Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Gigatron TTL számítógép
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Cavalier hozzászólása 12:10 / 2
 
Sziasztok,

rászántam magam, hogy építsek egy ilyen kis készüléket: Gigatron honlap
Egy kis TTL számítógép, már open source lett, beépített játékokkal, alapvetően kevésbé hasznos, inkább mókás, de akár tanulási-oktatási célra is jó lehet.
Itt van egy videó is az összerakásról, működésről.
Rendeltem NYÁK-lapokat hozzá, ha van még lelkes, megfelelően elvetemült/elszánt kolléga, tudok majd beszerzési áron adni belőle. Kb. 4-5000Ft lesz, fekete lakkal, aranyozott kivitelben. (10 darabot rendeltem, szóval max. 9 lelkes jelentkezőt tudok ellátni. Az alkatrészek saccra. 20 ezresbe kerülhetnek még hozzá - ezt mindenkinek magának kell beszereznie.

Hogy legyen kérdés, kérés is, ha esetleg van aki fel tudja programozni az EPROM-ot, az is segítség lenne.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem