Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   905 / 967
(#) mek-elek válasza Kari55 hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
A sok csatorna a kiterjesztett reménykedés.
(#) Suba53 válasza bbb hozzászólására (») Dec 1, 2021 / 1
 
A "mag" Torrenten fent van a Porridge. Biztosan van olyan ismerősöd, rokonod, akinek van hozzáférése.
(#) Udvari Zsombor válasza mek-elek hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Mondhatni... Van olyan csatorna, ami levágja a műsorok végéről a stáblistát, csak pár másodpercben megjeleníti a címet és a renezőt, oszt' annyi. Hogy miért fáj nekik az a pici műsoridő, azt nem tudom. A legszutyokabb, amikor filmek közben hosszú szüneteket tartanak, gyakran pont valami izgalmas rész előtt, hogy próbálják maguknál tartani a nézőket...
(#) Massawa válasza Kari55 hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Ja, hát igen a kapitalizmus kellett, tele boltokkal ( senki nem gondolkodik azon, hogy a kinálat közel fele teljesen felesleges), végtelen kinálattal.
Az élelmiszerboltokbol naponta szállitják el teherautokkal megmaradt eladhatatlan élemiszert, de kitörne a forradalom, ha a nagyérdemü nem találna a polcon friss macskatejet.
Ugyanez van a TV-kel is, láthatod, hogy egyesek szerint még ez sem elég, mert még a nyestsimogatoknak sincs önállo csatornájuk meg müsoruk.
(#) sonajkniz válasza Massawa hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Idézet:
„mert még a nyestsimogatoknak sincs önállo csatornájuk meg müsoruk.”

Ami késik, nem múlik.
Elvégre a Kandalló TV is 24 órában sugározza érdekfeszítő műsorát.
(#) mek-elek hozzászólása Dec 1, 2021 /
 
Megöregedtem, már nem tudom felfogni, hogy mi a vicc az utóbbi hozzászólásokban. Tudom, hogy a hiba bennem van.....Vagy az adásban?
A hozzászólás módosítva: Dec 1, 2021
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Dec 1, 2021 /
 
Ki gondolt már erre?
(#) Kari55 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Idézet:
„nyestsimogatoknak sincs önállo csatornájuk meg müsoruk.”

Ne adjál ötleteket
(#) Suba53 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Szegény OTP! Nézhet másik LOGO után.
(#) Szárnyas válasza Massawa hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Ha sorozatokat nézzük, igazad van, én konkrétan a játékfilmekre gondoltam, hogy egyes csatornák előszeretettel ismételgetik unásig a készleten levő filmjeiket és újakat ritkán tűznek műsorra. Gondolom ezeket filmeket meg nem szükséges újra leszinkronizálni, ha már moziba kerülésük előtt egyszer már megtették velük. És nem várom el, hogy minden nap új filmeket, sorozatokat adjanak, ilyet nem is írtam, csupán azt kifogásoltam, hogy ritkán iktatnak be a műsorkínálatukba új tartalmakat.
Bár gyanítom, hogy a sorozatok szinkronjait sem maguk tv csatornák készítik, vagy készíttetik el, viszont áttételesen ők finanszírozzák ezt a munkát, mert ezek megvásárlásakor a szinkronmunka költsége is benne foglaltatik az árban.
(#) Egri Frédi válasza Kari55 hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
A csatornának fizetnie kell a frekvencia használatáért az államnak, nem is keveset. De így is vastagon megéri nekik a rengeteg reklámból befolyó pénzért. Egy intim betét darabja vastagon számolva 3 Ft -ból előállítható. A boltban min. 50 Ft -ot fizetnek érte. Egy csomag Kalmopirin valamikor 3Ft 20 fillér volt, most több, mint 3000 - ha nem térítésmentes. Igaz akkor egy levélben 10 db. volt, most 12 ...
Soroljam még ?
Végső soron úgyis te veszed meg mindet.
(#) Kari55 válasza Egri Frédi hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Tehát akkor csak a reklámokért léteznek!
(#) Szárnyas válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Olvastam már olyan magyarázatokat, hogy a bankok és nagy nemzetközi cégek logójában okkult jelképek vannak elrejtve, de ezzel az értelmezéssel most találkozom először.
(#) Egri Frédi válasza Kari55 hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Jellemzően, de bizonyos politikai tevékenység is folyik a háttérben, még a sport csatornáknál is.
Egy bizonyos érdekcsoport akaratát közvetítik a tömegek felé. Minél több pénz áll a rendelkezésre, annál színvonalasabb lehet a "megtévesztés". Ezt a történelemben először Göbbels, a náci párt propaganda minisztere ismerte fel és alkalmazta meglepő eredménnyel. Kiváló tanító mestere lett az akkor elnyomottaknak, akik mesteri szintre fejlesztették tanítójuk tevékenységét ...
(#) Ódenka válasza Szárnyas hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Az egyik legismertebb.

okkulás.jpg
    
(#) bbalazs_ hozzászólása Dec 1, 2021 / 1
 
Úgy tűnik,mától szabad ember lettem! (megszabadultam 98 kiló, felesleges hájtömegtől)
Ennek apropójára:

Az első házasság: az érzelem győzelme az értelem felett
A második házasság: a remény győzelme a tapasztalat felett
A harmadik házasság: a hülyeség győzelme mindenek felett
(#) Szárnyas válasza Ódenka hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Igen, ez közismert, de én logókba rejtettebb módod elbujtatott szimbólumokra gondoltam.
Itt látható néhány és olvasható a blog írójának egyedi értelmezése róluk: Bővebben: Link Nem kommentálnám, mert ez a téma már tényleg nagyon távol esik a vicces történeteken. Meg nem is tudom megítélni, mi lehet az igazság ezekkel kapcsolatban.
(#) antikzsolt válasza bbalazs_ hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Uff sajnálom. Nemrég én is átéltem de megviselt nem picit. Ha úgy érzed írj rám beszéltetünk.

A negyedig házzaság na arra már nincs kifejezés
(#) nagym6 válasza antikzsolt hozzászólására (») Dec 1, 2021 / 1
 
Idézet:
„A negyedig házasság na arra már nincs kifejezés”
Hátravan még mindannyiunknak az öregkori szenilitás. Állítólag akkor jön a negyedik.
(#) antikzsolt válasza nagym6 hozzászólására (») Dec 1, 2021 / 1
 
Az jó mert minden nap egy új asszony
(#) dB_Thunder válasza antikzsolt hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
LOL!

Erről jut a fejembe egy vicc!
Öreg bácsikát megkérdik, hogy még mindig ekkora a szerelem, hogy állandóan becézgeti a feleségét?
Válasz:
Dehogy fiam! Csak 10 éve elfelejtettem a nevét és félek megkérdezni!!
(#) antikzsolt válasza dB_Thunder hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Ismered a parkinzonos öreg ember esetét és az 5 örömlányét.

De itt egy másik Két paraszt az alföldről felutazik Pestre ügyet intézni. Gondolják-ha már ott vannak- betérnek egy kuplerájba. Sajnos az egyiknek csak egy guminő jut a nagy forgalom miatt. Másnap reggel találkoznak.
-Józsikám, hát milyen volt az íccaka?
-Béla! Fantasztikus! Egész éjjel szeretkeztünk! Oda és vissza+ És a Tiéd?
-ŰHááát Ne is kérdezd! Valószínű boszorkányt kaptam!
-Miért?
-Háááááát simogattam nyalogattam, beszéltem hozzá....Aztán beleharaptam a mellyibe, fingott egyet és kirepült az ablakon!
(#) bbalazs_ válasza antikzsolt hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Nekem csak a pénztárcámat viselte meg nem kicsit
(#) antikzsolt válasza bbalazs_ hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
A pénz a kisebb baj. Abból hamarabb lehet csinálni újat. De ha lelkileg megvisel akkor borít rendesen. Egy év 2 hónapja mentünk szét. Első 6 hónapban -30 kg. Azóta még 10 leeset rólam. De se étvágyam se késztetésem sincs hogy egyek, folyamat szédülések, hírtelen álmosság, álmatlanság, alvási paralízis. Ami az egészben a legrosszabb idegileg is roncs vagyok hamar robbanok és a két fiam nyelik be a dühkitöréseim közbeni kiabálásokat.
De jó hír hogy most már elérem a hátam közepét és meg tudom vakarni
(#) bbalazs_ válasza antikzsolt hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Attól függ, ki akart válni és mennyire hirtelen jött. Itt én akartam és hosszabb ideje érlelődött.
Nekem fél napba került, míg a folyamatos mosoly eltűnt az arcomról.
Szerintem menjünk át ezzel a "humoros" témával a pihenő pákásokhoz
(#) gyerek67 válasza antikzsolt hozzászólására (») Dec 1, 2021 /
 
Akkor lehet, hogy ebből eddig én jöttem ki a legjobban?
(Vagyis én maradtam benne legjobban...)
33 év boldog házasságban?
(#) sany válasza gyerek67 hozzászólására (») Dec 1, 2021 / 1
 
Kívánom, legyen még háromszor ennyi.
(#) granpa válasza gyerek67 hozzászólására (») Dec 1, 2021 / 1
 
Az én feleségem is olvassa a bejegyzéseimet. (ugyan nem szokta, de megvan rá a lehetősége és felhatalmazása)
(#) lazsi válasza antikzsolt hozzászólására (») Dec 1, 2021 / 1
 
Ha már kupleráj...
90+ éves bácsika bemegy a kuplerájba, odaszól a madamnak:
- Kérek két tüzes bögyöst, akik ötször is bírják!
- De bácsi, maga már túl van ezen...
- Túl vagyok rajta? Akkor fizetek.
(#) Frankye válasza gyerek67 hozzászólására (») Dec 2, 2021 / 1
 
Gratulálok, de beelőztelek egy évvel!
Következő: »»   905 / 967
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem