OK
Mégsem
Hobbivasút
|
HESTORE
|
Kislexikon
Hírek
Cikkek
Fórum
OK
Hírek
Cikkek
Fórum
Lexikon
Segédprogramok
Apróhirdetés
Fórum témák
NYÁK-lap készítés kérdések
Elektronikában kezdők kérdései
Ki mit épített?
Ez milyen alkatrész-készülék?
[OFF] Pihenő pákások témája
- Elektronika, és politikamentes topik
ARM - Miértek hogyanok
AVR - Miértek hogyanok
PIC kezdőknek
•
Napelem alkalmazása a lakás energia ellátásában
•
Analóg oszcilloszkóp javítása
•
Ózon képző 12V AC-ről
•
Klíma szervizelés, javítás
•
Villanyszerelés
•
MPLAB kérdések
•
Számítógép hiba, de mi a probléma?
•
Fejhallgató erősítő
•
Kombikazán működési hiba
•
Vicces - mókás történetek
•
3D nyomtatás
•
ATX-táp problémák, meghibásodás
•
Ki hol gyártatja a NYÁK-ot ?
•
Villanypásztor
•
Rádió építés a kezdetektől a világvevőig
•
DC motor/lámpa PWM szabályzása
•
Vásárlás, hol kapható?
•
Felajánlás, azaz ingyen elvihető
•
LCD TV probléma
•
Transzformátor készítés, méretezés
•
AI szerver házilag - olcsón?
•
Ki mit gyűjt, retro cuccok
•
Alternativ HE találkozó(k)
•
Autóelektronika
•
135.6 kHz-es HGA22 vevő
•
Hifi erősítők tervezése
•
Mosógép vezérlők és általános problémáik
•
Gázkazán vezérlő hibák
•
Elfogadnám, ha ingyen elvihető
•
Erősítő építése elejétől a végéig
•
Inverteres hegesztőtrafó
•
Üzemanyagszint mérő
•
Hangváltók (készítése)
•
Hangsugárzó építés, javítás - miértek, hogyanok
•
Akkumulátor töltő
•
Meteorológiai műholdvevő (137Mhz)
•
Kapcsolóüzemű tápegység
•
DC-DC konverter
•
Hibrid erősítő
•
Klíma beszerelése, fűtés-hűtés házilag
•
DSC riasztó
•
Laptop tápegység
•
Reprádió
•
Elektroncső
•
Robotfűnyíró vagy fűnyíró robot
•
Mosogatógép hiba
•
Frekvenciamérő
•
Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
•
Napelemes rendszerek töltésszabályozása
•
TV hiba, mi a megoldás?
•
Rádiófrekvenciás kutyakerítés
•
Autórádió (fejegység) problémák, kérdések, válaszok
•
DCF77 óra
•
Arduino
•
Kábelbehúzási probléma
» Több friss téma
Fórum
» SMbus olvasása
Új kérdés a topikon belül
SMbus olvasása
Témaindító:
Gipszi Jakab 2
, idő: Máj 23, 2007
Témakörök:
Technika
»
Vezérlés technika
Digitális áramkörök
»
Logikai áramkörök
Mikroprocesszorok
»
Egyéb
Lapozás:
1. oldal
OK
1 / 1
(#)
Gipszi Jakab 2
hozzászólása
Máj 23, 2007
/
Helló kedves mindenki !
Nos ezer meg egy éve nem tettem be a lábam
Röstelleme is magam érte !!!!
Mostanában a PC ipar rabaszolgája lettem JAJJ
Teccik is nagyon csak az alaplap gyártók ne szivatnák szergény eccerű szervizest
Volna egy kis problem amire kellene valami megoldást találnom
PC alaplapokon található egy SMBus erről kellene adatot nyerni valami hardwer félével
és ki kellene irogatni egy LCD-re
Van még egy kérdés :egy ugynevezett post test kártyát keresnék
PCI-os kivitelben ami hexaban elárulja nekem mi a kis alaplap betegsége
Nos erre varjak GOMBOT
smbus20.pdf
(#)
szabi_o
válasza
Gipszi Jakab 2
hozzászólására
(»)
Máj 23, 2007
/
szia,
http://www.pcengines.ch/post4d.htm
(#)
vicsys
válasza
Gipszi Jakab 2
hozzászólására
(»)
Máj 23, 2007
/
4
Hátha...
Bővebben: Link_1
Bővebben: Link_2
Következő:
1. oldal
»»
1 / 1
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Jegyezz meg!
Belépés
» Elfelejtett jelszó
» Regisztráció
Hirdetés
A használat feltételei
•
Adatvédelem
•
GY.I.K., Használati útmutató és szabályok
•
Impresszum
•
Elosztó
•
Hiba jelentése
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az
adatvédelmi szabályzatban
olvashatsz.
Megértettem