Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Philips RC 169 tuning
 
Témaindító: DRoland, idő: Márc 2, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) DRoland hozzászólása Márc 2, 2007 /
 
Helloszok!

Lehet hülyeséget kérdezek (nagyon keveset értek még az elektronikához), de azért felteszem
Van egy Philips RC 169-es kazettás autórádióm, kazettával stereo, de rádióval csak mono vétel lehetséges. Szóval azt kérdezném bonyolult lenne-e stereo dekódert építeni bele? Vagy egyáltalán lehetséges-e? Válaszaitokat előre is kössz!
Kép: Hivatkozás
(#) illes istvan hozzászólása Márc 3, 2007 /
 
heló ,TDA2007es ic helyett beépíthető e a jó e a 2009 ?
(#) DRoland hozzászólása Márc 3, 2007 /
 
Én azt nem tudhatom
(#) ipu577 válasza DRoland hozzászólására (») Márc 3, 2007 /
 
Szerintem ezzel a dologal ne foglalkozz
(#) Ernő hozzászólása Márc 9, 2007 /
 
Csak egy kérdésem lenne. Most vásárolt kocsimban egy ilyen rádió van. Ha kicserélem az akut, vajon kér-e kódot? Mert az nincs.
(#) DRoland hozzászólása Márc 9, 2007 /
 
Tuti nem, mert én a műhelyben használom és csak akkor kap áramot amikor szól (na jó azért mostanában nem, mert akksi is rá van kötve, de tuti nem kér!)
(#) Ernő hozzászólása Márc 10, 2007 /
 
Köszönöm a gyors és megnyugtató választ. Sajnos az eredeti kérdéshez nem tudok hozzászólni. ÜDV:
(#) Kovi hozzászólása Márc 12, 2007 /
 
Én tegnap vettem egy ilyen magnót (kicsit drága volt, de adtak hozzá egy Suzukit
Kódot nem kaptam hozzá, de idegesítően villog rajta egy piros led. Ennek mi a szerepe, ha kódot nem kér? Gyárilag ki van kódolva mindenkié???

A kérdésem az lenne, hogy van-e hozzá valakinek használati utasítása?

Egyébként ha a készülék sztereó, nem értem az eredeti kérdést, hogy miért akarsz hozzá dekódert készíteni? Az bizonyára benne van, legfeljebb gyenge a vétel, vagy monóra van kapcsolva a rádió. (Nem tudom, hogy ki lehet-e kapcsolni a sztereót, mert nincs manuálom hozzá...)

Üdv:

Kovi
(#) DRoland válasza Kovi hozzászólására (») Márc 12, 2007 /
 
A LED a riszató működését próbálja elhitetni a tolvajjal! Szóval, ha leveszed a gyújtást akkor villog (kikapcsolod az áramot a piros tápvezetékről)!
A rádió része mono hidd el nekem, csak kazettával stereo, van egy másik típus asszem az csak rádió, de az télleg stereo, ja és a vétel nem gyenge, mert pl mikor Pesten voltunk ott se volt az(10kW-os adót meg egy kis darab vezetékről is tisztán fogom Pesten). Szal alapból mono, de végül is mindegy csak kiváncsi lettem volna, hogy lehet-e ilyet csinálni. Amelyik rádió képes stereo vételre azon meg tuti van stereo/mono kapcsoló. A használati utasítás nem tom megvan-e még, de ha megtalálom bescannelem. De sztem nincs rá szükséged annyira egyszerű a kezelése. Ha valami nem világos kérdezz nyugodtan
na hello!
(#) Ernő hozzászólása Márc 12, 2007 /
 
Nekem nem villog piros LED. Az egész tiszta zöld.

Ha már villog, akkor ezt hogyan lehet megszüntetni?

Ha lenne kezelési útmutatód, szeretnék én is kérni, még ha egyszerűnek tűnik is.
Kérdésem lenne: a kijelzőn a világítás erősségét lehet fokozni? A 6. gombra is lehet menteni adót, adókat?

Előre is köszönöm a választ!

Üdv: Ernő
(#) DRoland válasza Ernő hozzászólására (») Márc 12, 2007 /
 
A LED csak akkor villog ha a piros vezetéken nincs +12V és a piros/sárgán meg van, ezt állandó tápfeszre kell kötni! Ha így se villog, akkor ezzel a részével baj van. Amúgy megtaláltam az útmutatót mindjárt scannelem. Kijelző fényerősség nem szabályozható.
(#) DRoland hozzászólása Márc 12, 2007 /
 
Na itt az útmutató! Kár, hogy ezért nem jár pont
http://users.atw.hu/orhalomskate/upload/haszut.rar
(#) Ernő hozzászólása Márc 12, 2007 /
 
Köszönöm! A pontok helyett gondolj arra, hogy rajtunk segítettél!
(#) DRoland válasza Ernő hozzászólására (») Márc 13, 2007 /
 
Szívesen segítettem
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem