Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   1211 / 1211
(#) img válasza Fats Domino hozzászólására (») 20:38 /
 
8 db elem / akku kell bele: 1.5V-os alkáli elemekkel vagy 1.2V-os Ni-Mh akkukkal használod?

Ahogy látom, napelemes töltési lehetősége is van: ezért kérdezem az akkut.
A hozzászólás módosítva: 20:44
(#) kokozo válasza Fats Domino hozzászólására (») 20:42 / 1
 
STMicroelectronics ST1S10 / ST1S14 család környéke lehet, de meg kellene nézni hogy melyik láb hová megy.
(#) Fats Domino válasza img hozzászólására (») 21:51 /
 
Energizer akkuval
(#) Fats Domino válasza img hozzászólására (») 21:54 /
 
A másik IC ről van esetleg információd?
Következő: »»   1211 / 1211
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem