Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » EAG AE 785/A
 
Témaindító: DjPeat, idő: Máj 25, 2011
Lapozás: OK   1 / 2
(#) DjPeat hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Sziasztok.
Nem régiben szereztem egy nagyon rossz állapotban lévő de számomra már ereklyét képviselő EAG-ok. Nagy nehezen ki derítettem hogy ennek az erősítőnek mi a típusa (mert meg korrodált a háza elégé). Meg szeretném javítani de sem kapcsolást se le írást még képet sem találtam hozzá. Én úgy tippelem hogy 60-70 években készült. úgy néz ki hogy lesz még egy belőle. Hát ha tudnátok nekem benne segíteni. Esetleg valakinek kapcsolási rajza vagy talán valami infó hozzá sokat segítene. Mert sok alkatrész már szinte meg sincs pl kondi szét foszlott, cső el hagyta az alját stb.
Remélem tudtok nekem segíteni.
Előre is köszönöm
Üdv:Csaba
(#) laci016 válasza DjPeat hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
Nem 785/A? Mert én még nem hallottam 758A ról.De ha mégis 758 akkor én nem ismerem eléggé a típusokat.Esetleg tehetnél fel képet a készülékről.
(#) DjPeat hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Szia.
DE igazad van én írtam el.
(#) laci016 válasza DjPeat hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
Nekem is van egy ilyen erősítőm,pont most várok a kimenőjére,mert elküldtem áttekertetni,8 és 16 ohmos leágazást csinálnak nekem a szekunderre.
(#) laci016 válasza DjPeat hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
Ez egy nagyon jó és megbízható erősítő,és áttekert kimenővel szerintem csúcs lesz a hangja,bár előtte sem volt rossz,amikor még 100 voltos volt
(#) DjPeat hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Igazából én nagyon rossz állapotban kaptam és meg sajnáltam meg vágyam volt egy csöves végfok. Mennyiért csinálják meg az át tekerést?
(#) DjPeat hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Köszönöm simpi a kapcsi rajzot.
(#) laci016 válasza DjPeat hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
10ezer forintért.Mi a baja az erősítőnek??
(#) DjPeat hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Mindjárt teszek fel képet róla
(#) laci016 hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Szívesen segítek neked a felélesztésében,ha bármi gondod van írj!
(#) laci016 válasza DjPeat hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
Rendben
(#) DjPeat hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Így néz ki
De nagy át már ki takarítottam.
(#) laci016 válasza DjPeat hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
Hát ez tényleg elég szarul néz ki.Első körben fújd ki kompresszorral Padláson találtad??
(#) DjPeat hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Meg történt kompresszor, csavar húzó, ecset, ja meg fúrógép mert két csavar be volt rohadva.
(#) laci016 válasza DjPeat hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
csöveket és a foglalatokat is tisztítsd le,utána fújd be a potikat kontaktsprével.Mi hiányzik az erősítőből??
(#) DjPeat hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Ilyen lett.
(#) DjPeat hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Lehet hogy élnék a lehetőséggel mert a csöves erősítő javításában még újonc vagyok. Soha sem csináltad de ezt meg akarom
(#) laci016 válasza DjPeat hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
AZ4 es cső hova tünt?
(#) DjPeat hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Jó néhány helyen oxidálódik a panel. Szinte az összes kondi csere mert szét rohadt. Egy cső ki tőrt a talpából (AZ4 alá g7 Tungsram) A többit sem tudom még milyen meg egy kábelezés is meg kell nézni meg kép poti mínusz mert a tengelye el hajlott.
(#) laci016 hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Az enyém így néz ki csak épp szereltem ki a kimenőjét
(#) laci016 válasza DjPeat hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
"(AZ4 alá g7 Tungsram": G807 es cső
(#) DjPeat hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Nagyon jó állapotban van. Minden elismerésem sok munka volt vele? Egy kicsit irigyellek mert ezzel még nagyon sok álmatlan éjszaka lesz mikor ára kész lesz. De nem baj szeretem vagy is majd ki derül ez hogy megy
(#) laci016 válasza DjPeat hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
Így kaptam,teljesen hibátlan állapotban.1-2 karc van csak rajta ,a gombok egyszerüen hibátlanok semmi kosz elszineződés nincs rajta,büszke vagyok rá,egy szem rozsda,korrodálódás sincs sehol sem rajta,a tetején és alján is hibátlan a kalapácslakkozás.Majd rajta lesz a teteje akkor küldök képet
(#) DjPeat hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
TUNGSRAM
AZ 4
... 7
8 vagy g vagy valami hasonló az már nincs nagyon meg és utánna egy 7
(#) laci016 válasza DjPeat hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
AZ G807
(#) DjPeat hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Lehet hogy hülye kérdés de honnan lehet tudni hogy jó e egy cső vagy nem és hol lehet ezeket be szerezni? Lehet ég kapni vagy csak használtak vannak?
(#) laci016 válasza DjPeat hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
Általában ha megméred a fűtését és ha jó akkor sipol a müszer,de ez még nem azt jelenti,hogy működik is a cső,mert lehet hogy mondjuk az anód szakadt.Nézz körül vaterán,mintha láttam volna most eladó g807 es és ecc 83 as csöveket.Vannak zsír új csövek is.De ugy lenne a legjobb ha bekapcsolnád és megnéznéd,hogy izzik e az összes cső,mer akkor tuti h jók,csak kérdés előtte mennyit lettek használva
(#) DjPeat hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Egy két jó tanács így előzetesen mi előtt neki fogok van?
Mert ezt teljesen szét kell szedni festés vezetékelés mert szét vannak foszolva. Úgy hogy ezt teljesen újra építem Lehet hogy majd segítségedet is kérem ha nem baj.
(#) laci016 hozzászólása Máj 25, 2011 / 4
 
Mérd meg az erősítő hátoldalán a sorkapcsokon van e ohmikus ellenállás,mert ha van akkor nagy valószinüséggel jó a kimenője,DE VIGYÁZZ!!! MINDENKÉPP RÁ KELL TENNI BEKAPCSOLÁSKOR TERHELÉST A KIMENETRE,RAKJ RÁ EGY 230 VOLTOS MEZEI ÉGŐT
(#) laci016 válasza DjPeat hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
Dehogy baj szívesen segítek a helyreállításban
Következő: »»   1 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem