert már javításra hozták:az egyik elektróda,több helyen eltört a gyors oxidació következtében,ezért egyretöbb sót kellett a vízbe tenni:Az újj szondával már nem akart működni,csak külső tápról,1,6 Ampert fogyasztva a 0,4A helyett.A Fet vezérléséhez tartozó 10 mikrós elkó elveszítette kapacitását.A szonda csatlakozói gyorsan oxidálódnak.Az elektronika,rövid kábelen, jack dugóval túl közel van a vízhez.
(#) leono hozzászólása Máj 30, 2007 /
 
Ha már a vízmaceránál tartunk, engem érdekelne az a kütyü, amit a TV-ben szoktak reklámozni vízlágyítás célra. Kb. 30 ezerért kínálják. Irreálissan magasnak tűnik ez az ár. Sajna csak annyit lehet tudni róla, hogy 10 egynéhány KHz-es impulzusokkal tisztítja a vizet. A csőre kívülről van rátekerve jobbra és balra egy vezetékpár, ha jól számoltam, mielőtt elkapták a képet, kb 12 menet.
Ha valaki tud róla bővebben, netán kapcsrajzot, előre is nagyon köszönöm.
(#) dpeti válasza leono hozzászólására (») Máj 30, 2007 /
 
hülyeség és pénzkidobás, mint ahogyan az is ami az összetapadt gázmolekulákat szedi szét...

hogy miért?
a csőre úgy tekerik fel a két kábelt, hogy nem záródik a végük, így a hatása szinte nulla...
még antennának sem lenne valami jó...
(#) Kovax hozzászólása Máj 30, 2007 /
 
Ezeknél csak az a rendszereszköz jobb, amit állitola felteszel a füledbe -merhogy füllbevaló- és lefogysz tőle
(#) benzoli válasza leono hozzászólására (») Máj 30, 2007 /
 
Én a nyolcvanas évek elején találkoztam vele először,nem csodaszer de használ.A lényege,hogy kikell vágni egy félméteres darabot a vízvezetékből és helyette betenni egy gumicsövet,amelyben lerakódik a vízkő.Tisztítás 1-3 havonta.Az iparban ezt párhuzamositott vezetékkel és négy csappal oldják meg.Amig az egyiket tisztítják,addig a másikon folyik a víz.
(#) dpeti válasza benzoli hozzászólására (») Máj 30, 2007 /
 
én már csak a működési elvére lennék de nagyon kíváncsi...

nem arra, hogy ezt meg azt csinál a molekulákkal, hanem hogy ilyen kapcsolási elrendezésben hogy a fenébe tud egyáltalán bármilyen hatást is kifejteni

ha valaki megmondja az kap egy piros pontot
(5 piros pont egy zöld, 5 zöld egy piros :p )
Következő: »»   1 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem