Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autós erősítős kérdések, problémák
Lapozás: OK   58 / 196
(#) emmzolee válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Jan 8, 2011 /
 
A Mészáros Gyurival kooperáltam, hogy mi hogy legyen, hogy jó legyen. mondom meglepően jó. A magma meg jó nagy energiákat tud a mélyekre mozgósítani. A Mac, hogy úgy mondjam, egy kicsit könnyebben fogja föl a dolgot.
(#) emmzolee válasza EcoPityu hozzászólására (») Jan 8, 2011 /
 
Te röhögni fogsz. Nem néztem meg, hogy mik vannak benne.
(#) oregtamas0202 válasza emmzolee hozzászólására (») Jan 8, 2011 /
 
Üdv ! Az első sikeres építése volt Gyurinak , még a Megánba. Hatalmas összeget költött rá, de meglett az eredménye!
Öreg T.
(#) Inhouse válasza pinyó39 hozzászólására (») Jan 8, 2011 /
 
Voltam, vagyok a terminálon, de nem rémlik, hogy bazi nagy 12V-os táp kellett volna...

Üdv
Inhouse
(#) emmzolee válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Jan 8, 2011 /
 
Igen Európa legjobb hangja, és bajnokí cím is.
(#) Kovidivi válasza Doncso hozzászólására (») Jan 8, 2011 /
 
6A-t tudhat, csak óriási feszültségesés és melegedés mellett. Akár meg is olvadhatna a szekunder. Lehet furcsán magyarázok... Én értettem
(#) Doncso válasza Kovidivi hozzászólására (») Jan 9, 2011 /
 
Ez a lényeg.
(#) Inhouse válasza emmzolee hozzászólására (») Jan 10, 2011 /
 
Abban a Megane-ban volt a gömb mélynyomó?

Üdv
Inhouse
(#) emmzolee válasza Inhouse hozzászólására (») Jan 10, 2011 /
 
Nem az egy Astrában volt annó.
(#) RoyalTiger hozzászólása Jan 16, 2011 /
 
Helló mindenki!
Tudna vvalaki segíteni? A gond a következő: beraktam egy Magnat Classic 360 RAPBULL erősítőt és bekötöttem. másfél rát használtam leparkoltam a kocsit és 1 órára rá mikor megintmentem és el akartam indítani nem indult be az hang.
Azóta a protect világít pirosan és nem tudok rá hatni. Biztik rendben és nem csúszott szét semmi.

Ötelet?Előre is köszönöm!
(#) GyurikaBx válasza RoyalTiger hozzászólására (») Jan 16, 2011 /
 
A test vezeték hova van kötve? Mert ha a kasznira van kötve akkor ellenőrizd, hogy a felület ahova csavaroztad fémesen rendesen érintkezik-e. Nálam nem rég voltak egy ilyen problémával, hogy világít a protect led és itt is az volt a baj, hogy ahova csavarozva volt a test ott nem volt a festék lecsiszolva.
(#) emmzolee válasza RoyalTiger hozzászólására (») Jan 16, 2011 /
 
Szerintem megfőzted azt az erősítőt. végfok leégésre gondolok.
(#) RoyalTiger válasza GyurikaBx hozzászólására (») Jan 16, 2011 /
 
Nagyon köszönöm!
Most jöttem be és meg is csináltam, működik is minden!!!
Ezer hála!
(#) GyurikaBx válasza RoyalTiger hozzászólására (») Jan 16, 2011 /
 
Nincs mit, mindig az alapvető dolgokat kell ellenőrizni.
Üdv,
Gyuri.
(#) halex hozzászólása Jan 24, 2011 /
 
Pro Sal full mosfet hifi car ampil ifter 240w 2ch erősítőnek egyik oldala nem megy hidba kötve müködik,valaki ha tud erről valamit segítsen.Előre is köszi.Az erősítöről küldök képet is.

Kép 009.jpg
    
(#) Gyozo92 hozzászólása Jan 28, 2011 /
 
Sziasztok!
Igazából egy inverteres kapcsolást keresnék, de nem tudom, hogy milyet válasszak. Esetleg, ha valaki tudna ajánlani egyet, amit már megépített és jó, azt nagyon szépen megköszönném! 2X30 volt körül lenne szükségem, és 400 watt körül kellene tudnia. Sajnos még nem próbálkoztam ilyesmivel, így fogalmam sincs, hogy hogyan álljak neki...
Az erősítő az nem gond, abból bármilyet összebuherálok.
Előre is köszönöm a segítségeteket.
(#) Doncso válasza halex hozzászólására (») Jan 29, 2011 /
 
Lehet , hogy nem érintkezik az RCA csati?
(#) Ge Lee válasza halex hozzászólására (») Jan 29, 2011 /
 
Egy ilyen szörnyetegem egyszer nekem is volt, szerencsére el tudtam adni. Ha hidalva megy akkor mindkét végfoknak működnie kell.
(#) Ge Lee válasza Gyozo92 hozzászólására (») Jan 29, 2011 /
 
TL494 vagy UCC3808, kiegészítve egy tranyókból álló buffer fokozattal, egy marék fet, ferritgyűrű és kész is van. Egy két alkatrész még pluszban és áramkorlátod is van.
(#) emmzolee válasza halex hozzászólására (») Jan 29, 2011 /
 
A végfokod valószínű jó, mert nem tiltott le, inkább szerintem is az a baj, hogy nem kap jelet a másik erősítő csatorna.
(#) Kovidivi válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 29, 2011 /
 
Kivéve, ha az egyik oldal zárlatos a GND-re, mert akkor hídban is csak egy oldal dolgozik, és mégis szól az erősítő.
(#) Doncso válasza Kovidivi hozzászólására (») Jan 30, 2011 /
 
Akkor verné a biztit, meg tiltana nem mesterem?
(#) Kovidivi válasza Doncso hozzászólására (») Jan 30, 2011 /
 
Hááát... Van benne valami! Inkább ne írd, hogy mesterem, látod, miket írok...
(#) EcoPityu válasza halex hozzászólására (») Feb 7, 2011 /
 
Doncsó barátunk közel áll az igazsághoz!
Tuti, hogy nem végfok hiba. A bemenettől nem jut el a jel a végfokig, ez akár lehet a szűrő kapcsolója is, vagy egy elkó szakadás(láttam már ilyet), vagy DONCSÓ ötlete, az RCA hiba. Végig kell követni a jelet , ha nem is szkóppal, de egy másik erősítővel...
(#) Söje hozzászólása Feb 21, 2011 /
 
Sziasztok!
Van egy SAL RFX 7430 típusú erősítőm, amelyen azt a jelenséget tapasztaltam ma, hogy a mélyládám egyszer halkan szólt, egy pár perc múlva pedig teljesen elhalgatott. 4 csatornás, a 2 első csatorna működik, az RCA kábel is rendben van, és a hangszórót is kipróbáltam, működik. csak az erősítő 2 hátsó csatornája nem szól. Hídban sem szól. Készítettem 2 fényképet a NYÁKról, mert nem tudom, hogy normális dolog e a tekercs körüli fekete olvadék anyag.
Van valakinek valami ötlete?
(#) emmzolee válasza Söje hozzászólására (») Feb 21, 2011 /
 
Érdekes. folyamatosan elhalkult, és már soha többé nem szólalt meg?
azt nézem, hogy a táp mond a 2 csatornapárosnak ugyan az. Tehát táp rendben. Végtranyót nézted? Azok jók? Ha ezek rendben, akkor még a potméterre gondolok, bár az necces. A műveleti erősítők tápja megvan?
Az az "olvadék" az rögzítő ragasztó. Az a nagytestű alkatrészeket rögzíti a nyákhoz, hogy a kocsiban való rázkódástól ne tudjon le szakadni.
(#) Söje válasza emmzolee hozzászólására (») Feb 21, 2011 /
 
Hát ha tudnám hogy melyik az a végtranyó Ennél jobban nem mertem szétszedni mert anynira nem értek hozzá!
(#) emmzolee válasza Söje hozzászólására (») Feb 21, 2011 /
 
Akkor szerintem bízz meg vele valami hozzáértőt. Így nem fog menni.
(#) oregtamas0202 válasza Söje hozzászólására (») Feb 21, 2011 /
 
Üdv ! Kiveszed a helyéről és átnézed a vég forrasztásait. Lehet szerencséd is .
Öreg T
(#) Söje hozzászólása Feb 22, 2011 /
 
Sziasztok!
Egyik kedves barátom szétszedte, majd összerakta az erősítőt, és működik. Így elég nehéz lesz megtalálni a rossz érintkezést!
Következő: »»   58 / 196
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem