Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Nokia 7650 kamera
 
Témaindító: Szergely, idő: Márc 1, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Szergely hozzászólása Márc 1, 2006 /
 
Sziasztok!

Nokia 7650-es teló kamera moduljához valamiféle leírást érintkező-kiosztásról/vezérlésről tudna valaki szolgáltatni?

Van rajta egy sorszám is, ha kell leírom
(#) gdking válasza Szergely hozzászólására (») Márc 16, 2006 /
 
Szia!
A kameráról ide teszek egy anyagot.
Megvan a komplett szervízkönyv + kapcs.rajz is, írd meg hova küldjem (kb 15,5M)
(#) Szergely válasza gdking hozzászólására (») Márc 19, 2006 /
 
Szia!
El tudnád küldeni e-mailben?
hsztav@freemail.hu
THX
(#) gdking válasza Szergely hozzászólására (») Márc 20, 2006 /
 
Hali!

Mél ment
(#) n0nam3 válasza gdking hozzászólására (») Júl 18, 2006 /
 
Hali!!

Engem za érdekelne hogy 1 Siemens MC60 kameráját lehetne e használni a telefontól függetlenül(a telefon behalt de a kamera az jó)

És ha igen akkor hogyan valósítható ez meg?
(#) dr_uhu hozzászólása Feb 22, 2007 /
 
Üdv!

Szereztem egy 6820-as nokia "telefont", már ami megmaradt belőle, de a kamera jó! Hasonló a 7650 és a 3650 kamerájához. Szeretnék kezdeni vele valamit. Tudtok mutatni valami kapcsolást amivel működésre lehet bírni? Nem szeretném kidobni!
(#) Slope válasza dr_uhu hozzászólására (») Feb 22, 2007 /
 
Azért az ilyen dolgok bonyolultabbak annál, hogy "dobjunk össze valamit hozzá, segítsetek". Ezt nem árt tudni... ezek a kamerák nem hétköznapi videojelet szolgáltatnak.
Kell egy gyors proci, mondjuk egy ARM, meg kell írni a vezérlőprogramját, kiolvasni a képeket és feldolgozni, és megjeleníteni LCD-n, vagy videojellé konvertálni és TV-re küldeni, esetleg tárolni azokat. Szép nagy falat abban biztos lehetsz (és ez nem egy "na akkor ma este összedobom meló" még a profiknak sem)
(#) dr_uhu válasza Slope hozzászólására (») Feb 27, 2007 /
 
Szóval nagyon nehéz belőle mezei digitális videójelet kikönyörögni? TV-re gondoltam rádugni vagy valami hasonló eszközre.
(#) Tomee válasza dr_uhu hozzászólására (») Feb 27, 2007 /
 
Csak idézni tudok Slope fórum társamtól...

[quote]Kell egy gyors proci, mondjuk egy ARM, meg kell írni a vezérlőprogramját, kiolvasni a képeket és feldolgozni, és megjeleníteni LCD-n, vagy videojellé konvertálni és TV-re küldeni, esetleg tárolni azokat. Szép nagy falat abban biztos lehetsz (és ez nem egy "na akkor ma este összedobom meló" még a profiknak sem)[code=c]


(#) pruky hozzászólása Máj 19, 2007 /
 
Hello
Meg uj vagyok itt ,de most lattam ezt a temat es nekem is van egy kameram egy NOKIA 7650 -bol a kerdes ugyanaz nem lehet vele semmit kezdeni esetleg behelyettesiteni egy xarabb helyere pl. webcam mer ez egy eleg jo kis kamera.
(#) gerry hozzászólása Máj 20, 2007 /
 
Ez nem pont az mit szeretnétek, de egy kis izelítő a probléma bonyolultságához.

ITT <---
(#) balint1993 hozzászólása Dec 23, 2007 /
 
Hali. Egy 2mp-eles nokia kamot nem lehetne pl egy nokia 6020ba berakni?? Mi a véleményetek??
(#) zolli hozzászólása Dec 23, 2007 /
 
Soha, mondjuk ha a szoftver kameravezérlő rutint át tudod írni talán van esélyed. Ez pont olyan volt hogyha azt kérdeztem volna hogy a K750-em kameráját beleapplikálhatnám-e egy T230-ba. :s
(#) balint1993 válasza zolli hozzászólására (») Dec 23, 2007 /
 
Azért ez nem pont olyan mint k750 kamerát t 230ba rakni , mert a t230ban úgytudom nincs kamera. Vagy rosszul tudom??
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem