Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Orion se 1025
 
Témaindító: speki, idő: Ápr 17, 2006
Lapozás: OK   6 / 23
(#) szamóca válasza tuzhuszar hozzászólására (») Aug 15, 2010 /
 
Nem! A hálózati kapcsoló mű.a. szigetelője alatt van a primerköri 5x20-as 1A-os védőbizti.
Segítségül.
(#) tuzhuszar válasza szamóca hozzászólására (») Aug 15, 2010 /
 
köszi, eléggé úgy néz ki, hogy ez a bizti ment ki, viszont nekem csak 400mA -os és ez is van a müanyag burkolatra is ráírva. Másik kérdésem, hogy elvileg ez az erősítő, képes teljesen szétégetni magát és elvileg ennek kiküszöbölésére van egy védelem készítős leírás. Ezt a leírást be tudná nekem valaki linkelni, vagy ideadni esetleg? ami honlapon megvolt régen, az most "támadó webhely" és nem jön be.
Köszi szépen előre is
(#) szamóca válasza tuzhuszar hozzászólására (») Aug 15, 2010 /
 
Igen, mert neked a B verziós tranyós van, és abban 400mA-os van.
(#) tuzhuszar válasza szamóca hozzászólására (») Aug 15, 2010 /
 
igen, közben találtam B -s rajzot és ott stimmelt a 400mA .
A biztik feszültségértéke tökmindegy? Primerbiztire tudom, hogy 400mA 250V, de a két végfok biztiről csak azt tudom, hogy 2.5A -esek, de a feszültségüket nem, miféle kell oda?
Köszi
(#) szamóca válasza tuzhuszar hozzászólására (») Aug 15, 2010 /
 
Standard 250V.
(#) mofesa hozzászólása Dec 5, 2010 /
 
Üdv mindenkinek.Nekem is van egy ilyen erősítőm.A gond vele az,hogy megszünt benne a hangerőszabályozás.Szerintetek lehet hozzá ilyen potmétert kapni valahol?
(#) mathee hozzászólása Dec 12, 2010 /
 
Szevasztok!
AZ erősítőmnek a kapcsolónál lévő ellenállása ment ki. Mekkora kéne oda gyárilag?
A biztin N800/250V-volt. Mekkorát tegyek be?
Köszi
(#) kadarist válasza mathee hozzászólására (») Dec 12, 2010 /
 
Szia!
Keresd meg a rajzon a szétment ellenállást.
(#) mathee hozzászólása Dec 12, 2010 /
 
Ja bocsánat elírtam a bizti ment ki abból mekkora kéne? Bocs tényleg, és köszi a választ
A rajzon nem találom nem sok kapcsoláshoz volt még közöm csak próbálkozom serényen
(#) kadarist válasza mathee hozzászólására (») Dec 12, 2010 /
 
A rajzot nézted? Ami benne volt, az 800mA-es.
(#) mathee hozzászólása Dec 12, 2010 /
 
Keresem-Keresem
A bizti áramköri jele egy áthúzott ellenállás ha jól tudom, de nem találom
(#) kadarist válasza mathee hozzászólására (») Dec 12, 2010 /
 
Pedig van benne több biztosíték is (áthúzott ellenállás).
(#) Moszkvai válasza mathee hozzászólására (») Dec 12, 2010 /
 
Szia!

A biztosíték nem véletlenül megy ki. /Ha jól veszem ki, nem sok tapasztalatod van ebben a témában. / Először a hiba okát kell megkeresni és utána biztit tenni bele. Ha csak biztit teszel bele, az tovább ront a helyzeten! Keress valami szakembert aki segít.
(#) Kiss Arnold hozzászólása Máj 10, 2011 /
 
Nekem ***
(#) Stefy válasza djgombi hozzászólására (») Júl 18, 2011 /
 
T.DJgombi!

Megvolna neked ez a doksi SE 1025 höz.Mert vírusos az az oldal amit ajánlottál ,régóta próbálom már !! ! Kellene nekem is 2 db végfok az erősítőmbe, ha elküldenéd
Köszi Stefy
(#) murray hozzászólása Júl 24, 2011 /
 
Üdv
van egy orion 1025B erősitőm.
a gond az hogy az egyik csatorna recsegősen ill. gyengén szól.
néha megjavul és jól szól utána megint halk lesz
lehet ezzel valamit csinálni? pesten tudna vki segíteni?
köszi
(#) Moszkvai válasza murray hozzászólására (») Júl 24, 2011 /
 
Először a csatlakozókat kellene megvizsgálni, próbáld meg megmozgatni, hogy olyankor mit csinál. Nekem a hangfal csatlakozó szokott ilyet csinálni, de a jack dugók is meg szoktak viccelni ilyenekkel. Ha kell talán tudok segíteni de Pécelen vagyok.
(#) djgombi válasza murray hozzászólására (») Júl 24, 2011 /
 
Hali!
Nekem kiszakadt alkatrész okozott problémát a végfokpanelon. Üdv!
(#) scooby_ válasza murray hozzászólására (») Júl 24, 2011 /
 
Mérj feszültséget,meg van-e a +-30V. Ha ez megvan,adj a végfok KÖZVETLEN BEMENETÉRE jelet,így megállapíthatod,hogy tényleg a végfokkal van-e gond. De van egy olyan érzésem,hogy neked a bemenőfokozatodnál vagy pedig az előfok-hangszínszabályzóval lesz gondod.
Adok egy rajzot,ezen felvan tüntetve minden mérési adat.Bővebben: RAJZ
(#) murray hozzászólása Júl 24, 2011 /
 
köszi a tippeket. most azt csináltam hogy hónapok óta a jobb oldali hangfal nem szólt. kicseréltem a két hangfal dugót és megmozgattam..megjavult.
hallgattam kb egy órát és megint recsegős lett. és a jobb oldali aljzat hangfala. sztem a hangfalcsati körül van vmi gond. lehet ezt tisztitani vagy valami?
(#) scooby_ válasza murray hozzászólására (») Júl 24, 2011 /
 
Akkor csináld azt,hogy forraszd a csatlakozóra a hangfal vezetékét. Ha úgy működik,akkor az aljzat kontakthibás. Ha úgy is recsegős,akkor hátrébb van valami probléma.
(#) Akashi válasza murray hozzászólására (») Okt 14, 2011 /
 
Szia.

Nekem is volt ilyen problémám. Az enyémben a végfok panel elégett és ott lett kontaktos.. nézz bele a lelkébe..
(#) vipera1997 hozzászólása Okt 9, 2012 /
 
Helo az lenne a kérdésem hogy lehet-e 2 orion se 1025b-t hidalni ha igen akkor hogyan lehetne ezt megoldani?
(#) lóri hozzászólása Nov 4, 2012 / 1
 
Sziasztok!
A Gilszkilabor féle honlapot nem találom,ha valakinek kell,feltettem.Remélem nincs szerzői jogsértés.
(#) lóri válasza vipera1997 hozzászólására (») Nov 11, 2012 /
 
Én nem hidalnám, annyira azért nem volt jó. Inkább raknék bele vf2-t,vagy valami mást.
(#) belaradio hozzászólása Nov 21, 2012 /
 
Sziasztok!
Él még ez a topik? Ha minden jól megy , akkor sikerül szereznem egy Orion 1025 kis tornyot. A baj az vele, hogy első generációs erősítő van benne és a végfok icnek kampec. Mit javasolnátok a helyére. Könnyen kivitelezhető megoldást keresek.
(#) lóri válasza belaradio hozzászólására (») Nov 25, 2012 /
 
Szia! Valami STK-ban, vagy vf2-ben gondolkodnék. Esetleg a tranzisztoros változata nem jó? Felraktam pár hozzászólással korábban.
(#) Gafly válasza belaradio hozzászólására (») Nov 25, 2012 /
 
Szerintem javítsd meg
(#) szamóca válasza Gafly hozzászólására (») Nov 25, 2012 /
 
SI 1125HD-t már nem igazán tud beszerezni hozzá. Anno ezért is adták ki a B variánst Vidiék.
(#) Gafly válasza szamóca hozzászólására (») Nov 25, 2012 /
 
Várjunk már.
Most akkor Orion vagy Videoton
Következő: »»   6 / 23
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem