Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   415 / 432
(#) Peter65 válasza KBal76 hozzászólására (») Nov 9, 2022 / 1
 
Szia!
Ez nem a 24 pólusú centronics csatlakozó lenne?
Bővebben: Link
(#) KBal76 válasza Peter65 hozzászólására (») Nov 9, 2022 /
 
Zseniális találat, megint, a fényképen ugyan a 36 pólusú van, de a leírás szerint meg igazad van
Köszönöm!
(#) HA5AWS hozzászólása Nov 9, 2022 /
 
Sziasztok!
Keresek nagy hajlékonyságú vezetéket lehetőség szerint szilikon szigetelésűt. 3-4 féle szín is jó lenne. 0,5-0,75 átmérőjű. Hol lehet kapni, és kis mennyiségben, kb. 10-10m kellene színenként?
Üdv: Gábor
(#) Gafly válasza HA5AWS hozzászólására (») Nov 9, 2022 /
 
(#) HA5AWS válasza Gafly hozzászólására (») Nov 9, 2022 /
 
Szia!
Köszönöm, ha ismered a vezetéket egy kérdés: Idővel a PVC mennyire keményedik be? A szilikonost ezért jeleztem. Asztali tápegységhez szeretném használni, hogy ne borítsa fel a panelokat.
Üdv: Gábor
(#) mex válasza HA5AWS hozzászólására (») Nov 9, 2022 /
 
Van ott szilikonszigetelésű is.
Ilyenből készítettem 2mm rendszerű mérőzsinórokat pár darabot.
(#) HA5AWS válasza mex hozzászólására (») Nov 9, 2022 /
 
Köszönöm!
Nekem is hasonló célra kell!
Üdv: Gábor
(#) antikzsolt hozzászólása Nov 17, 2022 /
 
Üdv.
Tudnátok ajánlani olyan 4g jelerősítőt(Yettel és T-mobil) ami olcsó de nagyjából elfogadható módon üzemel? Annyi félét találtam hogy már elvesztem bennük. A lefedett terület nem kell nagynak lenni elég ha 5-10 méteres körben leadja a jelet. Lakáson belül 1-2 helyen van térerőm telefonon de jó lenne ha este az ágyban is tudnám még használni a telefont és ne csak a szekrény tetején működjön de ott jól.
(#) granpa hozzászólása Nov 27, 2022 /
 
Helló Urak!
Valakinek kellett 4 db dekál csőfoglalat, a börzére viszem.
(#) Fats Domino hozzászólása Dec 1, 2022 /
 
Üdv! Hol kapaható és mi a neve a nagyon lassú fordulatú (2-3 fordulat/perc) kis mérető 12V-os motornak?
(#) rectamas válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 1, 2022 /
 
Szia,
hestore.hu "Mini áttételes motor"-ra keress rá.
(#) orcika70 válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 1, 2022 /
 
(#) rectamas válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 1, 2022 / 1
 
Bocs, 15RPM a leglassabb.
(#) rectamas válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 1, 2022 /
 
(#) Fats Domino válasza rectamas hozzászólására (») Dec 1, 2022 /
 
Köszi,de ezek mind baromi "gyorsak" , a másik pedig(elektrobot) nem kapható,kifogyott megjelöléssel van
A hozzászólás módosítva: Dec 1, 2022
(#) orcika70 válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 1, 2022 /
 
Bővebben: Link és fordulaszám szabályzót csatlakoztatni a dc motorhoz?
(#) Fats Domino válasza orcika70 hozzászólására (») Dec 1, 2022 /
 
Köszi,de ennyire nem akarom komplikálni, és ez a tipus egyébként sem megfelelő, lapos,korong formájú max. 7-8 cm átmérőjű , 2-3 cm vastagságú motor kell, kb. mint a fotón. Köszi

001.JPG
    
(#) sargarigo hozzászólása Dec 6, 2022 /
 
Sziasztok!

Meglepném magam egy RC adó vevő párossal, sokszor ennek hiánya vitt a levesbe projekteket. Arra gondoltam hogy nekem szobacirkálóhoz elég lenne egy 27MHz-es is, de a neten meglepődve láttam hogy ugyanannyiba kerülnek mint a nagyok (2.4GHz). Tudtok valami jó ellátó helyet játszáshoz? Tehát occón kellene, és nem komoly cucc kellene, de azért analóg szervót meghajtani képes kellene. Tapasztalatom nincs még velük, a tanulópénztől eltekintenék, ezért irok, kérdezek.
Köszi
(#) Massawa válasza sargarigo hozzászólására (») Dec 7, 2022 /
 
Söt a 27 MHz vackok már nagyon felejtendök…( olyat lehet, hogy ingyen is kaphatsz a régi modellezöktöl.).

Ha megfelel egy autotávirányito, 2-3 funkcioval, azok aránylag olcsok.
(#) ftirius válasza sargarigo hozzászólására (») Dec 7, 2022 /
 
Szia!
Autóhoz kellene? Mert ahhoz pisztolytáv az ideális, gyorsabban lehet reagálni vele. Ha minden igaz van még olyanom, de komolyabb pultosat azt biztosan tudok adni neked.
(#) sargarigo válasza ftirius hozzászólására (») Dec 7, 2022 /
 
Köszönöm szépen, az nagyon jó lenne!

Igen autóhoz kellene, a kicsiknek szánom közös programnak. Na nem az építést, hanem a kergetőzést
(#) Gafly válasza sargarigo hozzászólására (») Dec 8, 2022 /
 
Tervek szerint vasárnap éppen megyünk arra Granpával, elvileg el is tudjuk vinni ha gondoljátok.
(#) sargarigo válasza Gafly hozzászólására (») Dec 8, 2022 /
 
Kolléga már nem lesz elérhető a héten, ezért ez nem járható út. De megoldjuk egymás között.
Köszönöm a felajánlást!
(#) nagym6 hozzászólása Dec 8, 2022 /
 
Sziasztok. Nem találok neten, meglévő hagyományos fali süllyesztett mechanikus csillárkapcsoló helyett kellene távirányítós csillárkapcsoló. Tehát a meglévő helyett szintén falba a kapcsoló, csak hozzá van távirányító. Nulla vezeték nincs. Hol kapható? Köszönöm.
(#) jani1987 hozzászólása Dec 16, 2022 /
 
Keresek 2SC154C-t 4 darabot. A hestore-on nincs. Hol tudnék venni?
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 16, 2022 /
 
A tranzisztor helyettesítő témában nézted, mi jó helyette? Bár szinte minden 200 V-ot bíró NPN jó helyette.
(#) jani1987 válasza granpa hozzászólására (») Dec 16, 2022 /
 
Még nem.
(#) bbb hozzászólása Dec 17, 2022 /
 
Sziasztok!

Elemekhez való érintkező milyen anyagból van és hol lehet kapni? Nem komplett elemtartó kell, s nem is rugós, hanem ami anyagában rugózik, a lapka. Berohadt és kifolyt elem által tönkretett elemtartóban cserélném a lapkát, mert a mostani teljesen tönkrement, de klasszikus konzoljátékhoz illően nem szeretném oda nem illő darabokkal megoldani... (ami hasonló érintkező lapkát találtam az a szivargyújtó csatlakozóé, de az meg túl keskeny, hogy fel tudjam használni)
(#) pipi válasza bbb hozzászólására (») Dec 17, 2022 /
 
Ecet csodát tud művelni vele
(#) jani1987 válasza bbb hozzászólására (») Dec 17, 2022 /
 
Ha megmutatod milyen kell akkor körbe nézek itthon. Ha mázlid van akkor nem dobtam ki.
Következő: »»   415 / 432
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem