Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   909 / 962
(#) nedudgi válasza nagym6 hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Értem. Akkor már csak a visszahegesztést kell megszervezni, ha hűvösödik az idő.
(#) nedudgi válasza Szárnyas hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Nem vársz el tőlük túl sokat?
(#) nagym6 válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Arról nem volt szó a forráscikkben, hogy gáz lesz is a csőben.
(#) Szárnyas válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Van olyan háztulajdonos is, aki gondolt ilyen eshetőségre, a kép jobb szélén az első háznál a kocsibejáró fölött magasabban fut a gázvezeték vízszintes része a többihez képest.
(#) nagym6 válasza Szárnyas hozzászólására (») Dec 5, 2021 / 2
 
Vagy csak a csőszerelők szemmértéke szórása.
(#) Szárnyas válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Látván a képet, de! Végül is EU tagországról lévén szó, lehet, hogy elvárható lenne tőlük.
(#) Egri Frédi válasza Szárnyas hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Ja, pl.: szénásszekérrel. Az jó magas ...
(#) Szárnyas válasza nagym6 hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Könnyen meglehet!
(#) Szárnyas válasza Egri Frédi hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Vagy egy önjáró rakétaindító járművel. Mit lehet tudni előre.
(#) Massawa válasza Szárnyas hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Ha az olyan egyszerü lenne.
Az egyik barátomnál a szuperfejlett Ausztriában egy 12 lakásos uj bérházba ( ö is ott lakik) nem vezették be a kábelteleviziot, mert a hálozat eloszto szekrénye az alig forgalmas keskeny utca másik oldalán volt. A polgármester azt mondta, hogy nincs a tervben, és nincs pénz arra kb 8 méter fektetési munkára, ami ahhoz kell, hogy beérjen a házba a kábel. A lakosok egészen a biroságig mentek, sikertelenül. A háztulajdonos végül SAT antennát szereltetett a házra ( a belsö hálozat megvolt) majd 6 LTE kockát szereltek a fö elosztoba, hogy legyen internet is.
Sajnos ilyen agymenéseket Keleteuropaban igen gyorsan átvesznek.
(#) Szárnyas válasza Massawa hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Persze, tudom én, hogy nem egyszerű a semmiből egy teljesen új infrastruktúrát kiépíteni (pláne, ha nincs a településnek rá anyagi keret), például idehaza a kisebb városokban is csak a 2000-es években lett a legtöbb helyen szennyvízhálózat kialakítva, de a földgáz szolgáltatás csak a 90-es évektől (vagy még később) lett általános. Csak furcsa egy kicsit a határ inneső oldaláról látni az ilyen megoldásokat.
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Dec 5, 2021 /
 
Holnap lesz december 6.
(#) sargarigo válasza Gafly hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Na ezt vajon hogyan találtad meg?!?
(#) Gafly válasza sargarigo hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Voltam üzemlátogatáson Kelenföldön is.
Sokat mesélt róla srác, hogy kilyukadt a kompenzátor, csőlira meg méreténél fogva nem fért be. Beragasztani meg sehogy sem sikerült. A végén kellett venni másikat, de kutya drága volt.
(#) sargarigo válasza Gafly hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Elképesztő!
(#) Gafly válasza sargarigo hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
A múzeum részen ki is van állitva, mellesleg.

De a legjobb szövege mégis az volt, hogy "Mondjátok meg Attilának, hogy ha még egyszer piál szolgálat közben, ki lesz rúgva."
Nem lett, igaza volt.
(#) sany hozzászólása Dec 5, 2021 /
 
Nyissátok ki ti is az ablakokat éjszakára, mert nagyon nagy a hőség odakint. Nem fogtok fázni.
(#) Remci válasza sany hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Én kinyitom. Az a pár fok had jöjjön még be
(#) sany válasza Remci hozzászólására (») Dec 5, 2021 /
 
Én már lezártam a fűtést, bekapcsoltam a légkondit is.
(#) Udvari Zsombor válasza sany hozzászólására (») Dec 6, 2021 /
 
Ez a kijelzés hogyan keletkezett?? (Nálunk van kint ~0°C.)
A hozzászólás módosítva: Dec 6, 2021
(#) nedudgi válasza sany hozzászólására (») Dec 6, 2021 /
 
Nem szeretnék megfagyni, mert kiürült az elemed. Maradok az ósdi módszernél, ha fázunk, feltekerem a fűtést.
(#) sany válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 6, 2021 /
 
Pedig tegnap előtt még - 32 °C fokott mutatott. Nagy a hőingás.
Na jó, majd kicserélem az elemet, ha nem lesz ilyen bolondos időjárás.
A hozzászólás módosítva: Dec 6, 2021
(#) jani1987 hozzászólása Dec 6, 2021 / 3
 
Boldog ünnepeket.
(#) sargarigo hozzászólása Dec 6, 2021 / 2
 
Ezt kapd el, ne a náthát!
szerk.: Szerintem nem éppen erre a "transformerre" gondolt..
A hozzászólás módosítva: Dec 6, 2021
(#) bbalazs_ válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 6, 2021 /
 
(#) Szárnyas hozzászólása Dec 6, 2021 /
 
Biomechanikus technológia a múltból.
(#) elektrorudi válasza Szárnyas hozzászólására (») Dec 6, 2021 / 2
 
Szerintem nincs jogunk kritizálni a Románokat a műszaki megoldásukért. Kis hazánkban hogy vezetik a vizet és a csatornát? Az út alatt középen! Ilyen idióta közműtervezés / közműtervezők a világon nincsenek mint nálunk. Minden más országban a közút mellett helyezik el a közműveket. Itt, ha valami probléma van, vagy esetleg rá kell kötni a hálózatra egy új fogyasztót, a teljes útburkolatot fel kell bontani, és a magyar mentalitást ismerve, ez egy hónapig úgy is marad. Utána pedig (mert nem tömörítik vissza a talajt rendesen) lesüllyed, és örökre egy jó nagy huppanás marad az útban.
(#) Szárnyas válasza elektrorudi hozzászólására (») Dec 6, 2021 /
 
Igazad van ebben, viszont én egy szóval nem mondtam, hogy a nálunk alkalmazott megoldás tökéletes lenne. De ha lehet választani, akkor én személy szerint még mindig a itteni megoldást választanám, mert az a fajta kivitelezés, amit a képen is látunk, az nagyon bántja a szemem. Gondolom nálunk is ilyen-olyan kényszer miatt döntöttek az általad említett megvalósítás mellett.
Szerintem lapozzunk, mert már nagyon eltértünk a témától...
(#) Massawa válasza elektrorudi hozzászólására (») Dec 6, 2021 /
 
Na most mondtál egy oltári marhaságot. .
A legujabb eljárás az, hogy a beépitett területeken alagutat épitenek az ut egy fele alá és abban megy minden, ami még nincs megépitve.
Azért vezetik a ut egyik felén, hogy ha kell, akkor csak az ut felét kelljen felbontani. De ez tényleg csak a legujabb hálozatoknál fordul elő, sok helyen van ugy, hogy a közut alatt párhuzamosan 3-4 hálozat is fut, az ut tetején meg 3 csatorna fedél van az ut teljes szélességében.
Ne feledd a közmü hálozatokat csak mostanában kezdik egyszerre épiteni 10-20 évvel ezelött még mindenki a magáét épitette és elöfordult, hogy az egyik árkot be sem temették rendesen a másik cég gépei az utca végén már ásták az ujat, természetesen pár méterrel az elözö mellett.
(#) Léry válasza nagym6 hozzászólására (») Dec 6, 2021 /
 
Szerintem csak nem találtak a munkára elég kubikust.
Következő: »»   909 / 962
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem