Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3241 / 3552
(#) mohinger válasza jani1987 hozzászólására (») Jan 29, 2021 /
 
Én két műszert látok a kollégánál:
Bővebben: Link
Bővebben: Link

Ezek valamelyike?
(#) pucuka válasza mohinger hozzászólására (») Jan 29, 2021 /
 
Az első linken szereplővel biztos nem.
A másodikon egy távközlési mérőhely mérővevője szerepel, ehhez ha megvan a mérőadója (ami egy hanggenerátorhoz hasonló eszköz, elvileg lehetne kapacitást mérni, ütközési csillapítás mérésével, de ez pláne nem a Jani "műfaja".
(#) jani1987 válasza mohinger hozzászólására (») Jan 29, 2021 /
 
Hát nem.
(#) madzagos válasza Karesz 50 hozzászólására (») Jan 30, 2021 /
 
De hirdetett 2000 Ft-ért egy frekimérőt.
(#) Ge Lee hozzászólása Jan 30, 2021 / 1
 
(#) nandika76 válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 30, 2021 /
 
Húhuhúúúú!
(#) Kovidivi válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jan 30, 2021 /
 
A "Vissza a jövőbe..." című film jutott erről eszembe
(#) Birdmington hozzászólása Jan 30, 2021 /
 
Üdv, Facebookon nem lehet feladni "Keresek xy" típusú hirdetéseket?
Beléptem egy helyi csoportba, de ott csak eladás gomb van, olyan nincs, hogy keresek valamilyen árut.
(#) mohinger válasza Birdmington hozzászólására (») Jan 30, 2021 /
 
De van adok-veszek csoport is, ahol be lehet írni, hogy mit keresek.
(#) jani1987 válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 30, 2021 /
 
Ez meg a nap fotója.
(#) Birdmington válasza mohinger hozzászólására (») Jan 30, 2021 /
 
Akkor megvakultam, mert nem találom.
Rákattintok erre: Create new listing és csupa eladással kapcsolatos ikon jön elő, olyan nincs, hogy kereső hirdetés feladása.
Rámegyek a csoportomra: Buy and sell: és csak az a menü jön ki, hogy Sell something.
A hozzászólás módosítva: Jan 30, 2021
(#) ftirius válasza Birdmington hozzászólására (») Jan 30, 2021 /
 
Ezért szoktam mondani, hogy a f.c.b..k egy sz.r ebből a szempontból (is).
(#) Tomi94 hozzászólása Jan 30, 2021 /
 
Sziasztok!

Előre is elnézést, ha már felmerült a kérdés: a flash player-t igénylő "Segédprogramok" várható, lesznek valamikor frissítve új technológiára? Megoldom persze másképp is, de abszolút beváltak nálam az alkatrészérték-visszafejtő kis appok (főleg az ellenállás színkód..).
(#) MajorosL válasza Tomi94 hozzászólására (») Jan 30, 2021 / 1
 
Szia!

Igen, folyamatban van a flash nélküli verzió kivitelezése, hamarosan módosítani fogjuk.

ML
(#) Bakman válasza ftirius hozzászólására (») Jan 30, 2021 /
 
Az, hogy a felhasználó nem tudja kezelni, nem a Facebook hibája. Próbaképpen kerestem pár adok-veszek csoportot, egy csomó keresés volt mindegyikben.

Konkrétabban nem tudom ellenőrizni, nem vagyok tagja egy ilyen csoportnak sem de lehet, hogy van olyan, ahol csak eladni lehet (elég furcsa lenne). Mi történik akkor, ha eladó kategóriába keresést ír valaki?
(#) Birdmington hozzászólása Jan 30, 2021 /
 
Végül úgy adtam fel a hirdetést, hogy Keresek xyz dolgot, az admin elfogadta.
Fura megoldás, de működött, de külön "keres" kategória tényleg nincs.
Inkább csak egy szöveges/képes hirdetés, amit beraknak a főkategóriába.

Egyébként az volt a lényeg, hogy a házamhoz közeli emberek jelentkezzenek, mert sok a felajánlás, de a legtöbb több száz km-re, annyi benzinpénzért pedig már veszek helyben új elektronikus előtétes armatúrát is.
A hozzászólás módosítva: Jan 30, 2021
(#) granpa válasza Bakman hozzászólására (») Jan 30, 2021 /
 
Az első se kutya, de a második mindent visz!
(#) jani1987 hozzászólása Jan 30, 2021 /
 
Műszer kezelési útmutatót melyik fórumba kérhetek?
(#) ftirius válasza Bakman hozzászólására (») Jan 30, 2021 /
 
Meg lehet oldani nyilván, de azért egy ennyire "profi" oldal erre gondolhatna.
Ráadásul amikor keres hirdetést adtam fel, többször is visszadobták, mert a címbe is beleírtam.
Ha a címbe nem írod bele, akkor mehet...
(#) elektroncso válasza elektroncso hozzászólására (») Jan 31, 2021 /
 
Megérkezett a W530. Pár napja nyúzom és nagyon elégedett vagyok. Viszont van itt valami furcsaság amire nem találtam választ az interneten.
Nincs benne sem kamera sem ujjlenyomat olvasó. Nem mintha hiányoznának de akkor is furcsa. A netes leírások szerint gyárilag mind a kettő van benne. Magán a gépen amúgy semmilyen használati nyom nincs, sem karc, sem kopás de még a gumilábak is teljesen érintetlenek. Mintha egy zsír új gépet vettem volna és nem használtat.
Nekem az jutott eszembe, hogy ez a gép valami egyedi sorozat lehet amiből direkt kihagyták a kamerát és az ujjlenyomat olvasót, esetleg azért mert biztonsági okokból problémás lehetett. Figyelembe véve a sorozat katonai minősítését én akár katonai zárolt készletre is gondoltam amit "elavultság miatt" (2012-es gép) selejteztek majd piacra került.

Láttatok már ilyet? Mit gondoltok?
(#) orcika70 hozzászólása Jan 31, 2021 / 1
 
Hóhelyzet Somogyban.

DSCN0305.JPG
    
(#) granpa válasza orcika70 hozzászólására (») Jan 31, 2021 /
 
Zuglóban is esett 2 cm. Bár az utakon nem látszik, csak a fákon, tetőkön. A tegnapi tavaszhoz elég durva.
(#) Udvari Zsombor válasza orcika70 hozzászólására (») Jan 31, 2021 /
 
Van ám hó nálunk is, tegnap este még semmi se volt, az éjjel esett pár centi, a havazás mostanra állt el teljesen. A termosztátunk szerint kint csak 0°C van, remélem, hogy megmarad a hó.
Elnézést a képminőségekért, megfigyelő kamerákból készítettem pillanatképet.
A hozzászólás módosítva: Jan 31, 2021
(#) Udvari Zsombor válasza granpa hozzászólására (») Jan 31, 2021 /
 
Itt is csak pár centi hó esett, az utakat latyak borítja, a járdán pedig csak ott maradt meg vékony réteg, ahol még nem söpörték el, amúgy ott se maradt. Ez éppen még az a mennyiség, hogy szánkózni már lehet, bár az ember "száguldozni" azt nem fog tudni.
(#) bbb válasza elektroncso hozzászólására (») Jan 31, 2021 /
 
A sorozatszámát a lenovo oldalon írd be, s meglátod mivel rakták össze. Meg fogsz lepődni, de mind a mai napig lehet olyat kapni, amiben pl. wifi kártya nincs...
(#) bbb válasza granpa hozzászólására (») Jan 31, 2021 /
 
Reggel kinéztem idehaza (Dunakeszi) az ablakon, s sűrű hóesés fogadott. Arra nem volt elég, hogy a teraszt belepje, de a füvön látszott valami. Délre az egész elolvadt!
(#) Udvari Zsombor válasza bbb hozzászólására (») Feb 1, 2021 /
 
Itt nem olvadt el, még mindig meg van, éppen -5°C van, bár a hét második felére már tavaszias időt jósol a rádió.
(#) Pali79 hozzászólása Feb 1, 2021 /
 
Hát ezt muszáj megosztanom...
Ember hirdet egy rack szekrényt. Azt írja 20.000.-Ft az árában benne van egy 2 soros kifejtő panel és egy 30 portos hub, amiről utólag kiderült, hogy egy 3com switch, de ez mindegy is. Lassan úgy tűnik tető alá hozzuk a dolgot, mikor megkérdezi:
-Ami benne van az is kell?
-Igazából nekem csak a szekrény kell.
-Pedig milyen jó lenne neked az, +10-ért odaadom
-A hirdetésben azt írtad az árában benne van.
-Fú, bocsi elrontottam. +10-ért jó lenne.
(átírja a hirdetést...)
-Meggondolom. A switch-ről mit lehet tudni?
-Beleírom a hirdetésbe.
(átírja a hirdetést...., megnéztem egy mezei 10/100-as)
-Nekem nem kell a bele, csak a szekrény.
-Áhh az nekem nem éri meg csak ha egyben viszed.
(átírja a hirdetést.... Szekrény 20.000.-Ft+ ami benne van 20.000.-Ft CSAK EGYBEN VIHETŐ)

Nem is tudom, hogy nevessek vagy sírjak...
A hozzászólás módosítva: Feb 1, 2021
(#) Gafly válasza Pali79 hozzászólására (») Feb 1, 2021 / 1
 
10+ év alatt még nem jöttél rá, hogy a fórumon nem mindenki az, akinek mondja magát, és nem mindenki segiteni akar, aki azt mondja?
Üdv a való világban...
(#) Pali79 válasza Gafly hozzászólására (») Feb 1, 2021 /
 
Az a szomorú, hogy ez a face-n volt és a profilja szerint az eladó autószalon tulajdonos, nem is hirdet mást ezen a szekrényen kívül. Gondoltam egy ilyen emberrel érdemes lehet üzletelni.
Következő: »»   3241 / 3552
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem