Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektronikában kezdők kérdései
- Ez a felület kizárólag, az elektronikában kezdők kérdéseinek van fenntartva és nem elfelejtve, hogy hobbielektronika a fórumunk!
- Ami tehát azt jelenti, hogy a nagymama bevásárlását nem itt beszéljük meg, ill. ez nem üzenőfal!
- Kerülendő az olyan kérdés, amit egy másik meglévő (több mint 17000 van), témában kellene kitárgyalni!
- És végül büntetés terhe mellett kerülendő az MSN és egyéb szleng, a magyar helyesírás mellőzése, beleértve a mondateleji nagybetűket is!
Lapozás: OK   3582 / 3940
(#) gkari válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 22, 2021 /
 
Szép nagy "uborkásüveg" csövecske kellene ahhoz.
(#) kendre256 válasza gkari hozzászólására (») Feb 22, 2021 /
 
Nem sütni akarja a tojást, hanem keltetni...
(#) kendre256 válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 22, 2021 /
 
(#) kendre256 válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 22, 2021 /
 
(#) granpa válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 22, 2021 /
 
Újmódiban láttam olyat, ami jelzi (írja) a feszültséget is, nem csak a fogyasztást. Van egyedi, konnektorba dugós fogyasztásmérő is. Lehet, hogy csak 10-16 A-ig?
(#) Koncsar hozzászólása Feb 22, 2021 /
 
Szép estét!
Megerősítést szeretnék kérni.
Keringető szivattyúban van egy 2.5µF 450V kondi. Elfáradt. Milyen értékűvel helyettesítenétek? 2µF vagy 3uF, ha lehet választani. Én a 3 µF at tenném bele.
Melyik fogja jobban gyilkolni a motort?
Köszi
(#) Epu2 válasza Koncsar hozzászólására (») Feb 22, 2021 /
 
Akár mindkettő. Ha kicsi nem pördül fel és a fő fázis árama nagy lesz. Ha nagyobb a segédfázis árama lesz nagyobb. Talán az utóbbi jobb, ha a motor terhelt.
(#) pipi válasza Koncsar hozzászólására (») Feb 22, 2021 / 2
 
Hali!
Kapható a sarki közértben, pl: Bővebben: Link
(#) antikzsolt válasza granpa hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
Na az tökéletes lenne. Sajnos nekem most nem barátom a google hiába keresem.
(#) proli007 válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
(#) antikzsolt válasza proli007 hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
Köszi. Én nem így kerestem nekem egész másokat hozott ki. Túltoltam a széket most egy kicsit
Már ki is néztem egyet hamarosan meg is rendelem ha a hálózat felújítás után is problémás a rendszer.
A hozzászólás módosítva: Feb 23, 2021
(#) nedudgi válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
A fő kérdés az, hogy a feszültség kimaradozik, akár pillanatokra, vagy változik?
A változásra azt ajánlom: Feszültség kijelző. Ha eljössz érte Újpestre, akár adok is egyet.
A kimaradást elég jól lehet detektálni egy órás rádióval, ami hálózati feszültségből számítja az időt, és nincs benne elem, hogy feszültségkimaradáskor megőrizze.
(#) nedudgi válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
Létezik olyan almérő, ami valamilyen interfészen elküldi az adatokat (feszültség, áram, fogyasztás), de ebbe nem ástam bele magam. Ezt folyamatosan rögzítheti egy megfelelően felkészített mikrokontroller. Az is lehetséges, hogy a kijelzett értéket egy sorozatfelvételre alkalmas (pontosabban time-lapse) kamerával, vagy más eszközzel megörökítsd.
(#) nedudgi válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
(#) antikzsolt válasza nedudgi hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
Nem hiszem hogy kimaradna mert akkor a lámpa is lekapcsolna. Eddig nem tette egyszer sem. Inkább ingadozás. Sajnos messze vagy így inkább megrendelem. Figyelgetni van időm és ha beigazolódik a gyanúm akkor hívhatom is az eont pontosabban email mert annak nyoma van. Majd ők hozzák a hitelesített mérőt aztán foglalkoznak vele tovább.
(#) Epu2 válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
A szomszédjaidnak is vanna ilyen problémái?
(#) antikzsolt válasza Epu2 hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
Nemigazán beszélek velük. De mikor kérdeztem nem volt bajuk. Mondjuk a laptop annyira nem érzékeny a hálózat hibára. De majd a műszer kimutatja hogy mi is van.
(#) pucuka válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
A laptop kvázi szünetmentes, már ha állandóan rajta van egy akármilyen állapotú akku.
(#) vision61 válasza pipi hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
Szia!
Ha olyan a szivattyú, amiket én "ismerek", akkor ez a sarki közértes nem lesz jó.
Hacsak nem vezetékeli ki mellé.
(#) vision61 válasza Koncsar hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
Szia!
Inkább a 3-ast, mert többnyire már új korukban is a névleges kapacitásuk alatt vannak.
(#) david10 hozzászólása Feb 25, 2021 /
 
Sziasztok,
Egy villanypásztor transzformátorát szeretném 5V-os digitális jellel vezérelni.
Vásároltam egy működő villanypásztort amin tudok kísérletezni, visszarajzoltam a nyák lemezét, a piros X-el jelölt pontokon megszakítottam az áramkört, a D13 és GND pont közé kötöttem egy mikrokontrollert, azonban hiába generálok négyszögjelt a mikrokontrollerrel (2000 uS magas szint, 18000 us alacsony szint), a tranzisztorok kimenetén semmi se jelenik meg.
Csatoltam a kapcsolási rajzát annak amit próbáltam, a bal felében van az eredeti rajz, a jobb felében pedig a leegyszerűsített rajz. A D5 dióda helyére próbáltam 100 ohmos ellenállást is tenni, de az se segített.
Próbáltam MOSFET-el is meghajtani a tekercset, de a MOSFET annyira felmelegedett hogy a Drain lábról pár másodperc működés után leolvadt a kábel.
Tud valaki ajánlani rajzot a transzformátor meghajtására?
A segítséget előre is köszönöm.

10.jpg
    
(#) Epu2 válasza david10 hozzászólására (») Feb 25, 2021 / 1
 
Nem is csodálom. A D8-nak nincs vezérlő jele. Ez egy blocking oszcillátorra emlékeztető kacsolása van. Kell a combosabb bázisáram a D8-nak.
(#) pucuka válasza david10 hozzászólására (») Feb 25, 2021 / 1
 
Nem úgy tűnik, hogy jól rajzoltad vissza. A T3 (BC639) -nek nincs tápfeszültsége, a D5 pedig fordítva van, már ha egyáltalán ott van, ahova rajzoltad. Sokkal inkább a T2 tranzisztor kollektora, és emittere között lenne a helye.
Az áramkört gondolom impulzusokkal szeretnéd vezérelni, nem digitális jellel.
Maga az áramkör két részből áll, Egy blocking oszcillátorból, és egy kapcsoló végfokozatból.
Teljesen feleslegesen nyúltál a blocking oszcillátorba, inkább azt kellett volna megnézned, hogy milyen paraméterű impulzusokat állít elő. A mikroprocesszorodnak is hasonló paraméterű impulzusokat kellene előállítani, és azt a szétválasztott D13 pontra csatlakoztatni.
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2021
(#) Kovidivi válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Multiméter, egy telefonnal meg videózod a kijelzőjét. Előnyös lenne, ha nem kapcsolni ki a multi automatikusan
(#) david10 válasza pucuka hozzászólására (») Feb 26, 2021 /
 
Köszönöm szépen a válaszokat.
Arra minden esély meg van hogy rosszul rajzoltam le, viszont ami a T3 tápfeszültségét illeti: találtam egy rajzot(Bővebben: Link), mintha azon se lenne tápja a T1-nek.
Egy logikai analizátorral sikerült felvetessem a BD243C bázisán lévő jelt (ezt csatoltam). A másik kérdésem az lenne hogy ez 10 vagy 90%-os kitöltési tényezőjü jel? A logikai analizátor GND-ját a villanypásztor +12V-os bemenetére kötöttem, az analizátor bemenetét pedig a BC243C bázisára, van egy olyan érzésem mintha ez invertált jel lenne.
Ha egy logic level MOSFET-et használnék azzal kellene működjön? Ha igen akkor milyen védelem szükséges a MOSFET-re?
(#) pucuka válasza david10 hozzászólására (») Feb 26, 2021 /
 
A továbbiakban át kellene térni a Villanypásztor topikba.
A villanypásztorokhoz nem értek, nem tudom milyen jelalak a jó. Csak tisztán áramköri működőképesség szempontból tudom értékelni.
A linken van a kapcsoló tranzisztort meghajó tranzisztornak tápja, mert nyitott állapotban a kapcsoló tranzisztor BE diódáját nyitja, ha pedig lezár a vezérlő tranzisztor, akkor a kapcsoló tranzisztor bázisa "levegőben lóg". korrekt úgy lenne, ha ott is lenne egy ellenállás.
Hogy a kitöltési tényező mekkora kell legyen, azt nem tudom, de ha kicsi, akkor a szerkentyű kevesebbet fogyaszt, ha nagyobb, akkor többet.
A kapcsoló elem lehet MOS FET is, ugyanazt a védelmet igényli, mint egy tranzisztor.
Egy ilyen áramkörnél fontos a gyorsaság, a kapcsolási idők minél kisebb értéke. Ettől függ ugyanis a trafó szekunderében keletkezett jel nagysága.
A hozzászólás módosítva: Feb 26, 2021
(#) proli007 válasza david10 hozzászólására (») Feb 26, 2021 /
 
Hello! Elsőként is el kellene dönteni, mit is szeretnél készíteni. Ha tényleg egy villanypásztor lesz, akkor ott a helyed a topikban. Ha elárulod a hozzáértőknek mi is a szándékod, akkor majd adnak tanácsot. Ha pedig más, akkor pedig a DC/DC konverter topikba kellen átmenned.
De mindenek előtt némi elméletre szert tenni a tranzisztorokkal kapcsolatban. Mert az úgy látom nagyon hiányzik Neked.
Egyébként az első rajz akár jó is lehet. Az egy önrezgő kapcsolás. A végtranzisztor munkapontját az R5/R6 feszültségosztó szolgáltatja és a bázisáram (ami alapból nyitja a végtranyót) az az R7 és S1 tekercsen keresztül folyik a bázisba.
A vezérlésnél pedig a pozitív visszacsatolást az S2/S1x csatolása adja. Ekkor az R7 és az R5/R6 osztó ellenállása korlátozza a vezérlő bázisáramot. Amikor a tranyó kinyit, áram folyik az S2-be. Ez átindukálódik az S1-be és a tranyót még jobban kinyitja. Amikor a trafó telítésbe kerül (nem képes a fluxus már tovább nőni), csökken az S2 vezérlése és a kollektoráram el kezd csökkeni. Így az áramirány megfordul, a végtranyó lezár. Amikor elfogyott a tekercsen felhalmozott energia, előlről kezdődik a folyamat. Így lesz oszcilláció, aminek frekije "automatikusan igazodik" a trafó paramétereihez. Általában ez egyszerű és jó megoldás, bloking oszcillátorként működik az áramkör.
De van egy szabályozása is a dolognak, amikor a T2 kinyit, az S2 tekercsre a 12V kerül. Amikor pedig a tranyó lezár, ugynevezett nyitási indukció keletkezik. Vagy is a tekercs feszültsége ellentétes irányban akkor a feszültséget indukál, míg valamiben fel nem tud emésztődni. (A tekercs paramétereitől és a kapcsolási sebességétől függően akát több 100V-ra is felmehet a feszültség.) Itt pedig mikor a feszültség eléri a D7 47V feszültségét, a zéner kinyit és feltölti a C2 kondit. Ez pedig nyitni fogja a T3 tranyót, ami csökkenti (söntöli) a T2 vezérlőáramát. Így mintegy kb. 47V-ra korlátozza az S2 ellenindukált feszültségét.

Nos amit ebből Te zanzásítottál, annak nincs sok értelme. Te a mikrokontrollerrel szeretnéd kapcsolgatni a T2 tranyót, miközben annak nincs is bázisárama sehonnan. Mivel nincs S1 tekercs, a tranyó nyitásához szükséges áramot neked a 12V-ból kellene biztosítani. A T3 ezt csak elszívni tudná, biztosítani nem. Hogy a Fet füstölt az nem csoda. Egy tranyó bázisárammal működik, ami it ugye nincs biztosítva, tehát kollektoráram sincs. De egy Fet Gate az feszültség vezérelt, így nem lóghat a levegőben, mert a Fet kinyithat bármitől, és akkor csak az S2 Ohm-s ellenállása biztosítja az áram korlátozását.

Az analizátor nem szkóp, az négyszögjeleket vizsgál. Itt is ilyesmi lesz, de nem teljesen. A tranyó vezérlése pedig az emitterhez képest van, tehát a +12V a legrosszabb hely ahova tehetted volna az analizátor GND pontját. Egyébként is mint említettem, a tranyó árammal működik, a Bázis-Emitter pedig egy dióda. Vagy a tranyó nyitásakor ott maximum 600..800mV feszültséget lehet mérni, záráskor (ha az S1-en keresztül van vezérelve) a D8 korlátozza a feszültséget, ami egy Schottky dióda esetén itt kb. -400..600mV-lesz.

Ezeket csak azért írtam le, hogy valamelyest elméletileg tisztán láss a dolgokba, amit tennél. Mert itt messze nem úgy van a dolog, hogy ezt-meg azt elhagyom, meg ide-oda teszek valamit.
(#) david10 válasza proli007 hozzászólására (») Feb 26, 2021 /
 
Szia.
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ.
Amiután sikerült az általad említett dolgokat megértsem, fogok írni a villanypásztoros topicba és ott folytassuk, rengeteg kérdésem van még .
(#) aramis hozzászólása Feb 26, 2021 /
 
Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni mérés probléma miatt. Egy sony hifi tápegységét mérem , AC 32,6 v egyen áamot mérve egy pillanatig mutat 18v és ha rajta tartom mérő hegyet tovább már nem mutatja ,lehet a diodák hibája vagy a műszer?
(#) Jonni válasza aramis hozzászólására (») Feb 26, 2021 /
 
Hello
Idézet:
„AC 32,6 v egyen áamot mérve”


az egyenáram az DC
Következő: »»   3582 / 3940
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem