Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   1078 / 1672
(#) Schnitt válasza lesliewednesday hozzászólására (») Aug 29, 2013 /
 
Hát az tény, hogy szebb a levilágítós, de a vasalással valami nagyon nem volt kóser.
(#) johny999 válasza Schnitt hozzászólására (») Aug 29, 2013 /
 
Én azért megnéztem volna a bal oldalit hígítóval való lepucolás után. Mindenesetre a jobb vitathatatlanul jobban néz ki
(#) Rumcájsz válasza chopper800 hozzászólására (») Aug 29, 2013 /
 
Ugye a jobb oldali a "vasalt"?
A bal oldalit ha letakarítottad volna, nem lett volna a kontraszt ekkora. Őszintén megvallva, ha a lamináló berendezés hőfoka, ideje megfelelően van beállítva amit meghatároz a toner és a papír tulajdonsága, egy kis kísérletezéssel, hidd el lehet produkálni a jobb oldali minőséget! Sőt sok esetben jobbat is! A felhasznált idő mértéke és technika ára sem huszad rangú!
Én sosem szerettem a fotó eljárást, ami jóval macerásabb mint a rávasalás, több buktatóval.
No, de kinek a pap, kinek a paplan.
(#) Directors válasza vladcepes hozzászólására (») Aug 29, 2013 /
 
Nekem is nagyon tetszik.
(#) chopper800 válasza Rumcájsz hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Szerbusz.
A bal oldali hidd el tisztességesen le van takarítva. Biztos, nagyobb türelemmel a vasalás is hozott volna ilyen szép munkát, de a levilágítás elsőre sikerült.
Üdv.
(#) Zoli_bácsi válasza Rumcájsz hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Idézet:
„Sőt sok esetben jobbat is!”


Na ezt ne. A vasalással készült nyák esetenként jobb, a fotóeljárással készült nyáknál? Nem hinném. A vasalás soha nem lesz olyan, mint a fotoeljárás. A vasalás is egy technika, és a fotoeljárás is egy technika. Mindkettő használatos az amatőr körökben, de profi körökben csak a fotoeljárást használják.
(#) Moderátor hozzászólása Aug 30, 2013
 
Uraim! Kérem, hogy ne menjünk bele egy 1329. "Vitatkozzunk-azon-mi-a-jobb-a-vasalás-vagy-a-fotózás" vitába! Rumcájsz fórumtárs szépen megfogalmazta:
Idézet:
„kinek a pap, kinek a paplan”
(#) epyn válasza vladcepes hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Hát egy csodaszép!
(#) nedudgi válasza vladcepes hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Én hiányolok pár madárfészket, madárfiókát... Egyébként tökéletes.
A hozzászólás módosítva: Aug 30, 2013
(#) Csongi_ válasza chopper800 hozzászólására (») Aug 30, 2013 / 2
 
Jo lett, szepen kijott a evilagitassal.
En is akartam epiteni levilagitot, de muitan lattam, hogy ilyen jol sikerulnek a panelek, rajottem, hogy nincs miert.
Bővebben: Link
Bővebben: Link
Elso vasalt ketoldalas NYAK-om
(#) Mybuster válasza Csongi_ hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Szép lett remek nyák, nem tudom mennyire vagy "profi" és nem is erre akarok kitérni csak szerintem kicsit vastagabban is vezethetted volna a nyákot a pad-ek szerintem jók csak a sávok lehetnének vastagabbak van ott még hely pl ahol nagyobb áramok folynak. Ezt nem kukacoskodásként írom csak én már megjártam párszor hogy túlmelegítettem vagy cserélni kellet alkatrészt akkor a réz levált a lemezről.
(#) Csupasz hozzászólása Aug 30, 2013 / 1
 
Sziasztok!
Egy orosz oldalon láttam meg ezt a matrixórát, és egy kicsit átalakítottam.Az eredeti 35mm piros matrix helyett 53mm magasságú kék került bele. A DS1307 helyett egy RTC modult építettem be, amely akksival, és eeprommal rendelkezik. Kialakítottam a DCF csatlakozást, hogy továbbfejlesztés esetén csak a PIC csere legyen szükséges.
A hőmérséklet és idő váltást scrollozással oldották meg, fenntről lefelé jön az idő, és jobbról balra a hőmérséklet.
Köszönöm a segítséget sooty barátomnak!
(#) kameleon2 válasza Csupasz hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Szuper lesz az óra ! Nem tudom - én érzékelem csak úgy a fotók alapján, hogy kicsit túl sok áramot kapnak a ledek?
(#) lajos1969 válasza Csupasz hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Jó lett az órád! Nemrég építettem meg én is ugyanezt! Azóta tökéletesen működik.
(#) Csupasz válasza kameleon2 hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Köszi! Nem, csak van előtte egy plexilap,vagyis kettő között van.Nagyon nagy a fényerejük, azért nem tudtam fotózni sem.
(#) Csupasz válasza lajos1969 hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Az is a Labkit-ről?
(#) lajos1969 válasza Csupasz hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
(#) Csupasz válasza lajos1969 hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Ugyanaz, csak én egy másik oldalon találtam, és egy kicsit átfaragtam....
Remélem pontos lesz....
(#) lajos1969 válasza Csupasz hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Az enyém az!
(#) sooty válasza Csupasz hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Szép lett , gratulálok !
(#) kocsgab002 válasza Csupasz hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Nagyon jó lett, gratulálok hozzá
(#) Csupasz válasza kocsgab002 hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Köszi!
(#) vladcepes hozzászólása Aug 30, 2013 /
 
"Directors" , "epyn" "nedudgi" köszönöm szépen-jövő nyárra építek bele madár fészket is.-most lassan jön a tél ,elköltöztek a madarak
(#) sz_ferko válasza Csupasz hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Tetszik, szép. Csábít a gondolat, hogy én is megépítsem.
üdv. sz_f
(#) Csongi_ válasza Mybuster hozzászólására (») Aug 30, 2013 /
 
Tudom, hogy vekonyak a vonalak, mentsegem ra, hogy nem en terveztem a NYAK-ot.
Am en ugy tapasztaltam, hogy akkor szokott a rez elvalni a lemezrol, ha tul forro a paka hegye.
(#) lajos1969 hozzászólása Aug 31, 2013 / 2
 
Kész a fényreklám doboza!

SDC10425.JPG
    
(#) Mybuster válasza lajos1969 hozzászólására (») Aug 31, 2013 /
 
Nagyon tetszetős! Saját készítés vagy egy honlapon találtad kit-ként, csak érdekesség képen érdekel .
(#) lajos1969 válasza Mybuster hozzászólására (») Szept 1, 2013 /
 
Kösz! Teljesen saját készítésű minden része!
(#) zsenipocok válasza lajos1969 hozzászólására (») Szept 1, 2013 /
 
Nagyon jól sikerült! Gratulálok!
Én is szívesen megépíteném, publikálva lesz a dokumentum?
(#) adamo32 hozzászólása Szept 1, 2013 / 2
 
Sziasztok!

Feltennék pár képet az általam épített dolgokról.
Következő: »»   1078 / 1672
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem