Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2891 / 3552
(#) hammer14 válasza (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Máj 25, 2018 / 2
 
1.A stílusod elég lekezelő.
2. Nem nepperkedni akarok,csupán napkollektor építéssel foglalkozó he tag,javasolta,hogy érdekelne itt mást is.
3. Kategórián kívül esik oké. Akkor a tárolószekrény gyártás,és álláskeresős hirdetést is lehetne szűrni. Persze én csak egy tizen éve regisztrált,oldal számos elismert tagjának vagyok barátja. Egy neperkedni vágyó patkány. Bár utóbbi időbe nem voltam aktív,de ha ilyen hozzáálású moderátorok vannak,akkor lehet nem is kell nekem itt aktivizálni magam. Könnyeket nem kell ejteni,csak szeretném ha eljutna a végig gondolásig.
(#) Topi válasza hammer14 hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Tubeamp nem moderátor, mielőtt bármi téves következtetésre jutnál.
(#) (Felhasználó 116638) válasza hammer14 hozzászólására (») Máj 25, 2018 2 / 1
 
Válaszok:
1.Elképzelhető, Te ezt így látod, ez is egy vélemény.(Mint ahogy az én hozzászólásom is csak egy meglátás, vélemény.)
2.Elhiszem.Ettől függetlenül, mint te is beláttad, nem ide való a szivattyú.
Ezt kár ragozni.
3.Úgy van, megbeszéltük.Kategórián kívüli, tehát nem lehet.
Tökmindegy hány éve regeltél,és kik a barátaid, a tényeken ez nem változtat.
Semmilyen sértő dolgot nem mondtam rád, te lovalod bele magad egy olyan dologba, amibe nem kellene.
Nekem is törölték már"nem idevaló" hirdetésem, beláttam hogy nincs igazam,és azt mondtam "bocs, legközelebb jobban figyelek".Ennyi, nem kell filozófia rovatot nyitni emiatt, térj rendre a dolog felett.

Egyébként pedig az általam "nepper oldalakként" említett hirdetési portálokon pikk-pakk elvinnék a motyód, főleg ha mellékelsz hozzá fotókat.....
A hozzászólás módosítva: Máj 25, 2018
(#) enree hozzászólása Máj 25, 2018 /
 
Sziasztok! Van köztetek olyan, aki röpköd valamilyen DJI termékkel? Az érdekelne, hogy milyen tabletet éri meg venni hozzá? Van egy Phantom3 advanced drónom, a telóm egy Galaxy J5, de nem valami stabil vele a DJI GO app...
(#) pjg válasza granpa hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
S azt hol vegyek? Árulnak a gazdaboltban?
(#) granpa válasza pjg hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Ott is, de még sok helyen. Pl: műanyag, gépelem, stb.
(#) Petyaa hozzászólása Máj 25, 2018 /
 
Üdv! Az lenne a problémám hogy a Suzuki motoromon (gz125) nem megy az első világítás. Izzó, biztosíték jó. Minden más működik rajta csak az elő világítás nem megy. Gyárilag úgy van megoldva hogy gyújtásra kapcsol alapból a tompított is.

Tavaly eljátszotta már ezt egyszer akkor 2-3 percig ment el járó motornál majd újra villanyolt egészen máig.

Mi lehet a baja?
(#) pjg válasza granpa hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Békéscsabán? Nincs itt semmi.
(#) Kovidivi válasza hammer14 hozzászólására (») Máj 25, 2018 2 / 2
 
Moderátor törölte a hirdetésed, de felhasználói bejelentés miatt. Ha valaki bejelenti, akkor törlik is, ha picit is szabály ellenes. Sok a modik dolga is, nem filózhatnak egy hirdetésen fél órát, hogy most beleillik-e vagy sem az oldal arculatába. Ha nem törlik ki, addig jelentgeti a fickó, amíg ki nem lesz törölve. Ehhez elég egyetlen ember, akivel volt egy kisebb összetűzésed, vagy a többi eladó akar kevesebb "konkurens" eladót látni, ez is lehetséges. Ez nem a moderátor hibája.
A hozzászólás módosítva: Máj 25, 2018
(#) palj válasza Kovidivi hozzászólására (») Máj 25, 2018 4 / 1
 
Túl sok itten a modulátor. Meg az önkéntes modulátor.
(#) granpa válasza palj hozzászólására (») Máj 25, 2018 1 /
 
Nem olyan sok van itt. Több is elkelne, mert elég trehány némelyek stílusa, és nem győzik a javítást.
(#) pucuka válasza palj hozzászólására (») Máj 25, 2018 1 / 4
 
A modulátor nem egyenlő a moderátorral. Lehet, hogy a hirdetésed megfogalmazásával volt a probléma.
(#) nagym6 válasza pjg hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Vászonbetétes lenne jó, ha lehet kapni. Pld. gazdaboltokban lehet permetezőhöz ilyen cső, bár inkább vastagabbakat forgalmaznak.
(#) granpa válasza pjg hozzászólására (») Máj 25, 2018 / 1
 
Ha nem felejtem el, viszek Zsákára egy darabot.
(#) Bakman válasza palj hozzászólására (») Máj 25, 2018 / 4
 
Ha moderátorra gondolsz, akkor nem sok hanem megfelelő, néha kevesebb a kelleténél. Szerencsére van még pár olyan fórum (mint pl. ez is), ahol tűzzel-vassal írtják az igénytelenséget, szabálytalanságot. Kaptam már én is a fejemre de ettől függetlenül azt mondom, hajrá modik, hajrá HE fórum!
(#) pjg válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Van egy darab vászonbetétes benzincsövem, de az marha vastag.
(#) pjg válasza granpa hozzászólására (») Máj 25, 2018 /
 
Köszi szépen.
Azt be kell húzzam a szövött harisnyába? Vagy jó kopaszon. A bicajt 4-6 Bar-ra fújom.
(#) lóri válasza hammer14 hozzászólására (») Máj 26, 2018 /
 
"A stílusod elég lekezelő. " Tanúsíthatom. Egyszer megvédtem valakit, teljesen jó indulatból és azt kaptam, hogy meddig akarom a szart esztergálni, menjek inkább fát díszíteni. Akkor temettem a páromat, (ezért nem lesz többé Karácsonyom) nem akartam mondani, hogy a jó édesanyját küldözgesse fát díszíteni.... Amúgy észrevettem, hogy, ha két egyforma hiba van, mindig az enyémet veszik észre. Dehát sokan vagyunk sokfélék. Nem kell válaszolni, többet nem jövök ebbe a topikba sem. Ne írjatok privát sem.
(#) Topi válasza lóri hozzászólására (») Máj 26, 2018 / 1
 
Ez a hozzászólás csak nekem fura?

Lóri: Szerintem nem Neked szólt az üzenet, sőt, ahogy látom majd egy évvel ezelőtt voltál a topikban. Vagy így bukik le a több nick név?
(#) Szárnyas hozzászólása Máj 26, 2018 /
 
Sziasztok!
Tudna nekem valaki olyan videó lejátszó programot ajánlani, ami angol nyelvű beszédből hangfelismerés révén automatikusan feliratot tud generálni úgy, mint a YouTube?
(#) pjg válasza Szárnyas hozzászólására (») Máj 26, 2018 /
 
A Youtube tud? Nem csak a feliratot tudja lefordítani?
(#) Szárnyas válasza pjg hozzászólására (») Máj 26, 2018 /
 
Szerintem tud. De gyorsan rákeresve, ez a cikk is alátámasztja a feltevésemet: Bővebben: Link
(#) pjg válasza Szárnyas hozzászólására (») Máj 26, 2018 /
 
Nem tudtam. Majd kipróbálom.
(#) Szárnyas válasza pjg hozzászólására (») Máj 26, 2018 /
 
Szerintem hasznos dolog és egészen jó fordításokat ad. Tutorialokat így szoktam nézni, mert az angol nyelvű írott szöveggel elég jól elboldogulok, viszont a hallás utáni szövegértésem elég halovány.
Ha YT-on kívül nem találok más lehetőséget, akkor azt hiszem, kénytelen leszek felölteni oda a videót.
(#) granpa válasza pjg hozzászólására (») Máj 26, 2018 /
 
Nem kell behúzni, de ha dizájnolni szeretnéd, vastag cipőfűzőbe lehet; nekem pucéran szolgál néhány éve. Én is kb. annyira fújom, csak arra kell vigyázni, hogy ne gyorsan fújjam (vagy sokat egyszerre), mert a kijövő forró levegőtől megpuhul(hat), és eldurran. Ilyenkor ~2 cm levágás, újra kötés (és csúnya rigmusok skandálása).
(#) jani1987 hozzászólása Máj 26, 2018 /
 
Nemrég kérdés volt hogy oldom meg a fűtés közbeni huzatolást. Íme a megoldás. Ja és az üveget is "szabadon futóra" engedtem. Még koránt sincs teljesen kész.
(#) elektroncso válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 26, 2018 /
 
Nem látom jól, de az üveg és a vas közé tegyél valami hőálló de rugalmas "tömítést", mert ahogy a vas elkezd tágulni (görbülni, vetemedni) újra el fogja törni az üveget.
(#) jani1987 válasza elektroncso hozzászólására (») Máj 26, 2018 /
 
Tanács elfogadva de milyen konkrét javaslatod van erre?
Még valami: ezzel most mihez kezdjek?
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 26, 2018 /
 
Mivel vályog nem marad rajta a vakolat.Ha vakolni szeretnéd előbb be kell nádazni és arra lehet vakolni. Vagy a hagyományos módszer leverni a maradék vakolatot és tapasztani majd meszelni kell.
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 26, 2018 /
 
Nem ez a lényeg hanem a vályog és az alap nem egymáson hanem egymás mellett van. És a vakolat is porladt.
Következő: »»   2891 / 3552
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem