Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosogatógép hiba
 
Témaindító: Redsaw, idő: Dec 13, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   184 / 259
(#) hal111 válasza botesz hozzászólására (») Júl 24, 2017 /
 
Kicsit vakaróztam a géppel, nagy fejlemény nincs. Próbáltam paraszt módszerrel előrébb jutni, de csak annyit sikerült elérnem, hogy több mint három percig bekapcsolva maradt a gép. A panelról lehúztam minden kábelt, egyesével nézegetve, csak a kijelzőhöz való maradt rajta, így sokkal tovább maradt bekapcsolva. Ha minden kábel a helyére került húsz másodperc után ismét kikapcsolt.
(#) T2T válasza botesz hozzászólására (») Júl 24, 2017 /
 
Köszönöm, ebben tényleg benne van, ez a modell EDW1850 néven fut szerintem. A motor nem inverteres. Sajnos az i0 kódról nem találok semmit, vagyis azt gondolom, hogy ez pont azt jelenti, hogy nem volt eltárolt hiba.
Azt nagyon nem értem, hogy a fűtőelemnél van egy ilyen mondat: A fűtőelem a szárítási fázisban nem működik. Viszont szerintem a mi mosogatógépünkben nincs ventilátor a szárításhoz. Nem értem, hogy hogyan kellene működni a szárításnak. Eddig azt gondoltam, hogy valahogy meleg levegőt kellene keringetni, de egyrészt a fűtőelemen kívül nem tudok egyéb elemről, ami hőt termelne, másrészt mi keringetne ilyenkor levegőt? Valami ötlet?
A 15 perces tesztprogramot sikerült lefuttatnom, utána teljesen forró volt minden odabent, vagyis a fűtés működik, de a szárítás hiánya továbbra is rejtély.
(#) botesz válasza T2T hozzászólására (») Júl 24, 2017 /
 
Az utolsó forróvizes öblítés hőjével szárít,lényegében csak áll és számol lefelé.
(#) botesz válasza T2T hozzászólására (») Júl 24, 2017 /
 
Valószínűleg olyan gondja lesz mint ami utoljára nekem volt.Lehet hogy le van kövesedve a fűtőbetét és a rajta lévő klixon leold.Ez pedig ha szakadtnak látja a betétet akkor onnantól kezdve nem ad rá feszt.
(#) T2T válasza botesz hozzászólására (») Júl 24, 2017 /
 
Megnézem majd. Ezt hogyan tudom tesztelni, kimérni? Most a tesztprogram alatt fűtött ezerrel, meg amikor 1-2 hete szétszedtem és néztem a fűtőbetétet akkor is tisztának tűnt, a 230V-ot rákötve egy pillanat alatt elkezdett melegíteni. Ha kivettem áztassam vízkőoldóba / ecetbe? Vagy ezen csak a csere segíthet?
(#) botesz válasza T2T hozzászólására (») Júl 24, 2017 /
 
Ha leveszed a szivattyút akkor látni fogod.
(#) T2T válasza botesz hozzászólására (») Júl 24, 2017 /
 
Most elvesztem egy kicsit. A szivattyút kell néznem vagy a fűtőbetétet? A fűtőbetét kiszereléshez nem kellett kivennem a szivattyút, csak lekötni a gumicsövet róla.
A hozzászólás módosítva: Júl 24, 2017
(#) botesz válasza T2T hozzászólására (») Júl 24, 2017 /
 
Itt külön van a szivattyú a háztól egy csövön? Akkor bocs akkor elég levenni a csövet.Ezért kértem a képeket hogy képbe legyek mert ezekben már egybe szokott lenni a szivattyúval.
(#) T2T válasza botesz hozzászólására (») Júl 24, 2017 /
 
Gyakorlatilag ugyanígy néz ki az alja, mint ahogy az ábra van. Akkor ha jól gondolom, nekem azt kellene megnéznem, hogy a zölddel jelölt fűtőelem nem vízkövesedett e el, nem old e rajta le a hővédelem? Ezen a fűtőelemen gondolom nem cserélhető a klixon, ha azzal van gond, akkor az egészet cserélni kell. Ki lehet azt kötni valahogy a próba erejéig?
(#) botesz válasza T2T hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Kikötni ki tudod de nem érdemes.Kiveszed és nézd meg hogy milyen állapotú.
(#) T2T válasza botesz hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Köszönöm a sok segítséget, kaptam néhány ötletet, most egy kis idő kell majd, hogy megint nekiálljak kibontani, végignézni a gépet. Ha találok valamit visszajelzek, köszi mégegyszer!
(#) Balaton hozzászólása Júl 28, 2017 /
 
Sziasztok, van egy Siemens SN56M430EU/02 gép. Szárításhoz épp csak langyos vizet csinál, így gyakorlatilag nem szárít. A teszt program lefut hiba nélkül. Tudja a 70 fokot is, legalábbis forró vizet csinál. A teszt programmal el tudtam mosogatni és szárított is, mivel az utolsó része a tesztnek a 70 fokos víz előállítása.
Mi lehet ez, hogy a rendes programjaival viszont nem csinál forró vizet a szárításhoz?
Tapasztalat, ötlet, tudás bármi jól jönne.
Köszönöm!
(#) botesz válasza Balaton hozzászólására (») Júl 28, 2017 /
 
Külföldi fórumokon szennyezettség érzékelő és agyhibát olvasni az efféle jelenségekről.
(#) botesz válasza Balaton hozzászólására (») Júl 28, 2017 /
 
(#) Flashrider hozzászólása Júl 29, 2017 /
 
Hello Urak!


Lenne egy samsung DW60H9950FS mosogatógép a következő hibával:

https://youtu.be/HXuQYM0K_F0

Mi lehet a hiba? Ajtózár? Vagy nincs beállítva alul a zsanér? Vagy elvan deformálodva az ajtó?nem egy masszív darab hajlík össsze- vissza.

Köszi a válaszokat!
(#) Balaton válasza botesz hozzászólására (») Júl 29, 2017 /
 
Köszönöm! Az opto érzékelőt tisztítottam már, de semmi eredmény. Tán a teszt is kihozná, ha baja van. Marad az agy (
Ezek szerint van sok jó alkatrészem ))
Köszönöm még egyszer!
(#) botesz válasza Balaton hozzászólására (») Júl 29, 2017 /
 
A teszt nem mindig hozza ki.Pucolás itt nem ér semmit ez nem whirlpool.
(#) botesz válasza Flashrider hozzászólására (») Júl 29, 2017 /
 
Ez egy hulladék! Egyszerűen csak ilyen.A fent lévő horgot kéne beljebb tenni az segíthet.
(#) kapple válasza harmathlaci hozzászólására (») Aug 1, 2017 /
 
Ellenőrizd a fűtőbetétet és a vezérlőpanelen lévő relét.
(#) kapple hozzászólása Aug 1, 2017 /
 
Sziasztok! Samsung WF9824GWV/XEG02 mosógép tesztprogram indításához és hibakódjaihoz szeretnék segítséget, leírást kapni. Köszönöm.
(#) botesz válasza kapple hozzászólására (») Aug 1, 2017 /
 
10 ből legalább 5 ember nem tud olvasni...Mi a topic címe?
(#) halasi65 hozzászólása Aug 2, 2017 /
 
Sziasztok! Candy cdp4609x tip. mosogatógép rendesen elindul megcsinálja a programot csak a probléma az hogy hideg vizzel.Mi lehet a baja légyszi segitsetek. Előre is köszönöm.
(#) botesz válasza halasi65 hozzászólására (») Aug 2, 2017 1 /
 
Fűtőtest ,esetleg érzékelő vagy vezérlésprobléma.
(#) uniman válasza kapple hozzászólására (») Aug 2, 2017 /
 
MOSÓGÉP a MOSOGATÓgépes fórumban !
(#) botesz válasza uniman hozzászólására (») Aug 2, 2017 /
 
Nem lehetne valakinek szólni hogy írják ki felülre egy sárga keretbe(más topicba láttam) hogy minden gépre van külön topic?
(#) vargaf válasza botesz hozzászólására (») Aug 2, 2017 /
 
Aki a topic címét nem olvassa el, az a sárga keretes részt is figyelmen kívül hagyja. Ugyanez a helyzet az oldal szabályaival is.
(#) Gafly válasza botesz hozzászólására (») Aug 2, 2017 /
 
Szerintem felesleges/nagyjából ugyanazok mindkettőre...
Csak azt tudnám, hogy én miért nézem, mert úgysem értek hozzá
(#) proli007 válasza Gafly hozzászólására (») Aug 2, 2017 /
 
Dehogynem! A nullától az egy is végtelen fejlődésnek számít..
(#) botesz válasza Gafly hozzászólására (») Aug 2, 2017 /
 
Idézet:
„én miért nézem, mert úgysem értek hozzá”
Na én magával az elektronikával vagyok így...De szerintem egy valamilyen figyelmeztetés jó lennne mert már sok ilyen van...Nekem meg egyre kevesebb türelmem azokhoz akik nem tudnak/akarnak olvasni...
(#) Flashrider válasza botesz hozzászólására (») Aug 5, 2017 /
 
Hello Botesz!

Jól mosogat ez a gép,csak menetközben kinyílik az ajtaja. De ezt is most kezdte el,régen nem volt ilyen. Nem lehet hogy kikipott a zár? Írtad ezt a horgot,hogy tegyem beljebb. De ahogy nézem ez fix. Hogy csináljam? Mellékelek 2 képet.
A hozzászólás módosítva: Aug 5, 2017
Következő: »»   184 / 259
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem