Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektroncső

Témaindító: NBalage, idő: Aug 28, 2005
Lapozás: OK   131 / 131
(#) tufatofu válasza Ódenka hozzászólására (») Márc 7, 2022 /

Ezt nem vitatom, sőt egy hozzáépített erősítőben is biztos megfelel, de akinek van egy 12AX7-ekkel és 6l6GC-vel szerelt gyári erősítő, nem tartom valószínűnek, hogy mókol az orosz "megfelelőjével" 6n2p-6p3sz, mintsem megvegye a gyári belevalót. Ha pedig nem helyettesíteni akar, akkor pedig tök mindegy mi-minek a megfelelője...
A hozzászólás módosítva: Márc 7, 2022
(#) Ódenka hozzászólása Jún 18, 2022 /

Üdv!
Valamiért megakadtam a 6ZS52P típusú csővel kapcsolatban. Van használtan pár darabom, de nem emlékszem, milyen reményeket tápláltam irántuk.
Nem találok adatlapot, se esetleges egyezést, hasonlóságot más, nem orosz csövekkel. Valakinél biztosan ott a megfejtés...Megköszönöm!
(#) gcsabee válasza Ódenka hozzászólására (») Jún 18, 2022 / 1

Szia! Esetleg ez az adatlap?
(#) Ódenka válasza gcsabee hozzászólására (») Jún 18, 2022 /

Megmondtam előre: Köszönöm!
(#) Imi65 válasza Ódenka hozzászólására (») Jún 19, 2022 /

Alkalmazási példát találtam, eszerint hasonló beállításban működik, mint a PCL 84 pentódája (370V-os tápfeszről ~6kOhm anódellenállás).

Névtelen.jpg

(#) CHZ válasza gcsabee hozzászólására (») Jún 19, 2022 /

Van róla több doksi is, sajnos sok mikrofóniás példány akad közöttük..
A hozzászólás módosítva: Jún 19, 2022

6j52p.pdf

(#) Ódenka válasza gcsabee hozzászólására (») Jún 19, 2022 /

Rájöttem közben, ill. eszembe jutott, egy időben kerestem az EF86 orosz megfelelőjét. Aztán valamilyen bontásból van a 6ZS52P-ből pár darabom és elkönyveltem tévesen magamba, hogy ez az, pedig nem. Az a 6ZS32P
Következő: »»   131 / 131
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem