OK
Mégsem
Hobbivasút
|
HESTORE
|
Kislexikon
Hírek
Cikkek
Fórum
OK
Hírek
Cikkek
Fórum
Lexikon
Segédprogramok
Apróhirdetés
Fórum témák
NYÁK-lap készítés kérdések
Ez milyen alkatrész-készülék?
Elektronikában kezdők kérdései
[OFF] Pihenő pákások témája
- Elektronika, és politikamentes topik
Ki mit épített?
ARM - Miértek hogyanok
AVR - Miértek hogyanok
PIC kezdőknek
•
AI szerver házilag - olcsón?
•
Villanyszerelés
•
Villanypásztor
•
Ki mit gyűjt, retro cuccok
•
Alternativ HE találkozó(k)
•
Felajánlás, azaz ingyen elvihető
•
Kombikazán működési hiba
•
3D nyomtatás
•
Fejhallgató erősítő
•
Klíma szervizelés, javítás
•
Autóelektronika
•
135.6 kHz-es HGA22 vevő
•
Hifi erősítők tervezése
•
Vásárlás, hol kapható?
•
Analóg oszcilloszkóp javítása
•
Mosógép vezérlők és általános problémáik
•
LCD TV probléma
•
Gázkazán vezérlő hibák
•
Elfogadnám, ha ingyen elvihető
•
Erősítő építése elejétől a végéig
•
Inverteres hegesztőtrafó
•
Üzemanyagszint mérő
•
Ózon képző 12V AC-ről
•
Hangváltók (készítése)
•
Hangsugárzó építés, javítás - miértek, hogyanok
•
Akkumulátor töltő
•
Meteorológiai műholdvevő (137Mhz)
•
Kapcsolóüzemű tápegység
•
DC-DC konverter
•
Hibrid erősítő
•
Klíma beszerelése, fűtés-hűtés házilag
•
DSC riasztó
•
Laptop tápegység
•
Reprádió
•
Elektroncső
•
Robotfűnyíró vagy fűnyíró robot
•
Mosogatógép hiba
•
Frekvenciamérő
•
Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
•
Napelemes rendszerek töltésszabályozása
•
TV hiba, mi a megoldás?
•
DC motor/lámpa PWM szabályzása
•
Rádiófrekvenciás kutyakerítés
•
Autórádió (fejegység) problémák, kérdések, válaszok
•
Napelem alkalmazása a lakás energia ellátásában
•
Számítógép hiba, de mi a probléma?
•
DCF77 óra
•
Arduino
•
Kábelbehúzási probléma
•
Erősítő mindig és mindig
•
Transzformátor készítés, méretezés
•
Nyák nyomtató kérdések
•
Vicces - mókás történetek
•
Atlas TC-2610CU VIDEOTON TV
•
Villanymotor bekötése
» Több friss téma
Fórum
» Hol szerezzek be D-SUB házat
Új kérdés a topikon belül
Hol szerezzek be D-SUB házat
Témaindító:
djneo
, idő: Ápr 15, 2006
Témakörök:
Speciális
»
Egyéb
Lapozás:
1. oldal
OK
1 / 1
(#)
djneo
hozzászólása
Ápr 15, 2006
/
Hali!!
Tudna nekem valaki segiteni hogy honnan tudnák beszerezni v. venni dupla 25 pol. D-SUB (SUB-D) házat?????
Mert itt nálunk győrben nem kaptam sehol!!!
(#)
Tom Lord
válasza
djneo
hozzászólására
(»)
Ápr 15, 2006
/
[link=http://www.lomex.hu]
http://www.lomex.hu
[/link], vagy [link=http://www.ret.hu]
http://www.ret.hu
[/link]. Szerintem mindkettőbe fellelhető...
(#)
djneo
válasza
Tom Lord
hozzászólására
(»)
Ápr 15, 2006
/
lehet hogy csak én nem látom de én nem találtam meg a dupla SUB-D házat
pedig nekem nagyon kellene
(#)
Ernőke
válasza
djneo
hozzászólására
(»)
Ápr 20, 2006
/
4
Elektrokonta,HQ-Nedis,minőségtől függően 800ft-1300ft ig.
Következő:
1. oldal
»»
1 / 1
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Jegyezz meg!
Belépés
» Elfelejtett jelszó
» Regisztráció
Hirdetés
A használat feltételei
•
Adatvédelem
•
GY.I.K., Használati útmutató és szabályok
•
Impresszum
•
Elosztó
•
Hiba jelentése
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az
adatvédelmi szabályzatban
olvashatsz.
Megértettem