Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » TDA3566A probléma!
 
Témaindító: sanyo, idő: Aug 11, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) sanyo hozzászólása Aug 11, 2007 /
 
Hello! Ha jól tudom akkor TDA3562 helyett TDA3566 is lehet használni én ezt ki is probáltam de a Tv így nem müködik a képernyőn zöld a kép olyan mint amikor a magasfesz. trafon állítom a szinkornt! Esetleg valakinek valami ötlete? Előre is kössz!
(#) Fery válasza sanyo hozzászólására (») Aug 11, 2007 /
 
Egy ötletem van, Nem lehet helyette használni.
(#) puskas87 válasza sanyo hozzászólására (») Aug 11, 2007 / 4
 
hali
1-vannak olyam cselek ic helyettesitesekor hogy kondi polaritas forditas eggyes labak nem bekotese (pl:az eredeti icn 5lab van testen amit be akarsz rakni csak 4 et hasznal az 5ik vmi mas->zarlat)(ettol fuggetlenul tokeletesen megfelel oda az ic csak eggy plussz kivezetes van neki ami nem kell)

szerintem toltsd le a ket ic adatlapjat es alaposan hasonlitsd ossze (google csodakra kepes)

2-Biztos jo az ic? Uj?? (fonokom azt mondogatja hogy az ember 3000 volt ig feltud toltodni,2 masodperc is sok ahoz hogy az ic alamenjen, legalabb reggel amikor o latja hasznaljak karkotot)

3-kondivadaszat volt az ic korul?

4-nyaklaponn minden rendbenn?

5-regi icvel mi a tunet?(ha regi icvel mas szin jelenik meg akko szerintem roszz mind a 2 ha azzal is zold akkor vezerles is lehet)

6-van olyan eset is mikor x-et belehet rakni y helyere,de y-ont mar nemlehet berakni x-helyere
(#) puskas87 válasza puskas87 hozzászólására (») Aug 11, 2007 /
 
the end :banplz: :guluszem1: :wave:
(#) puskas87 hozzászólása Aug 13, 2007 /
 
na vmi fejlemeny?
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem