Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   278 / 308
(#) mikrokapcsolo válasza botesz hozzászólására (») Aug 24, 2014 /
 
Köszi! A kapcsolószekrényt a lomisoktól mentettem meg két doboz sör fejében.
(#) (Felhasználó 46585) válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Aug 24, 2014 /
 
Télen nem fagysz meg benne? Egyébként gratulálok, nagyon tetszik!
(#) mikrokapcsolo válasza (Felhasználó 46585) hozzászólására (») Aug 24, 2014 /
 
Pólóban kellemetlen, de az előtérben van a szomszéd ház cirkója, ami télen jó melegen tartja a műhelyt, olyan 10-15 fok körül, még ha kint mínuszok is vannak. Persze figyelni kell a szellőztetésre is a nyílt láng miatt. Végszükségletre pedig van egy 1,5kW-os villanyradiátor, azt csak egyszer kellett eddig használni, de akkor jól befűtöttem vele.
(#) Remci válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Aug 25, 2014 /
 
A rögzítő de felkerült a polcra. Valami gond van vele? Amúgy jó kis műhely
(#) mikrokapcsolo válasza Remci hozzászólására (») Aug 25, 2014 /
 
Dehogyis! Csak nem itthon lesz használva, és még nem lett kész a tápja, csak próbálgatva volt, de működik.
(#) Gafly válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Aug 25, 2014 /
 
Öröm látni
(#) mikrokapcsolo válasza Gafly hozzászólására (») Aug 25, 2014 /
 
Köszi!
(#) ronin75 válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Aug 25, 2014 /
 
Jó kis műhely, sok örömöd legyen benne
Nekem pont a kapcsolószekrény nem tetszik, de ízlések és pofonok. Nagy, inkább egy polcnak foglalnám ott a helyet, ha valamit bedugsz, akkor nem tudod becsukni rendesen az ajtaját, pont belóg a "folyosóba". Meg szerintem sok is egy ekkora műhelybe. Viszont az ajtófelirata tetszik
A hozzászólás módosítva: Aug 25, 2014
(#) szamóca válasza ronin75 hozzászólására (») Aug 25, 2014 /
 
Jó az azért ha van egy kapcsolószekrényed.
A hozzászólás módosítva: Aug 25, 2014
(#) patexati válasza szamóca hozzászólására (») Aug 25, 2014 /
 
Én beérném a belsejével is Egy frekiváltó jó dolog főleg ha nincs három fázis mint nálam..
A hozzászólás módosítva: Aug 25, 2014
(#) ronin75 válasza szamóca hozzászólására (») Aug 25, 2014 /
 
Biztos jó, mint mondtam izlések és pofonok. Jól elvagyok egy kapcsolóval, relével és két kismegszakítóval
(#) satlokk válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Aug 25, 2014 /
 
Gratula!Csak így tovább.
(#) botesz válasza ronin75 hozzászólására (») Aug 25, 2014 /
 
Nekem meg pont kéne a 3 fázis ami a műhely ajtó felett van csak be kéne vinni meg szépen elosztani.
(#) krissz555 hozzászólása Szept 11, 2014 /
 
Sziasztok!
Ez ugyan nem műhely, de sok minden van benne.
Egyik kiállító szekrényem ami végre sikerült lefényképeznem.

fotó 1.jpg
    
(#) Bender92 hozzászólása Nov 1, 2014 /
 
Sziasztok! Szeretném megosztani veletek 2 kemény nap eredményét. Az előzményről nem készűltek képek, de megjegyzem annyi hely volt hogy épp befértem egymagam. Van egy két apróság még vele, de a lényeg a rend és tisztaság és főleg "nagy" szabad tér. Én ennnyit tudtam kihozni egy pincéből
Jónéven veszek bármi észretévelt, ötletet, intelmet, hisz én is emberből vagyok és hibázhatok.
(#) mikrokapcsolo válasza Bender92 hozzászólására (») Nov 1, 2014 /
 
Jól néz ki, az tény. Rendesen ki van használva. Viszont, annyit tennék hozzá, hogy a szúrófűrész (dekopír) így tárolva kissé veszélyes, mind rád, mind a szerszámra nézve. Egyrészt, ha jól látom, be is van dugva, másrészt, egyetlen szegen lóg. Ha leesik/lerántod, Muprhy is ott lesz, és tuti, hogy a lapjára esik, és eltörik. Vagy, ha valami szerszámért nyúlsz, beleakadhat a kezed, és lesz egy szép karcolásod. Inkább szoríts neki helyet az egyik polcon.
(#) Bender92 válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Nov 1, 2014 /
 
Jogos, viszont átmeneti, mivel dolgoztam végig faanyaggal is ezért hely se holt hova rakni, de megígérem polcon lesz tárolva.
(#) yulo5310 hozzászólása Nov 1, 2014 / 1
 
A műhely az nem karácsonyfa,nem kell mindent kiaggatni a falra,balesetes,nem beszélve arról,munka után mind visszaaggatni! Minden szerszámcsoport egy helyen legyen,fúrás,menetvágás,marás,esztergályozás szerszámai mind külön,villamosság,elektronika főleg! Munka után mind vissza a csoportjába! Egyébként gratula,jó kis műhely lesz ez,így tovább!!!
(#) daneg86 hozzászólása Nov 9, 2014 /
 
Sziasztok!
Én is megosztom veletek kis műhelyem. Régóta szolgál már, sok jó dolog készült már itt
(#) kaqkk válasza daneg86 hozzászólására (») Nov 9, 2014 /
 
Idézet:
„Én is megosztom veletek kis műhelyem”
Stipistopi enyém a szkóp a laptop és az alkatrészes dobozok.. De csak ha tényleg megosztod .
(#) daneg86 válasza kaqkk hozzászólására (») Nov 10, 2014 /
 
Nana.. csak a látványt osztom meg
(#) bensepeter válasza daneg86 hozzászólására (») Nov 10, 2014 /
 
Uhh Ez igen. Mikkor lesz nekem ilyen Gratulálok hozzá, és jó sok alkotást kívánok benne.
(#) patexati hozzászólása Nov 12, 2014 /
 
Nekem is készül a műhelyem.
(A netikett szerint a csupa nagybetűs írás = kiabálás.)
A hozzászólás módosítva: Nov 13, 2014
(#) zosza18 válasza patexati hozzászólására (») Nov 12, 2014 /
 
Úúú de király! Jók a színek, tetszik nagyon.
Inkább lakásra hasonlít, mint műhelyre. Szeretnék én is színes falakat, de annyira sötét így is fehéren, hogy ha zöldre legurítanám akkor 200W fénycsövet kellene még bepakolni, hogy normálisan lássak.
(#) nagym6 válasza patexati hozzászólására (») Nov 12, 2014 / 1
 
Most még van hely, és rend. Soha többet ilyen nem lesz.
(#) patexati válasza zosza18 hozzászólására (») Nov 12, 2014 /
 
Azért ilyen színes mert mi a lakásfelújításból maradt azokat a festékeket használtam fel..Amúgy ketté van választva így a koszosabb lakatolós munkák lesznek elől a "színesben" mi egy függönnyel el lesz választva ott tisztaság lesz.
A hozzászólás módosítva: Nov 12, 2014
(#) patexati válasza nagym6 hozzászólására (») Nov 12, 2014 /
 
Rend?? Még semmit nem pakoltam be mert a járólapra most gyűjtök! Majd ha bepakolok az akkor durva lesz hidd el. Nem kell a szekrényben rejtegetni semmit minden kéznél lesz mert ez meg lett tervezve
(#) nedudgi válasza patexati hozzászólására (») Nov 12, 2014 /
 
Fordítva kellene. A koszoló munkát eldugni a függöny mögé, akkor kevesebb piszok kerül a lakásba.
(#) patexati válasza nedudgi hozzászólására (») Nov 12, 2014 /
 
Nem értek egyet mert akkor mindent át kell cipelni a "laboron". Ott nem lesz semmi ami nem oda való. Amúgy ez teljesen külön épület a tyúkok közt a hátsó udvarban Most szigeteltem alá a falakat,teljes vakolatcsere,ajtó ablak csere,gipszkarton,fölé üveggyapot, tető javítása előtte és még sorolhatnám.. Teljesen egyedül csinálom kb 3 hónapja. Van vagy 3 köbméter törmelék az udvaron csak ,hogy a munka nagyságrendjét szemléltessem.. Sok nagyon és nagyon unom már..
A hozzászólás módosítva: Nov 12, 2014
(#) zosza18 válasza patexati hozzászólására (») Nov 12, 2014 /
 
Nagyon jó! Nekem is ketté van választva a "piszkos meló" és az elektronika.
Következő: »»   278 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem