Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   137 / 649
(#) bbalazs_ hozzászólása Jún 30, 2017 / 1
 
Ingyen elviheto Szegedrol (ha valaki tudja hasznalni), PCIx690-es, PCI slotos, LCD meghajto videokartya, TMDS vezerlessel es a hozza valo RPX06-os vevoegyseg. Adok hozza meg egy bedrotozott 12 collos kis svga LCD-t is. Nalam csak a port fogja, kidobni meg sajnalom, annak idejen draga volt.
Postazast csak legvegso esetben vallalnek....
A hozzászólás módosítva: Jún 30, 2017
(#) nyamnyam válasza bbalazs_ hozzászólására (») Jún 30, 2017 /
 
Én igény tartanák rá ha tudod postázni természetesen a postát fizetem !!!
(#) Remci válasza bbalazs_ hozzászólására (») Jún 30, 2017 /
 
Szia!

Ha mégsem vállalod a postázást, akkor engem érdekelne másodikként. Ismerőssel elhozatnám.
(#) Kicsa hozzászólása Júl 5, 2017 /
 
Sziasztok!

Székesfehérvárról elvihető 4 doboz/üveg sörért,csak személyes átvétellel az alábbi Nyák levilágító.
Időzítős, 125W-os HGOK izzóval üzemel.

Szintén innen,hasonló árfolyamon elvihető 3 db bontott mosógépmotor és egyéb mosógép alkatrészek. (Szíjtárcsa-szíj-szivattyú-szűrő...) Kép készítése érdeklődés esetén természetesen ezekről is megoldható.

Nyerészkedők kérem kíméljenek,nem szeretnék találkozni az alkatrészekkel később online portálokon. Annak szeretném odaadni,aki tényleg hasznát is veszi ezeknek.

Köszönöm szépen!
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2017
(#) uniman válasza Kicsa hozzászólására (») Júl 5, 2017 1 /
 
Ez az "ingyen elvihető" cuccok fóruma...vagy te adod a sört is hozzá?
(#) pjg válasza uniman hozzászólására (») Júl 5, 2017 /
 
A sör a paraszolvencia!
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2017
(#) pjg válasza Kicsa hozzászólására (») Júl 5, 2017 /
 
Elhoznám a mosógép cuccost, de 300km.
(#) bbalazs_ válasza nyamnyam hozzászólására (») Júl 5, 2017 /
 
Irtam privatot is, legy szives egy nevet,cimet megadni maganban, ahova kuldhetem.
(#) Kicsa válasza pjg hozzászólására (») Júl 5, 2017 /
 
Igen,valami ilyesmire gondoltam. Véleményem szerint egy működő,időzítős,leburkolt nyák levilágító nem teljesen az ingyen téma lenne. Azért ide tettem fel,mert úgy látom,nincs rá fizetőképes kereslet jelenleg. Hirdetem már egy ideje,egyre olcsóbban,de ugye nem is rakhatom fel egyből újra,ha lejár...
Hely szűkében vagyok,és gondoltam,hátha jól jön valakinek.
Láttam én itt már nemegyszer,hogy sör/csoki...

A 3 motor és a többi alkatrész nem egyszerűen lenne postaképes,már csak a súlya miatt sem. Remélem,megérted...

Köszönöm szépen!
(#) pjg válasza Kicsa hozzászólására (») Júl 5, 2017 /
 
Meg.
(#) gcsabee válasza Kicsa hozzászólására (») Júl 5, 2017 /
 
Szia! Képet tudsz feltenni a nyáklevilágítóról?
(#) Kicsa válasza gcsabee hozzászólására (») Júl 5, 2017 /
 
Szia!
Nem,valamiért nem hajlandó feltölteni egyet sem. Pedig az Adok-Veszek részben ment. (jpg és 2 MB alatt van)
Küldj át privátban e-mail címet és oda átküldöm!
(#) weend válasza Kicsa hozzászólására (») Júl 5, 2017 /
 
Idézet:
„A 3 motor és a többi alkatrész nem egyszerűen lenne postaképes,már csak a súlya miatt sem. Remélem,megérted...”

Nem igazán éri meg a postát bevonni az üzletbe, ha berakod egy dobozba a cuccot, a futárt házhoz megy érte, neked csak rá kell mutatni, hogy ezt dobja be az autóba. A postánál mindenképp olcsóbb, és nincs vele gond, nem kell a postára cipelni sem.
(#) Kicsa válasza weend hozzászólására (») Júl 6, 2017 /
 
Keresni neki dobozt,amiben megoldani,hogy a különböző súlyú-méretű alkatrészek ne verjék össze egymást. Be is kell csomagolnom,mert különben a futár néz rám bambán. A futár sem sokkal olcsóbb,mint a posta,a felvételi pont pedig nem lakóingatlan,hanem garázssor. Volt már egyszer rá példa,nem egykönnyen ért oda a futár,húzta is a száját emiatt. Szóval lehet,hogy ennyit nem ér az egész...

Tényleg azt szeretném,ha olyanhoz kerülne,aki személyesen eljön érte,és jó hasznát is veszi. A legegyszerűbb nekem is az lenne,egy mozdulattal kihajintani. Talán,van ennél jobb megoldás is.


A levilágító még szabad,gcsabee társunknak túl nagy. (Mikrohullámú sütő let átalakítva)
(#) wbt hozzászólása Júl 6, 2017 /
 
Visszabontott 3-3db 38-75Vin => 1.8V/40A, 2.5V/25A DC-DC power modulok elvihetőek.
ilyenek
(#) Johnycorp válasza bbalazs_ hozzászólására (») Júl 6, 2017 /
 
Szia.

Ha lehet harmadikként jelentkeznék rá.
Szegedi vagyok!
(#) Johnycorp válasza wbt hozzászólására (») Júl 6, 2017 /
 
Szia.

Helyileg merre lenne?
(#) wbt válasza Johnycorp hozzászólására (») Júl 6, 2017 /
 
Jaj, de buta vagyok... Kecskeméten vannak.
(#) kocsgab002 hozzászólása Júl 6, 2017 /
 
Sziasztok.
Lomtalanítás során kerültek elő ezek a pincéből, és mielőtt kidobnám, felteszem ide, hátha kell valakinek. Budapest, Újpest az átvétel helyszíne, postázni nem szeretném. Köszönöm a megértést.
(#) zsozso72 válasza kocsgab002 hozzászólására (») Júl 6, 2017 /
 
Szia!
Ha a csöveket esetleg mégis elpostáznád természetesen a postát állom,arra vevő lennék.
Üdv. Zsolt
(#) kocsgab002 válasza zsozso72 hozzászólására (») Júl 6, 2017 /
 
Oké, ha személyesen nem jönnek érte, akkor megy neked postán.
(#) zsozso72 válasza kocsgab002 hozzászólására (») Júl 6, 2017 /
 
OK,köszönöm.
(#) jucsaba válasza wbt hozzászólására (») Júl 6, 2017 /
 
Üdv
engem érdekelnek a modulok , miliohm mérőt fabrikálnék belőle, ha mehet futárral esetleg postával.
(#) jucsaba válasza kocsgab002 hozzászólására (») Júl 6, 2017 /
 
Írtam üzit
(#) kocsgab002 válasza jucsaba hozzászólására (») Júl 6, 2017 /
 
Köszönöm az érdeklődést Jucsaba kolléga úgy néz ki viszi a teljes pakkot.
(#) Gobe54 válasza kocsgab002 hozzászólására (») Júl 6, 2017 /
 
Szia! Újpestre szinte bármikor elmennék a cuccokért.
(#) gcsabee válasza kocsgab002 hozzászólására (») Júl 7, 2017 /
 
Ha Jucsuba nem vinné el csöveket, akkor bármikor el tudok ugrani érte a IV. kerületbe.
(#) kissi válasza gcsabee hozzászólására (») Júl 7, 2017 /
 
Idézet:
„Ha Jucsuba nem vinné el csöveket”

Ő biztos nem, de jucsaba valószínűleg igen !
(#) gcsabee válasza kissi hozzászólására (») Júl 7, 2017 / 1
 
Elnézést kérek az elgépelésért!
(#) Skori válasza kocsgab002 hozzászólására (») Júl 7, 2017 /
 
A felrakott cuccokból a kvarclámpa jól jönne, ha esetleg megmaradna...
Következő: »»   137 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem