Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A 2006.06.24-ei PIC előadás
 
Témaindító: babo, idő: Jún 26, 2006
Lapozás: OK   2 / 2
(#) MaSTeRFoXX válasza Tomee hozzászólására (») Júl 4, 2006 /
 
Szerintem igen, ha a nem a PIC felőli oldalon melegíted...
(#) hzsolt77 válasza Topi hozzászólására (») Júl 4, 2006 /
 
Öregem... minden elismerésem , mikor fogom én ezt így pedzeni nagyon jó ez a kijelző...ha majd rutinosabb leszek építek én is ilyesmit....... addig csak csodálkozok
(#) JZoli válasza Topi hozzászólására (») Szept 17, 2006 /
 
Szia Topi!
Hozzá lehetne jutni valahogy egy teljes dokumentációhoz erről a munkádról?Még az is érdekelne, hogy mit hol lehet beszerezni, mivel én vidéki vagyok így az alkatrészbeszerzés elég nehézkes.
(#) pumpa hozzászólása Dec 3, 2006 /
 
A PIC előadás fájljait mivel tudom megnyitni?

pumpa
(#) Norberto válasza pumpa hozzászólására (») Dec 3, 2006 /
 
Melyik típusú/kiterjesztésű fájlt nem tudod megnyitni?
(#) pumpa hozzászólása Dec 3, 2006 /
 
Nah figyelj
van itt mindenféle. van .asm .err.map .COD .hex .lst .cmp .mcs .mcw .tagsrc stb.stb...a baj az hogy feltelepítettem hozzá egy solid edge nevű progit, amelyhez társíítva van alpból egy pár kiterjesztésű fájl, de az azt írja, hogy az nem olyan kiterjesztés. Egyáltalán hol kell ezt elindítani?
wan itt egy wörd dokumentum egy power point meg egy pdf de a akönyvtárakban (1-8,példák,TT, Winpic) azokban már semmit nem tudok megnyitni. Ez az alapvető problémám.
(#) Norberto válasza pumpa hozzászólására (») Dec 3, 2006 /
 
MPLAB nevű fejlesztőszoftver-csomag...ezzel lehet a PIC-ekhez programot írni, illetve beégetni vele a kész programokat...valamint meg tudod ezzel a programmal nyitni a fentebb említett fájltípusokat is.

Innen töltheted le:

[link=http://www.microchip.com]http://www.microchip.com[/link]
(#) pumpa hozzászólása Dec 3, 2006 /
 
Letöltöttem, felpakoltam (MPLAB IDE v7.50). Melyik file-t kell hozzá társítani?
(#) Frankye válasza pumpa hozzászólására (») Dec 4, 2006 /
 
Elvben automatice magához rendeli a szükséges fájlokat. Az asm a kód maga, a többi a "sallang".
(#) pumpa hozzászólása Dec 5, 2006 /
 
Az MPLAB azt írja, hogy az elérési utat ellenőrizzem (mintha ott se lenne), a Solid edge pedig azt, hogy nem található hozzá fordító.
(#) szabi_o válasza Topi hozzászólására (») Dec 25, 2006 /
 
engem is érdekelne ez a meteo állomás, tényleg jól néz ki. Fel tudnád ide tenni?
(#) Lacika2000 válasza Topi hozzászólására (») Nov 15, 2007 /
 
Szia Topi!
Hozzá lehetne jutni valahogy a meteo állomás teljes dokumentációhoz ? Fel tudnád tenni az oldalra?
Szerintem nagyon sokan hálásak lennénk érte!!!
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem