Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Remington MB6550 szőrvágó hiba
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Flashrider hozzászólása Szept 17, 2020 /
 
Sziasztok!

Adott egy Remington MB6550-es szőrvágó, ami 1 évig tökéleteSen müködött a mai napig.
A hiba: A hálózati töltőjével feltöltöttem, mint ahogy eddig mindig. Kék led jelzi ha tölt ha kialszik rendbe. A töltőről levéve a bekapcsolás után kb 5 másodpercig működik aztán kikapcsol, újboli kapcsolásnál megse mozdul. Szétszedtem,reménykedve,hogy maximum meghalt benne az akkumulátor de sajnos nem. Rámérve az akksira megvan a stabil 3.2 volt. Direktre kötve a motor hibátlanul megy. Tehát valami panel hiba van...Hol kezdjem a méregetést? Mi mehetett ezen az egyszerű panelon tönkre?

Képet mellékelek. Előre is köszönöm a segítséget.
(#) mineral válasza Flashrider hozzászólására (») Szept 17, 2020 /
 
Li-Po Akkumulátor lemerülve 3.7V Feltöltve 4.2V. Szerintem az akkud halott.
A hozzászólás módosítva: Szept 17, 2020
(#) Flashrider válasza mineral hozzászólására (») Szept 17, 2020 /
 
Hello! 3.7v Li-ion akku van benne. Akkor ennél mi lehet a gond? De ha direktre kötőm akkor meg hibátlan...
(#) Bakman válasza Flashrider hozzászólására (») Szept 17, 2020 / 1
 
Az elektronika letiltja a használatát, mert lemerültnek érzi. Ettől még egy-két utolsó rúgásra telik az akksitól, de az elektronika feladata, hogy ne tudd mélyrepülésbe vinni az akkut, amit ajelek szerint el is lát.
(#) mineral válasza mineral hozzászólására (») Szept 17, 2020 /
 
Bocsánat. Keverem a szezont a fazonnal. Persze nem Ni-Po hanem Li-ion. Bakman pedig leírta a lényeget. A védelem tiltja le. Nem merítsed tovább a cellát.
(#) birs válasza Flashrider hozzászólására (») Okt 9, 2020 /
 
Szia!
Nézd át a panelsávokat nagyítóval,legutóbb egy ilyen készüléknél javításánál a forrasztás volt felpattanva az aksi bekötésnél.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem