Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   782 / 967
(#) velegiistvan hozzászólása Nov 22, 2018 1 /
 
Volt eladó ismerősöm mesélte, hogy egy bizonyos nagy áruházban a tanyáról érkezett parasztbácsi megkérdezte a következőt:
"Benzines borotva kapható?"
Állítólag mindenki erre-meg arra az osztályra küldte a bácsit, hogy tudjon röhögni.

Ugyanebben az áruházban részecskeszrőt kerestek kávégéphez. Erre mondtja a kolléga, hogy "a kellékosztályon a részecskegyorsító mellett. "

Szerviz sztori:
Behoztak egy valamilyen ragacsos anyaggal összekent laptopot, melyet pucolni kellett. Mivel nem nagyon akart lejönni, megkérdezték a gazdát, hogy mi ez. Kiderült, hogy állatorvos az ipse, és a bika örökítőanyagát tartó edényből véletlenül kifolyt a cucc. Na ezek után sorsot húztak, hogy ki fogja takarítani a gépet.

Múltkor mentem villanyszerelő boltba, majd kérdezem a nénit:
"10x10-es doboztető van?" Mire aválasz:
"Van, de csak körben."
(#) Bakman válasza velegiistvan hozzászólására (») Nov 22, 2018 / 3
 
Idézet:
„mindenki erre-meg arra az osztályra küldte a bácsit, hogy tudjon röhögni.”
Ez egyszerűen megalázás, nem teljesen érthető, miért vicces ez. Az, hogy az eladó mosolyog, még bele is férne, de küldözgetni...

Persze a dolgozó, ha az ő nagypapájával esett volna meg, azonnal felhördülne.
(#) gyuszo hozzászólása Nov 22, 2018 /
 
Ezzel a téli gumival még a szántásban is lehet menni. Erről tanúskodnak rajta levő kukorica és búzaszemek. Bővebben: Link
(#) tothbela válasza Bakman hozzászólására (») Nov 22, 2018 /
 
Majd amikor a paraszt bácsi küldözgeti őket minden fele. Talán éppen a bácsi tanyáján bérelnek szállást, csak fát kellene vágni, begyújtani, vizet húzni a kútból, meg elvágni a csirke nyakát. Na meg forralni vizet a fürdéshez, mert valahogy lemaradt a zuhanykabin, meg a csirke se zacskós.
(#) konyak6 hozzászólása Nov 22, 2018 /
 
Minden tiszteletem az idős bácsiké! Mi is azok leszünk.
A feleségemmel történt a következő eset, aki patikában dolgozik:
A bácsinak az orvos végbélkúpot írt fel. Kiváltotta, majd néhány nap múlva visszament a patikába, hogy valami baj van mert nem hat. A feleségem megkérte, mesélje el, hogy használja, és mikor.
"Evés után szoktam, és hogy biztos jó legyen, a hátsó fogammal meg szoktam roppantani mielött lenyelem."
Itt rohant hátra a feleségem a raktárba. Majd elmagyarázta faarcal hogy a másik irányból kell használni.
A másik érdekes eset az volt, amikor a fiatal tanulónak szemcseppet írtak fel. Ő megkérdezte, hogy lehet-e inni rá?
(#) pucuka válasza konyak6 hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Idézet:
„Mi is azok leszünk.”

Királyhegyi Pál (humorista) híres mondása: (fiatalok lehet nem is ismerik)
"Mi öregek elmondhatjuk, hogy voltunk fiatalok, de a fiatalok nem biztos, hogy lesznek öregek"
Sajnos.
A hozzászólás módosítva: Nov 23, 2018
(#) gkari válasza pucuka hozzászólására (») Nov 23, 2018 / 4
 
Én fiatal vagyok, mégis ismerem! Tegnap voltam 73.
(#) nagym6 hozzászólása Nov 23, 2018 /
 
Néha elcsodálkozom ritkán látott ismerőseimen, hogy mennyire megöregedtek.
Később rájöttem, biztosan ők is ezt mondják rám. De tapintatosak vagyunk, nem mondjuk egymásnak. Sót egyesek dobják az ilyenkor szokásos illemszöveget:"letagadhatnál tíz évet".
(#) elektrorudi válasza nagym6 hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Ezt az illemszöveget egy kicsit megszoktam fejelni, ha tudom (sejtem), hogy az illető nem fog megsértődni:
"Nyugodtan letagadhatnál öt évet. Egy nappal se látszol többnek ötvennél."
Persze ezt annak mondom, akiről tudom, hogy csak 45 körül jár.
Ez dupla csavar.
(#) zolika60 válasza nagym6 hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
A nyáron volt a 40 éves érettségi találkozónk. Csak ámultam, hogy ki ez a sok öreg ember.
(#) pjg válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Nekünk idén lett volna a 45 éves, de elmaradt, mondván mindenki dolgozik, nem ér rá. Majd jövőre. Akkor már mindenki nyugger lesz.
(#) pucuka válasza gkari hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Gratula.
No, akkor te mész a gyufáért. én már picit túlszaladtam, egy hónappal
(#) zolika60 válasza pjg hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Jó nektek. Kitudja én leszek-e valaha.
(#) nagym6 válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Minden évben tarunk, most volt a 45 éves általános iskolai találkozó. Régen élményekről volt szó, idén mintha gyógyszerbemutatón lettem volna egy műtőben. Téma ki milyen gyógyszereket szed, milyen bajai vannak, lesznek, hányszor műtötték, ki a jó orvos. Nyitóbeszéd minden évben ugyanaz, benne maradt egy régi mondat: "Szépek vagyunk és kívánatosak", közben a látvány mint az öregek otthonában.
(#) zolika60 válasza nagym6 hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Nekünk olyan sosem volt. Nincs aki megszervezze. Érettségi találkozó az első 15 évben évente volt, azóta öt évente biztosan és néha közben is. Jó kis osztály volt, szerettük egymást.
(#) P1251500 hozzászólása Nov 23, 2018 /
 
Sziasztok!
Akkor én most egy szörnyű tényt fogok elmondani:
Én 74-ben végeztem az általánost,és 77-ben a szakmunkást,de még EGYETLEN EGY osztálytalálkozónk sem volt.Lehet nem volt aki megszervezze,de sajnos vannak akik már nincsenek benne a hetes jelentésében...
(#) zolika60 válasza P1251500 hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Idézet:
„Lehet nem volt aki megszervezze”
Akkor nincs más neked kell.
(#) P1251500 válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Lehet,hogy igazad van,ott a pont!
(#) Remci válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 23, 2018 / 12
 
10 éves érettségi találkozó:
-Menjünk a Három Cicába,mert ott jó nagymellűek a pultos csajok!
20 éves:
-Menjünk a Három Cicába,mert ott jó a sör!
30 éves:
-Menjünk a Három Cicába,mert ott vannak diabetikus ételek!
40 éves:
-Menjünk a Három Cicába, mert oda be lehet menni kerekes székkel!
50 éves érettségi találkozó:
-Menjünk a Három Cicába,mert ott még nem voltunk!
(#) P1251500 válasza Remci hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Sírva nevetni!!!
(#) nagym6 válasza Remci hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Két osztálytársunkat hívták tévedésből mások osztálytalálkozóra, azt hitték velük jártak. Tavaly még nem hitték azt.
(#) zolika60 válasza nagym6 hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Jövőre lehet téged is hívnak.
(#) nagym6 válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 23, 2018 /
 
Vagy én a télapót. Egyik szervező én vagyok, meg egy csaj. Szerintem télapó érkezésekor leváltanak. Nyári a buli.
A hozzászólás módosítva: Nov 23, 2018
(#) SALáta válasza nagym6 hozzászólására (») Nov 24, 2018 /
 
Az általános iskolaihoz nem volt kedvem , és még sokaknak. A középiskolait meg nem merjük megtartani , szerintem ha bérelhető a TEK talán akkor . A középiskolai, az jó csapat volt. Az első években volt. Délután a törzshely majd a bulik felé véve az irányt, aztán kinek kinek érdemei szerint, detox vagy kékkabátosok... Valahogy inkább a középiskola volt nekem a szimpatikusabb, mégha mellettem robbant fel a dohanyzóba a disszu/oxigén zacskós alukuka akkor is. Kemény iskola volt . Az igazgatónktól még a tanárok is féltek, kaaaskodó tömegbe nem is mert bemenni a 4 rendőr, bezzeg Elemér. Az bement. A két szervezőnek lecsavart pofon után a delikvenseket kihúzva a tömegből az irodájába folytatta a nevelésüket. Volt hogy kdohanyzó 9. es kiscsajhoz mentőt kellett hívni, nem azért mert kapott egy nevelői simogatást hanem mert annyira megijedt a látványtól hogy a vasajtó laposvasába belefejelt. A büfésnéni is szeretett minket. 2 tálca szendvics lesz, 3 unknak. Akkor nem látszott semmi az alakunkon. Na bezzeg most, most meg előbújtak azok a szendvicsek.
(#) gyuszo hozzászólása Nov 24, 2018 / 1
 
A Black Friday nevet Robinson találta ki.
(#) lelkes amatőr hozzászólása Nov 24, 2018 / 8
 
Így már érthető a kondenzátor viselkedése AC és DC módban.
(#) Csupasz válasza nagym6 hozzászólására (») Nov 24, 2018 /
 
Az a csaj szerintem már minimum nagymama...
(#) nagym6 válasza Csupasz hozzászólására (») Nov 24, 2018 /
 
Most lett nyugdíjas, unokákat dorgálja. A sors fintora, hogy mi a két szervező majdnem egyszerre kerültünk (két hét eltéréssel) ugyanabba a kórházba.
(#) Csupasz válasza nagym6 hozzászólására (») Nov 24, 2018 /
 
De kijöttetek, és nem hoztak... Egykori kedvenc osztálytársam, aki ma orvos prof., azt mondta, hogy nagyon jól nézel ki öregségedre, és örülök, hogy nem híztál el (nem voltam és ma sem vagyok karcsú), de akkor villant át rajtam, hogy nem csak én látom a többieket öregnek.
(#) gyuszo válasza gyuszo hozzászólására (») Nov 24, 2018 /
 
Amikor Robinson a feketének a Péntek nevet adta.
Következő: »»   782 / 967
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem