Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   378 / 432
(#) gyuszi77 válasza gyuszi77 hozzászólására (») Jún 18, 2020 /
 
Azért tettem fel a kérdést hogy nincs e valakinek használt!
(#) DannyTorrence válasza Kovidivi hozzászólására (») Jún 19, 2020 /
 
Ez valószínűleg 22-es csapdája, mert kell a zárt lámpatest a sok gőz miatt, de attól meg a lámpák mennek tönkre. Ha nagyon kicsi a teljesítmény, akkor pedig borzalmas félhomály van.
Próbálkoztam a teljesítménycsökkentéssel, a halogének 30 wattosak voltak, a LEDek legutóbb 7 wattosak. Próbáltam a kínai kukoricalámpákat, különböző hazai ismeretlen márkákat, majd a Philips corepro 7 wattos változatot.
Aztán olvastam valami külföldi fórumon, hogy zárt lámpatestbe odavaló lámpa is kell, de itthon még nem találtam olyan boltot, ami árulna ilyeneket vagy akár csak tudna ilyenről. Ezek valahogy szabályozzák az áramot, amitől hosszabb az élettartam, de ennél többet nem derítettem ki.
Vannak konkrétan fürdőszobába tervezett nem cserélhető ledes lámpák, olyan 30-40e körül darabonként.
(#) attila1 hozzászólása Jún 23, 2020 /
 
Sziasztok!! Panelra forrasztható dc táp csatit keresek,a dugasztápon lévő csatlakozó átmérője 4mm. Koffer szerű hordozható hangdoboz csatlakozója lenne,tulaj megrongálta. Most sikerült egy ledes fejlámpából átrakni,méret,lábak passzoltak,de kéne pótlás. Alis forrás jó lenne. Köszönöm előre is!!
(#) nedudgi válasza attila1 hozzászólására (») Jún 23, 2020 /
 
Tudtommal a legközelebbi méret, amit sokan árulnak, 4,1mm, a tüske 1,7mm.
(#) Gafly válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 23, 2020 /
 
Én szoktam vinni az ellendarabot, mert sokféle van.
És akkor szoktunk "dugás próbát" tartani.
(#) attila1 válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 23, 2020 /
 
Így van,pontosan ez a méret kellene nekem. Esetleg valami linked is lenne hozzá? Nem vagyok lusta keresni,de egyszerűen ebben a méretben nem dob találatot.
A hozzászólás módosítva: Jún 23, 2020
(#) nedudgi válasza attila1 hozzászólására (») Jún 23, 2020 /
 
Megoldás lehet keresni egy, a panelba passzoló, de más méretű csatlakozót, és egy ilyesmi adaptert melléje.
A hozzászólás módosítva: Jún 23, 2020
(#) janigel válasza attila1 hozzászólására (») Jún 23, 2020 /
 
(#) attila1 válasza janigel hozzászólására (») Jún 23, 2020 /
 
Köszi!! Ez már jó lenne,ha valami olcsó helyről lehetne beszerezni.

Nedudgi,sajnos necces ennél nagyobb méretűt bele faragni,mert mindkét oldalról nagyon közel van egy mikrofon,és egy line in aljzat. ( Pedig nekem is megfordult a fejemben,mert az 5.5x2.1 csatiból hegyekben lehet kapni... )
A hozzászólás módosítva: Jún 23, 2020
(#) Taki33 válasza attila1 hozzászólására (») Jún 23, 2020 /
 
(#) attila1 válasza Taki33 hozzászólására (») Jún 23, 2020 /
 
Köszönet a link miatt!!
(#) janigel válasza attila1 hozzászólására (») Jún 23, 2020 /
 
Ezek megfelelnek ?
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Jún 23, 2020
(#) attila1 válasza janigel hozzászólására (») Jún 24, 2020 /
 
Meg meg,köszönöm! én azt hittem eddig,hogy ami alin nincs,az nem is létezik. De itt az ellenpélda,hogy máshonnan tudom csak beszerezni. Kérdeztem több alis eladót,de ezt a méretet nem árulja senki.
(#) Firefighter1 hozzászólása Jún 26, 2020 /
 
Sziasztok!

Ilyesmi motoráttétet szeretnék csinálni!
Sajnos itt a legerősebb 24V /rpm is egy picit gyors, és egy picit gyenge.
találok e valahol " fogaskerékszettet" amiből lehet építeni?
(#) Massawa válasza Firefighter1 hozzászólására (») Jún 26, 2020 /
 
Fogaskereket annyit találsz amennyi csak kell. Nem tudjuk milyen minöséget akarsz vagy milyenek a feltétetek ( önzáro stb). ezek a motorok kb 8000 RPM-l forognak neked ehhez kb 1:400 áttétel kell ( az adja a kb 20 RPM-t. Azt sem tudjuk milyen erös kell, hogy legyen. A reichelt.de van egy motor ami nagyon erös és lassu - ez mozgatja a marogépem asztalát.

Motor

Erre tehetsz még egy külsö redukciot, és akkor bikaerös motort kapsz.
A hozzászólás módosítva: Jún 26, 2020
(#) qvasz2 válasza DannyTorrence hozzászólására (») Júl 8, 2020 /
 
Idézet:
„mert kell a zárt lámpatest”

Már miért kéne zárt lámpatest ? Ha nem spricceled bele a vizet, akkor semmi szükség rá.
(Ha szeretnéd később rakok fel egy képet az én lámpámról a fürdöben. A lényege, hogy sima bútorlapba van beszorítva az izzó foglalat, és ebbe tettem a LED körtét. Teljesen szabadon van, mégsem bánkódik a gőz miatt! )
(#) tegez hozzászólása Júl 12, 2020 /
 
Szerbusztok .
Egy inverteres hegesztőben kiment az ic 40T65QES tudnátok tippet adni hol tudnám beszerezni.Előre is köszi .
(#) D Wye hozzászólása Júl 21, 2020 /
 
Sziasztok!

Keresek egy elektronikai modult, de sehol nem találom. Ehhez hasonlót szeretnék, csak 2x3W helyett 4x5W-ra lenne szükségem. Tudtok ilyenről?
Előre is köszönöm!
(#) gyulank hozzászólása Júl 22, 2020 /
 
Van olyan 3 ágú E27 foglalat, amit oldalra is fel lehet szerelni a kinti falra? Szóval pl. találtam olyat, hogy foglalat elosztó, de ahhoz venni kell egy másik foglalatot, amibe be lehet csavarni. Olyan nincs ami olyan mint az, csak úgy rögzíthető mondjuk, mint az az 1 amibe belecsavarnám, és nem villanykörte vége van?
(#) nedudgi válasza gyulank hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Csillárnak, falikarnak hívják.
(#) gyulank válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 23, 2020 /
 
Az nem olyan. Az drága. Nekem olyan kell mint egy rögzíthető foglalat, csak egybe 3.
(#) synergy hozzászólása Júl 23, 2020 /
 
Sziasztok,

1db a képen látható varisztorra lenne szükségem. Sajnos csak rail-ben láttam, de az nekem sok.
Tudnátok segíteni, hogy hol lehetne venni?
(lehetőleg Magyarországon)
A hozzászólás módosítva: Júl 23, 2020
(#) kadarist válasza synergy hozzászólására (») Júl 23, 2020 /
 
Szia!
Biztosan árulnak valahol 60V-os SMD varisztort kisebb kiszerelésben is.
(#) synergy válasza kadarist hozzászólására (») Júl 23, 2020 /
 
még nyomozok
(#) gyulank hozzászólása Júl 23, 2020 /
 
Meg gondoltam magam, inkább 3 külön helyre tenném a külső világítást. Kb. 12m-es falon mivel javasoljátok a vezetéket rögzíteni? Egy helyen láttam hogy a net kábelt valami tűzés-szerű módon rögzítették, meg találtam valami csavarost. Nem tudom, milyen távonként elég rögzíteni.
(#) synergy válasza kadarist hozzászólására (») Júl 23, 2020 /
 
A mai napi levelezések, telefonálgatások után már kételkedem ebben.
(#) gyulank hozzászólása Aug 5, 2020 /
 
Van 2 kézi gyalum, és mindkettőben csak zúg a motor, de nem forog a kés. Gondolom elszakadt a szíj. Hol lehet szerezni beléjük? SUPEREX M1B-AK2J8-82X2, 710W 16000 82; AGOJAMA 25C48 720.868.20, 600W 16000 82 2
(#) Stadi válasza gyulank hozzászólására (») Aug 6, 2020 / 1
 
1. Ismertebb márkáknak van alkatrészellátása. Pl. Einhell; Bosch és almárkái. Ezekhez lehet rendelni a képviselettől.
2. Méret alapján én pl. vettem már itt ékszíjat az oszlopos fúrómhoz: Bővebben: Link
(#) Gafly válasza Stadi hozzászólására (») Aug 6, 2020 /
 
Jaja.
Én is voltam már úgy, hogy mosógéphez nem volt dedikált ékszij a szakboltban.
Aztán elsétáltam a "megrágott" darabbal a XVII kerületi "szij és csapágybolt"-ba, odacsaptam az asztalra és lett (némi hümmögés és után ).
Oszlopos fúrónál ugyanez...
(#) Gafly válasza gyulank hozzászólására (») Aug 6, 2020 /
 
@gyulank: Szerintem szedd szét őket, és nézz beléjük.
Előbb, vagy utóbb, csak meg kell tenned...
Következő: »»   378 / 432
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem