Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   815 / 967
(#) zsoltee0001 hozzászólása Feb 2, 2020 /
 
Én csak most vettem észre, hogy a topic címe "vicces - mókás történetek" a figyelőbe pedig "viccek - mókás történetek " van
(#) nagym6 válasza djusee hozzászólására (») Feb 2, 2020 /
 
Igen, szerencsénk van. Volt még, konnektorba dugott régi kori bakelit elosztó egy darabja hiányzott, meg sikerült ott fognom a fémet, az is erős volt.
(#) xxxyyy válasza bbalazs_ hozzászólására (») Feb 2, 2020 /
 
Nálad is működik az EEPROM effektus?
Én még így 40 év elteltével is tisztán emlékszem a szituációra.
(#) bbalazs_ válasza xxxyyy hozzászólására (») Feb 2, 2020 /
 
Nálam 50, de igen. Az egyik legelső emlékem. Vagy egy napig bőgtem utána
Azok az emlékek, amik erős emóciókkal kísértek, sokáig megmaradnak.
(#) tothbela hozzászólása Feb 2, 2020 /
 
Egyik cimborám ma mesélte a történetet:

Egy közös ismerősünk labor eszközöket javít és hitelesít, így sokat van úton.
Hazafelé jövet egy útszéli pillangó felkínálta neki bájait, ismerősünk pedig nem sokat hezitált a lehetőségen. Kialkudtak egy gyors Mónikázást 3000 jó magyar forintért, ám a kaland végén derült ki, hogy nem nagyon akad készpénz, bank automata pedig nincs a közelben. Természetesen ez a szolgáltatás nem bír el hitelt, így hősünk egy darab ezressel, egy lekapart ezer forint nyereményt tartalmazó black-jack kaparós sorsjeggyel, valamint egy ezer forint névértékű élelmiszer utalvánnyal rendezte a tartozását.
(#) Egri Frédi válasza tothbela hozzászólására (») Feb 2, 2020 /
 
A kis huncut ...
(#) nagym6 válasza tothbela hozzászólására (») Feb 2, 2020 /
 
Idézet:
„3000 jó magyar forintért”
Itt nincs infláció? Én ismerősömnek 10 éve 3000 Ft. volt.
(#) tothbela válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 2, 2020 /
 
Legfeljebb a hozzáadott érték minősége romlott. Olyan ez mint a Lada. Új korában is 70000 forint volt, meg most is.
(#) sany válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 2, 2020 / 2
 
Persze ismerősnek. Én is ezt mondanám.
(#) nagym6 válasza sany hozzászólására (») Feb 2, 2020 /
 
Jó, csak köztünk maradjon.
(#) Egri Frédi válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 2, 2020 /
 
Nem fog tudni róla más csak te, én a sany meg az a 438 fő, aki olvassa a topicot ...
(#) nagym6 válasza Egri Frédi hozzászólására (») Feb 2, 2020 /
 
Úgysem hiszi el senki.
A 438-ból vonjad le hármunkat, úgy már nem is sokan tudják.
A hozzászólás módosítva: Feb 2, 2020
(#) sany válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 2, 2020 /
 
Nem hát. Kár tagadni, tothbela fórumtárs is gyanús.
Legalább titeket nem vernek át tudjátok a tarifát. De lehet ám , hogy a 3000 Ft számla nélkül van.
A hozzászólás módosítva: Feb 2, 2020
(#) antikzsolt hozzászólása Feb 2, 2020 /
 
Azért kíváncsi vagyok hogy a próbavásárlás navosoknál hogy megy. És azután mit mondanak este az asszonynak. "A mai nap teljesen leszívott."
A hozzászólás módosítva: Feb 2, 2020
(#) nagym6 válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 2, 2020 /
 
Ott nem próbavásárlás van, hanem kukkolnak.
(#) sany válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 2, 2020 /
 
Honnan tudod?
(#) antikzsolt válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 2, 2020 /
 
Az nem törvénytelen?
(#) erbe válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 2, 2020 /
 
Egy időben pénztárgépeket is szervizeltem. Egyszer két NAV-os (APEH-es) nő kísért el az útra.
Közben próbavásárlásokat is végeztek.
A hozzászólás módosítva: Feb 2, 2020
(#) mateatek válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 3, 2020 /
 
Ha nem tévedek, akkor a próbavásárlás csak a kereskedőknél működik, ahol az árucikk a próbavásárlás után visszakerülhet a polcra. De a nevezett hölgyek a szolgáltatói szférában működnek. Ott a megtörtént szolgáltatást nem lehet semmissé tenni.
(#) tothbela válasza mateatek hozzászólására (») Feb 3, 2020 / 2
 
Hát igen. Szűz lányt is csak egyszer lehet tesztelni.

De inkább legyen belőle rendőr vicc.

- A rendőr szájába veszi a cigarettát, majd kivesz a gyufásdobozból egy gyufaszálat. Végig húzza a skatulya oldalán, de nem gyullad meg mert le van égve a feje. Eldobja. Kivesz egy másikat, hát az sem. Próbálkozik harmadjára is, na az végre meggyullad, de gyorsan elfújja, és visszateszi a dobozba.
-Na ez jó, ezt elteszem!
(#) rolandgw válasza tothbela hozzászólására (») Feb 3, 2020 / 1
 
Ez kamu. Ebben a műfajban szigorú előre fizetés van. Ez az árkategória pedig orosz rulett tele tárral.
(#) nagym6 válasza sany hozzászólására (») Feb 3, 2020 /
 
Hány próbavásárlás lenne egy nap egy ellenőrnél.
(#) sany válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 3, 2020 /
 
Az biztos.
De szerintem van forgulmuk az ellenőrők nélkül is.
(#) sonajkniz hozzászólása Feb 3, 2020 / 1
 
Amikor az optimizmus győz a realitás fölött.
(#) nagym6 válasza sonajkniz hozzászólására (») Feb 3, 2020 / 1
 
Gyorsabban menne, ha a lukat beragasztaná.
(#) tothbela válasza rolandgw hozzászólására (») Feb 3, 2020 / 1
 
Ne rontsd már el még egy pár óráig! Nem számít hogy igaz-e, jót nevettem rajta. Megyek éjszakára, ott még el akarom mesélni.
(#) sany válasza rolandgw hozzászólására (») Feb 3, 2020 /
 
Félnek, hogy meglép a kuncsaft?
(#) rolandgw válasza sany hozzászólására (») Feb 3, 2020 /
 
Nem tudom, én csak a Pretty Woman-t néztem.
(#) tothbela válasza tothbela hozzászólására (») Feb 3, 2020 / 1
 
Mesélek egy másik sztorit is, persze erre sincs bizonyíték hogy tényleg igaz.

Másik hős (gyerekkori barátom), 6 fél barack után úgy döntött, megnézi az egyik szexpartneres oldal kínálatát. Egy közeli címen egy húszegynéhány éves gazellatestű angyalka volt éppen elérhető. Hősünk fel is hívta nyomban. Megkérdezte hogy valóban ő van-e a képen, mert ebben a szakmában megesik hogy idegen tollakkal ékeskednek. A válasz megnyugtató volt, valóban eredeti a fotó. A tarifa is szóba került, 15 per negyedóra.

Autó, cím (ejnye-ejnye még jó hogy rendőr nem látta), majd pásztoróra. Akarom mondani csak negyed pásztor, mert ennyit fizetett az úriember. Csakhogy a gazellatestű stoppert indított a mobilján és az lecsipogott, jelezvén hogy illa berek, nádak erek ennyi volt. Megkérdezte hogy befizet-e még egy negyedórára, vagy ágye-bugye mehet oda ahonnan jött. Hősünk kérte hogy már csak egy kicsi kellene a célhoz, mert nem kellett volna az a hat fél barack, de ha már így adódott, legyen már elnéző. Lent van a kocsiban a pénz, utána felhozza.

-No ilyet nem játszunk, menj le a pénzért, utána folytathatjuk-
Szólt a gazellatestű.

Hősünk nagy szomorúan felöltözött, majd lesétált az autóhoz. Beszállt, elővette a pénztárcát, kivette belőle a tizenötezer jó magyar forintot, majd úgy döntött mégsem megy vissza. Ha most sem végez, már harminc ezer bánja. Hagy felindulásában hazavezetett.

Otthon pedig mivel sehogy sem tudta elfelejteni a kis gazellát, egy 18 karikás videó társaságában kiválasztotta szimpatikusabb tenyerét, majd közelebbi kapcsolatba került vele.
(#) sargarigo válasza tothbela hozzászólására (») Feb 3, 2020 /
 
Az a tenyér 15-öt spórolt neki!
Következő: »»   815 / 967
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem