Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Studioworks 563n
 
Témaindító: Maczi0, idő: Aug 30, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Maczi0 hozzászólása Aug 30, 2009 /
 
Sziasztok
A minap megadta magát a monitorom.A mellékelt Mórickarajzon illusztrálom hogy mit produkál.Sajnos a hibajelenségről fotót nem tudok mellékelni.Kapcs rajzom van róla ha kell felteszem.Próbáltam javítani.1db szétégett ellenállást találtam(a rajzon R778-3,3R)Amit kicseréltem,de a hiba maradt.Továbbiakban nem tudom hogy merre induljak el.Bármilyen tanácsot elfogadok.
Előre is köszönöm a segítséget.

lg.JPG
    
(#) vtsoftware válasza Maczi0 hozzászólására (») Aug 30, 2009 /
 
Ha CRT monitor, akkor van egy ilyen beállítás.
A régi monitoromon volt...

Szerk.: igen ez egy CRT monitor.
Kell hogy legyen egy ilyen beállítás.
Most hirtelen nem tudom a nevét, de kell lennie.

Csatoltam... ilyesféle ikonra emlékszek.

crthajlik.png
    
(#) vtsoftware válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 30, 2009 /
 
Az lesz az... "Shape".
Meg az ikon
(#) Maczi0 válasza vtsoftware hozzászólására (») Aug 30, 2009 /
 
Köszönöm a gyors reagálást.Igen ezt én is próbáltam volna,de a menűben ha erre az ikonra lépek nem tudok változtatni a képbeállításon.Sőt még van egy pár ikon(ha fontos megnézem)ami szintén nem működik.De inkább leírom a pontosan hogy mi történik a képernyőn ha bejelentkezik a Windows.Az egész kép meg van nyúlva jobbra és balra is.Kb5 cm nem látszik a két széléből.Pld a Start felirat és a másik oldalon az ikonok.Hiba van 1024-es felbontásban akkor is olyan mintha 640x480-as lenne.Az a hiba amit a képen illusztráltam csak ha valami négyzet alakú ábra jelenik meg a képernyőn akkor lép fel.Tehát homorú a széle.Ha van valami ötletetek szívesen fogadom.UI:ezenkívül még 2 géppel próbáltam de ugyan az a hiba.
(#) tiggersoft válasza Maczi0 hozzászólására (») Aug 31, 2009 / 4
 
Nem LG-nél de ilyen hibát az eltéritő körben lévö "linearizáló" tekercs okozott. Olyan mint egy nagy elko zsugorcsőben, alul esetleg felül mágnes...Menetzárlatos lett,ujratekerés után mint ujkorában.
(#) Programmer válasza Maczi0 hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Pont ilyen monitorom volt, kísértetiesen hasonló hibával. A szervizben azt mondták komoly javítást igényel, másfél hét után kaptam vissza. Nem mondtak semmit mi volt a baja, de ha a napokban nem kapsz választ, szétszedem és megnézem hátha látszik mit cseréltek benne.
(#) Maczi0 válasza tiggersoft hozzászólására (») Szept 1, 2009 /
 
Szia
Oké köszi.Megnézem hátha az a hibás.
(#) Maczi0 válasza Programmer hozzászólására (») Szept 1, 2009 /
 
Szia
Nagyon hálás lennék érte ha megtennéd.Előre is köszi.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem