Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   389 / 431
(#) majkimester válasza jdani hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
alin így keresheted: double side adhesive tape phone
(#) uniman válasza jdani hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Az efféle ragasztószalagokat a telefon akkumulátorokkal együtt adják (rá is van ragasztva)...és speciális, mert pl. így kiszedhető cserekor: Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2021
(#) Peter65 válasza Profisixx hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Jó estét!
Az ST 8 és 16 bites processzorai nem nagyon terjedtek el mifelénk, ráadásul ezek már régen kifutott típusok. A megadott típusok sem ST típusok (az ST típus számai több karakterekből állnak, nézd meg az adatlapokat), hanem feltehetőleg valamilyen klónok.
Az adatlap szerint az ST típusainál azon a helyen, ahol a "c" és a "b" karakterek vannak, ha nem a tokozást jelölik (ugyanis az is kb. ezen a helyen lenne), akkor az egyes revíziót jelölik, azaz a "c" az újabb változat lenne. Ezeknek a processzoroknak az errata-járt nem találtam, azokban lenne ez részletezve. Ha nincs kihasználva a revízió, akkor teljesen jó lehet a "b" változat.
Kínából elérhető még ez a régi típus, de már csak a "c" változatot láttam.
(#) Poli válasza jdani hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Szia!

A Pantonban vásároltam átlátszót az elég vékony és erős (CNC marógépre rögzítettem vele munkadarabot.)
A 3M/Scotch kétoldalas ragasztószalag biztosan elérhető nálatok is.
(#) Profisixx hozzászólása Feb 26, 2021 /
 
Üdv! Hol kapható levegő áramlásérzékelő?Egyszerű kivitel is megfelel kis áramú kontaktussal., 5000 Ft alatt.
(#) b10up hozzászólása Márc 10, 2021 /
 
Sziasztok,

ŐT keresem valami magyar, vagy közel beszerezhető webshopban.
RLX.sk-n próbáltam megrendelni, de visszasztornózták az utalást és nem lett belőle semmi. Valaki esetleg tudja, honnan lehetne nullkilométeresen vásárolni, ami hamar meg is érkezik?
Tippeket előre is köszönöm!

(Link javítva.)
A hozzászólás módosítva: Márc 11, 2021
Moderátor által szerkesztve
(#) rolie válasza b10up hozzászólására (») Márc 11, 2021 /
 
Szia!
DigiKey
Mouser
Mindkettő neves alkatrészbeszállító, pontos raktárkészlettel. Az egyetlen szépséghiba, hogy 15.000 Ft alatt 6.000 a szállítás, felette ingyenes (ahogy gyorsan ránéztem), szóval érdemes valamit mellé választani, vagy kettőre beruházni.
(#) nedudgi válasza b10up hozzászólására (») Márc 11, 2021 /
 
A gyártótól megvenni miért nem jöhet szóba?
(#) b10up válasza rolie hozzászólására (») Márc 11, 2021 /
 
Köszi szépen, lehet, hogy ő lesz a befutó.

Állítólag az RLX-nél nem volt hiba, valami a banknál csúszott be, megpróbáltam ismét, ha megint visszasztornózzák, akkor tuti bepróbálom őket.

nedudgi: Hát névnapra határidős a projekt, és ha jól láttam, Olimexéknél 5 napig is húzódhat, mire foglalkozni tudnak vele, nemhogy feladják. És hát vasárnapig kéne meglennie, ami már egyre esélytelenebbnek tűnik

Mindenesetre köszönöm a bolt linkeket!
(#) Egri Frédi hozzászólása Márc 25, 2021 /
 
Egy kis segítség kellene ...

Tudja valaki hol lehet műanyag (poliamid) távtartót M4, K-B, 10 és 25 mm hosszban venni ?
A TME -nél van de arany áron és min. 100 db.-ot kell rendelni. Ez durván egy 50.000Ft -os cekk lenne. (~260 Ft/db) T.M.E.

Nekem 12 -16 db. is elég lenne ...
(#) Poli válasza Egri Frédi hozzászólására (») Márc 25, 2021 /
 
Szia!

Ha mást nem találsz ez is lehet egy megoldás. A KDR-ek: "– külső átmérő : 7 mm – furat átmérő : 3,6 mm"
Itt 5 db is van egy csomagban.
(#) Poli válasza Egri Frédi hozzászólására (») Márc 25, 2021 /
 
Ha egy ilyen vagy hasonló csavart áthajtasz s KDR-en meg is vagy. Csavarboltban szerintem olcsóbb.
A hozzászólás módosítva: Márc 25, 2021
(#) Allf hozzászólása Márc 25, 2021 /
 
Ezen a honlapon van bőven választék:Távtartók
A hozzászólás módosítva: Márc 25, 2021
(#) Egri Frédi hozzászólása Márc 25, 2021 /
 
Köszi a segítséget mindenkinek és az ötleteket is.
Hogy lássátok, miről lenne szó: lásd kép.

Két hűtőbordát szeretnék elválasztani egymástól, hogy ne kelljen a tranzisztor alá csillám. ( Fordítva, mint ahogy a képen látható. Ott a 2 borda közt réz távtartó van és a piros - ami műanyag - azon lenne az alaplemezhez rögzítve a szerkezet. )
Tulajdonképpen ez utóbbi lehet fém is, akkor majd az alaplemezt csinálom műanyagból.

Megnézem még a linkeket, de ha ennek a nyavalyának ilyen az ára, lehet marad a csillám ...
(#) gyulank hozzászólása Márc 26, 2021 /
 
Robi 155 rotációs kapához gyújtást hol lehet venni? És találtam egy rajzot, amiben KT201/600 tirisztor van, és olyat csak vaterán találok, és nem találok infót helyettesítőről sem. Érdekelne, mivel helyettesíthető, ami kapható rendes boltban?
(#) Gafly válasza gyulank hozzászólására (») Márc 26, 2021 /
 
Ez?
(#) ujfalusi válasza gyulank hozzászólására (») Márc 26, 2021 /
 
A vaterán láttam 30.-Ft/db.
(#) erdgab válasza gyulank hozzászólására (») Márc 26, 2021 / 2
 
Szia!
Ha az a fekete doboz van rajt akkor ajánlom figyelmedbe a mellékletet.A tirisztor BT151/800 a diódák 1N4007 és egy 8-10µF kondenzátor,ezt több darabból is összerakhatod csak a feszültségére figyelj.Biztosan működik!
(#) gyulank válasza erdgab hozzászólására (») Márc 26, 2021 /
 
Én ezt találtam. Akkor bármilyen gyújtás megfelel? Bármilyen doboz? Mert konkrétan ehhez valót nem találok. A gyártó azt írta, hogy lehet rendelni, 45e-ért. Ilyet akkor sem találtam az oldalukon sem. De van, mert küldött képet. Viszont másikhoz valót meg találtam 4500-ért. Most akkor bármi jó?
(#) erdgab válasza gyulank hozzászólására (») Márc 27, 2021 /
 
Azt nem tudom,hogy bármi jó e,de azokra a kapálógépekre a babetta gyujtását szokták rárakni,azért küldtem a mellékletet.
(#) btamas81 hozzászólása Márc 27, 2021 /
 
Üdv!
Elna kondenzátorokat lehet valahol kapni kishazánkban?
Vagy esetleg valakinek a fiók mélyén?
(#) antikzsolt hozzászólása Márc 28, 2021 /
 
Üdv.

Már jó ideje szemezek egy folyékony fémes hővezetővel de van egy nagy bajom. Reakcióba lép az alumíniummal. Jelenleg olyan hűtőbordát keresek aminek réz a talpa, am2 vagy ami még jobb lenne univerzális lenne a lefogatása. Tudtok ilyen hűtőket mondani? 12cm ventilátor legyen rajta.
(#) antikzsolt válasza antikzsolt hozzászólására (») Márc 28, 2021 /
 
Javítanám az írásomat. AM3 a foglalat.
(#) Bakman válasza antikzsolt hozzászólására (») Márc 28, 2021 /
 
Mi indolokolja ezt a speciális hővezető pasztát? Csak gondot csinálsz magadnak.
(#) uniman válasza antikzsolt hozzászólására (») Márc 28, 2021 /
 
A proci teteje is alu lemez...vagy nem?
(#) antikzsolt válasza Bakman hozzászólására (») Márc 28, 2021 /
 
2 okom is van rá. Éjszaka szoktam dolgozni és alacsony fordulatú ventit akarok bele vagy még azt sem. A második meg az hogy ki akarom próbálni mit is tud.

Idézet:
„A proci teteje is alu lemez...vagy nem?”
Nem tudom de gondolom nem az. amd x2 250 proci szolgál. De későiekben cserélni fogom egy komolyabb darabra. De még egy kicsit nyúzom amíg meg nem unom a lassúságát.
(#) JMarton87 hozzászólása Márc 28, 2021 /
 
Kedves Fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni. A képen látható gecko típusú fűtőelem tönkrement. A szakember kimérte, kap feszültséget, de nem fűt. Sajnos a neten nem találok ilyen fűtőelemet, a kolléga sem tud szerezni. Van esetleg közöttetek olyan, aki ismeri, és tudja mire érdemes mire lehet kicserélni, hogy ne kelljen az egész jakuzzit kidobni?

Előre is köszönöm segítségetek!
(#) Action2K válasza JMarton87 hozzászólására (») Márc 29, 2021 /
 
Szia!

Ez elvileg bele való. 3Kw Titanium Heating Element Gecko Spa
A hozzászólás módosítva: Márc 29, 2021
(#) elektrorudi hozzászólása Márc 29, 2021 / 2
 
Ehhez a "npfey" típusú vízmelegítőhöz keresnék fűtőbetétet.
Következő: »»   389 / 431
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem