Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Sprint-Layout NYÁK-tervező
Alkotó fórumtárs Sprint Layout 6 leírása: sp6_alkoto.pdf
Lapozás: OK   192 / 210
(#) niedziela válasza enree hozzászólására (») Feb 25, 2021 / 1
 
Ha feltöltöd a gerbert ajlcpcb oldalára, jelöld be, hogy hányfajta panelt tartalmaz a 100x100mm
Kétféle kb 12$ a 3 féle kb 16$ + posta.
(#) enree hozzászólása Feb 25, 2021 /
 
Köszönöm, összerakom egy oldalra ,aztán meglátjuk mit szólnak hozzá. Pont most kérdezte valaki a facebook csoportban ugyanezt. Vegyesek a tapasztalatok, volt akinek elfogadták, volt akinek visszadobták... Megpróbálom.
(#) Pethical válasza enree hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Majd oszd meg kérlek, hogy sikerrel jártál-e!

Amúgy sosem értettem, miért fáj az a gyártóknak, ha két rajz is van egy panelen.
(#) JZoli válasza enree hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Nem jönne ki olcsóbban. ha komplett relépanelokat rendelnél Kínából. ilyenre gondolok:Bővebben: Link
(#) enree válasza JZoli hozzászólására (») Feb 26, 2021 /
 
Lehet olcsóbb lenne, de szeretem magam csinálni ezeket a dolgokat. Ha például Arduinoval csinálok valamit, ahhoz is szoktam külön nyákot tervezni, amin csak a kontroller és azok a dolgok vannak amik kellenek.
(#) enree válasza Pethical hozzászólására (») Feb 26, 2021 /
 
Na, elküldtem nekik a rendelést. Szó nélkül befogadták. Mondjuk lehet az is közrejátszott, hogy rendeltem még 20db 100X70mm-es nyákot és a mellé került még ez a darab, amin három féle relés dolog van. Nem tudom, a lényeg, hogy megették
***
A hozzászólás módosítva: Feb 27, 2021
Moderátor által szerkesztve
(#) niedziela válasza enree hozzászólására (») Feb 26, 2021 / 1
 
Idézet:
„Szó nélkül befogadták.”

Vissza nem utasítják

Ebből a 30$-ból kb 10$ a posta a maradék 20$ meg fedezi a rendes árában amit kértél.
(#) enree hozzászólása Feb 27, 2021 / 1
 
***
Amúgy, hogy a témánál maradjunk, közben találtam egy ilyet, elvileg simán megérti a programjuk ha outline vonalakat egymás mellé teszünk és az nyákon belül van, hogy az V-cut. Legközelebb kipróbálom. Most csak simán pozíció rajzzal megrajzoltam, hogy könnyebb legyen itthon szétszedni. Pár karcolás sniccerrel és törik is.
A hozzászólás módosítva: Feb 27, 2021
Moderátor által szerkesztve
(#) Moderátor hozzászólása Feb 27, 2021
 
A témához nem tartozó hozzászólások, továbbá egyes hozzászólás-részek - mivel nem tartoznak a témához - eltávolításra kerültek.
A legközelebbi alkalommal kitiltás lesz annak, aki személyeskedésbe viszi a témát!
(#) Ódenka hozzászólása Feb 27, 2021 /
 
Ami nekem igazán jó szolgálatot tett, néhány esetben idegen forrásból származó nyomtatást lehetett adaptálni ebbe a programba. Behúzzuk méretarányosra editált idegen képet, rajzolatot és átjelölve a pad-okat az összeköttetések rajzolása nem nehéz.
Legutóbb egy zajgenerátorral próbálkoztam, így sikerült:
(#) highand hozzászólása Feb 28, 2021 /
 
Sziasztok!

Segítséget kérek. Nem vagyok képes rájönni, hogy amikor bekapcsolom a réz-kitöltést, akkor hogyan mondom meg a programnak, hogy melyik forr szemen van a GND.

Kitölti rendben, de nem tudom összekötni a kitöltést egy kiválasztott forr szemmel.
A hozzászólás módosítva: Feb 28, 2021
(#) ktamas66 válasza highand hozzászólására (») Márc 1, 2021 /
 
A Thermal-Pad-ot kell kipipálni, vagy a távolságot levenni 0-ra.
(#) highand válasza ktamas66 hozzászólására (») Márc 1, 2021 /
 
Visszakérdezek, mert nem tiszta.

Szóval a "teszt"-el kijelölöm a GND vonalvezetést és a távolságot a rézkitöltésnél nullára veszem?


UI: ez volt a megoldás, köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Márc 1, 2021
(#) niedziela válasza niedziela hozzászólására (») Márc 9, 2021 /
 
Már nem tudom mi volt, mi lett, és mit szeretnél
De itt egy újabb.
(#) freddyke válasza niedziela hozzászólására (») Márc 9, 2021 / 1
 
Köszönöm, szuper! Ez gyártható, ha másnak is szüksége lenne rá. Kis kozmetikai hibája van csak (bizonyos jelölések kimaradtak az adónál).
(#) mazso1988 hozzászólása Márc 10, 2021 /
 
Sziasztok.
Próbáltam ma frissíteni a 6.0 magyar Sprint Layoutot,de folyamatosan időtúllépéssel kidob. A 6.0 angol verzió ellenben lefrissül. Más is találkozott már ilyen problémával?
(#) Pali79 válasza mazso1988 hozzászólására (») Márc 10, 2021 /
 
A magyar nem valami tört verzió? Mert akkor nem csoda, ha gondok vannak...
(#) mazso1988 válasza Pali79 hozzászólására (») Márc 10, 2021 /
 
Nem tört. A hivatalos angol verzióval egymás mellett használom. És eddig sosem tapasztaltam ilyet.
(#) niedziela válasza mazso1988 hozzászólására (») Márc 10, 2021 /
 
Nincs hivatalos magyar nyelvű program csak(DE,UK,FR) ezzel el is árultam, hogy nem lehet frissíteni magyar nyelvre. A magyar nyelvet itt mókányolta valaki rá egy régebbi layout60.exe-re.
És abban is biztos vagyok 99.9% hogy tört.
(#) MCMLXXXII hozzászólása Márc 13, 2021 /
 
mai világba mi baj a tört verziókkal ?

de a magyar is frissül egyébként.
(#) reloop válasza MCMLXXXII hozzászólására (») Márc 13, 2021 /
 
Mindjárt rákeresek, a "Ne lopj!" benne van-e még a Tízparancsolatban
(#) Ódenka válasza reloop hozzászólására (») Márc 13, 2021 /
 
Ha körülnézel a világban, már elavult, nem használják.
Vagy: "Költő hazudj, de rajt' ne kapjanak..." Ennek hatása átgyűrűzött néhány helyre, már kölcsönös megértésre talált...
(#) Pethical válasza reloop hozzászólására (») Márc 13, 2021 / 1
 
Amennyiben vásárolt valaki licenszet, de ő mégis egy tört verziót szeretne használni az szerintem nem lopás.
(#) niedziela válasza MCMLXXXII hozzászólására (») Márc 13, 2021 /
 
Idézet:
„de a magyar is frissül egyébként.”

Magyarra ?
(#) ktamas66 válasza niedziela hozzászólására (») Márc 13, 2021 /
 
Igen, sőt a magyar verzió figyelmeztet a frissítésre, és ha frissül nem is működik amíg az eredetit nem frissítem.
(#) niedziela válasza ktamas66 hozzászólására (») Márc 14, 2021 /
 
Akkor ezt valaki maszekba nyomja.
Köze nincs az Abacom frissitéshez.
(#) yodee hozzászólása Ápr 8, 2021 /
 
Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek IRF740 FET-hez TO263 makrója? Sehol sem találok.

Köszönöm!
(#) niedziela válasza yodee hozzászólására (») Ápr 9, 2021 / 1
 
Ebben a programban az alkatrésznek 3 db pad helyes mérete és elrendezése problémát okoz, akkor a rajzolás többi részével mi lesz ?
(#) zenebolond válasza niedziela hozzászólására (») Ápr 9, 2021 /
 
Szia!

Ilyenem van ha ez jó!
(#) yodee válasza zenebolond hozzászólására (») Ápr 9, 2021 /
 
Köszi, de ez sajna nem jó. Ilyenem nekem is van.
Következő: »»   192 / 210
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem