Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Fenton av 440 erősítő
Lapozás: OK   2 / 2
(#) Kupakos hozzászólása Jún 9, 2023 /
 
De ha tudtok erősítőt ajánlani ami megfelel a leírásomnak azt szívesen veszem
(#) antiktelefon válasza Kupakos hozzászólására (») Jún 10, 2023 /
 
Baromi jó érzékkel választod ki azt, amit nem kéne. Volt ilyen nálam, abszolút hulladék, még egy Videoton erősítő is veri.
(#) Kupakos válasza antiktelefon hozzászólására (») Jún 10, 2023 /
 
(#) Kupakos hozzászólása Jún 10, 2023 /
 
Mi legyen akkor?
(#) Kupakos hozzászólása Jún 10, 2023 /
 
Rcs vla 240 c?
(#) Kupakos hozzászólása Jún 10, 2023 /
 
Kicsit drága nekem mondjuk
(#) antiktelefon válasza Kupakos hozzászólására (») Jún 10, 2023 /
 
Szerintem te trollkodsz. Ez egy 1000 euros 100V-os PA rendszer erősítő és keverő. Mi lenne, ha felmennél dj börzére vagy valahova és vennél valami racionális árú erősítőt meg egy kis keverőt.
(#) Kupakos hozzászólása Jún 10, 2023 /
 
Monacor PA-902 CD Rack ez jo lehet nekem?
(#) Kupakos hozzászólása Jún 10, 2023 /
 
Vagy castone cpa 100 h viszont ehez kell keverő?
(#) antiktelefon válasza Kupakos hozzászólására (») Jún 10, 2023 /
 
Megint egy mono 100V-os rendszererősítő.
A Castone is az. Tényleg bámulatos, hogy mennyire nem olvasod el semminek sem a leírását.
(#) Kupakos hozzászólása Jún 10, 2023 /
 
Akor vegyek valamien hifi olyat amin van mikrofon bemenet ?
(#) antiktelefon válasza Kupakos hozzászólására (») Jún 10, 2023 /
 
Nem. Mond meg mik a ládáid és ahhoz kell valamit keresni. Mondjuk karaokehoz biztos valami szoftvert használnék laptopon és egy sima erősítőt, de ez részletkérdés.
(#) Kupakos hozzászólása Jún 11, 2023 /
 
Ebből egy hangfal párat szeretnék építeni és ennek kéne nem trolkodom csak tevezek. Most csak egy sal pa25 aktiv hangfal párvan ithon de az már passzív mert ugy kaptam hogy ki lőtték az erősítőt benne. De nem ehez tervezem kifejen az erősítőt hanem amit majd össze rakunk.
(#) Kupakos hozzászólása Jún 11, 2023 /
 
Tudom hogy nyomiskodok de legyetek türelemmel felém
(#) dB_Thunder válasza Kupakos hozzászólására (») Jún 11, 2023 /
 
Átlag 30centis hangszórót is szét lehet lőni valós 100W erősítővel!
A 25öst meg garantáltan!
Ezzel be is igazolódott számomra, hogy fogalmad sincs, mekkora hangzavart lehet csinálni bizonyos teljesítményekkel!
Neked elég lesz egészséges 40-50W is erősítő oldalon.

Hangfal építést sem javasolnám ennyi tudással!!
Az egy külön SZAKMA!!
A kiválasztott hangszóró nem alkalmas mélynek, ez egy közép sugárzó!!!!
Egyesített jósági tényező (Qts): 0,84
Rezonancia frekvencia (fs): 55 Hz

Nem hiszem el, hogy miért nem nézel használt cuccos???
Ha már újban csak az abszolút bóvlit találod meg, és tudod megfizetni!!
(#) antiktelefon válasza Kupakos hozzászólására (») Jún 11, 2023 /
 
Ezekből nem igazán adja ki egy PA láda.
Hjbörzén keress valami bolti ok minőségű erősítőt, ami normális márkától van. Esetleg ha tényleg tudod mit csinálsz egy König PA240-et lehet modolni, van még benne hely plusz tranyónak és a gyári nevetséges kondikat is le lehet cserélni és egész olcsón lesz egy 2*100W szinuszt tudó jó kis dobozolt végfokod, amiben van hely keverőhöz is, ha később ráéreznél és beleépíted.
De kezdőként ládát nem építenék, maximum már kipróbált tervek utánépítését, mert hasraütésre meg online kalkulátorokkal nem fog semmi jó kijönni belőle.
(#) Kupakos hozzászólása Jún 11, 2023 /
 
Jobb ha neki alok olvasgatni videozni elotte mert sok nekem ez tesommal majd ossze rakjuk .letöltöttem ezt a elktro simulatort pc re es ott tudok gyakorolni majd ha megtanulom ohm torvenye stb mert ez brutal hogy menyire hulye vagyok hozzá
(#) antiktelefon válasza Kupakos hozzászólására (») Jún 11, 2023 /
 
Ohm törvény nem kell hozzá. Sokkal több kell. RLC tagok és komplex számsík, bode diagramok megértése, némi automatika 1-2 tárgy sem árt, az ebből áll, meg baromi sok egyéb a ládadesignhoz. A legtöbb dolog a világban áramkörökként modellezhető és számítható. De picit több kell a R=U/I-nél.
A hozzászólás módosítva: Jún 11, 2023
(#) dB_Thunder válasza Kupakos hozzászólására (») Jún 11, 2023 /
 
Kb főiskola a szint miután kb. érthetővé válik.
Én majd 30évnyi ezen a téren való tevékenység után már legalább azt tudom, hogy nagyon sok mindent nem tudok!!
(#) Kupakos hozzászólása Jún 12, 2023 /
 
Toa Ap ampifiler a 1061 ezzel lehet valamit kezdeni zenére ?
(#) Kupakos hozzászólása Jún 12, 2023 /
 
Ez mikrofon erosito igaz es mono?
(#) Kupakos hozzászólása Jún 12, 2023 /
 
Mind1 semre nem jo nekem
(#) Ge Lee válasza Kupakos hozzászólására (») Jún 12, 2023 /
 
Nem olvasom végig a két oldalt, de az első kérdésed alapján, ha meg vagy elégedve vele csak a teljesítménye kevés, akkor roppant egyszerű a dolog, veszel és utána kötsz valami értelmes végfokot amit erről hajtasz meg és ennyi a történet, felesleges ragozni.
(#) uniman válasza antiktelefon hozzászólására (») Jún 12, 2023 /
 
Hello Antiktelefon! Hátha van ötleted, ha már szóbakerült a "moddolás": Bosch Plena LBB 1906/10 erősítőm nyákján ott van a hely plusz egy pár végfoktranyónak és azok passzív alkatrészeinek...be kéne raknom azokat oda. Rajzot ugyan nem találtam a Plena (Bosch/ de Philips régebben) szériáról.
Meg még a 100V-os kimenőtrafót is -ha lehetséges- ki kéne belőle szerelnem...van 8 ohmos kimenete is.
200VA teljesítményfelvétel mellet ad le mono(1x) 60 (max.90) W-ot...(Okulásképpen írom le a topikgazdának!) Persze ezt is nagyobbra cserélem majd (egyszer).
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem