OK
Mégsem
Hobbivasút
|
HESTORE
|
Kislexikon
Hírek
Cikkek
Fórum
OK
Hírek
Cikkek
Fórum
Lexikon
Segédprogramok
Apróhirdetés
Fórum témák
NYÁK-lap készítés kérdések
Elektronikában kezdők kérdései
Ki mit épített?
Ez milyen alkatrész-készülék?
[OFF] Pihenő pákások témája
- Elektronika, és politikamentes topik
ARM - Miértek hogyanok
AVR - Miértek hogyanok
PIC kezdőknek
•
Ózon képző 12V AC-ről
•
Klíma szervizelés, javítás
•
Villanyszerelés
•
MPLAB kérdések
•
Számítógép hiba, de mi a probléma?
•
Napelem alkalmazása a lakás energia ellátásában
•
Fejhallgató erősítő
•
Kombikazán működési hiba
•
Analóg oszcilloszkóp javítása
•
Vicces - mókás történetek
•
3D nyomtatás
•
ATX-táp problémák, meghibásodás
•
Ki hol gyártatja a NYÁK-ot ?
•
Villanypásztor
•
Rádió építés a kezdetektől a világvevőig
•
DC motor/lámpa PWM szabályzása
•
Vásárlás, hol kapható?
•
Felajánlás, azaz ingyen elvihető
•
LCD TV probléma
•
Transzformátor készítés, méretezés
•
AI szerver házilag - olcsón?
•
Ki mit gyűjt, retro cuccok
•
Alternativ HE találkozó(k)
•
Autóelektronika
•
135.6 kHz-es HGA22 vevő
•
Hifi erősítők tervezése
•
Mosógép vezérlők és általános problémáik
•
Gázkazán vezérlő hibák
•
Elfogadnám, ha ingyen elvihető
•
Erősítő építése elejétől a végéig
•
Inverteres hegesztőtrafó
•
Üzemanyagszint mérő
•
Hangváltók (készítése)
•
Hangsugárzó építés, javítás - miértek, hogyanok
•
Akkumulátor töltő
•
Meteorológiai műholdvevő (137Mhz)
•
Kapcsolóüzemű tápegység
•
DC-DC konverter
•
Hibrid erősítő
•
Klíma beszerelése, fűtés-hűtés házilag
•
DSC riasztó
•
Laptop tápegység
•
Reprádió
•
Elektroncső
•
Robotfűnyíró vagy fűnyíró robot
•
Mosogatógép hiba
•
Frekvenciamérő
•
Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
•
Napelemes rendszerek töltésszabályozása
•
TV hiba, mi a megoldás?
•
Rádiófrekvenciás kutyakerítés
•
Autórádió (fejegység) problémák, kérdések, válaszok
•
DCF77 óra
•
Arduino
•
Kábelbehúzási probléma
» Több friss téma
Fórum
» Késleltetés
Új kérdés a topikon belül
Késleltetés
Témaindító:
Stakypot
, idő: Okt 29, 2006
Témakörök:
Alapismeretek
»
Egyéb
Digitális áramkörök
»
Egyéb
Analóg áramkörök
»
Szabályzók
Lapozás:
1. oldal
2. oldal
3. oldal
4. oldal
5. oldal
6. oldal
7. oldal
8. oldal
OK
8 / 8
(#)
proli007
válasza
Zozp70
hozzászólására
(»)
Szept 23, 2020
/
Hello! A két alsó jelet ne nézd. Egyik az index ütemjelét, a másik a bekapcsolását modellezi 3sec időre. Természetesen a relébontó érintkezőjét kell használni. Az IX-L és IX+R a két indexlámpa felől érkező jel.
DLR-IX.png
(#)
Zozp70
hozzászólása
Szept 24, 2020
/
Köszönöm
Következő:
1. oldal
2. oldal
3. oldal
4. oldal
5. oldal
6. oldal
7. oldal
8. oldal
»»
8 / 8
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Jegyezz meg!
Belépés
» Elfelejtett jelszó
» Regisztráció
Hirdetés
A használat feltételei
•
Adatvédelem
•
GY.I.K., Használati útmutató és szabályok
•
Impresszum
•
Elosztó
•
Hiba jelentése
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az
adatvédelmi szabályzatban
olvashatsz.
Megértettem