Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » TDA7294 végerősítő

Témaindító: Dióda, idő: Ápr 17, 2006
Lapozás: OK   604 / 604
(#) lobbooo válasza Alkotó hozzászólására (») Máj 10, 2022 /

Rézdróttal meg szoktam erősíteni a vezetősávokat, ami nagyobb aramterhelést kap.
(#) reloop válasza lobbooo hozzászólására (») Máj 10, 2022 /

Úgy nézem jó lesz.
(#) lobbooo válasza reloop hozzászólására (») Máj 10, 2022 /

Köszönöm a segítséged!
A hozzászólás módosítva: Máj 10, 2022
(#) lobbooo válasza reloop hozzászólására (») Máj 11, 2022 /

Szia! Azt szeretném kérdezni, hogy most hogy ezt a kapcsolást építettem meg a híd verzióbol amit ajánlottál, most akkor a koppanásgátló pozitív ágában lévő 47k-os ellenállást beépítsem vagy ennél a kapcsolásnál is ki kell hagyni?
(#) reloop válasza lobbooo hozzászólására (») Máj 12, 2022 /

Ennél a kapcsolásnál a pozitív kimenetet ne kösd rá a védelemre!
(#) lobbooo válasza reloop hozzászólására (») Máj 12, 2022 /

Rendben! Köszönöm!

Melyik a piros LED a védelmen?
(#) reloop válasza lobbooo hozzászólására (») Máj 12, 2022 /

A T13 kapcsolja a piros LED-et.

Köszönöm!
(#) lobbooo válasza reloop hozzászólására (») Jún 5, 2022 / 2

Szia! Képzeld ma egy csatornát élesztettem a hétből, és nagyon meglepett amikor műterhelésen meghajtottam. 188.44W-ig mertem elmenni, ott egy pár percet járattam és mikor mondom még emelek egy kis feszültséget a jelgenerátoron hát lemerült a szkopom. Stabilan adta sinus jellel ezt a teljesítményt, ugyan ezekkel az IC-kel a régi erősítőben 145W fölött már torzított, szó szerint ezekkel, mert úgy mentettem ki a régi panelből, ott egy 250W-os trafórol ment egy oldal. 2x25V-os szekunderekről. Most az 1.7kW-os trafom 7x2x28V van, terhelve ezzel a 188.44W-al 2.5V-ot esik csak a tápfeszültség a stand by állapothoz képest, többször is rámértem hogy jól látom e. Elképesztően elégedett vagyok vele, Köszönöm a segítségedet mégegyszer! Azért majd holnap ha feltölt a szkóp megnézem mi a plafon.
A hozzászólás módosítva: Jún 5, 2022
(#) reloop válasza lobbooo hozzászólására (») Jún 5, 2022 / 1

Szia! Gratulálok! A teljesítmény ugyan wattban mérve eltér, de ez hangnyomásban alig több 1 dB-nél, nem vesd az erősítő szemére, ha a növekményt nem érzékeled majd a gyakorlatban.
(#) lobbooo válasza reloop hozzászólására (») Jún 5, 2022 /

Igen tudom, hogy nem nagyon lesz ez érzékelhető, de a tudat, hogy elértem vele ezt a teljesítményt már elég Amúgy Mozi üzemmódban a nagy dinamikát követelő effektekben ez azért csak számítani fog.
(#) lobbooo válasza reloop hozzászólására (») Jún 6, 2022 / 2

Szia! Na ma sikerült megmérni, 201,89W, e fölött kezdi levágni a Sinus alját és tetejét.
(#) Belkovicslaci hozzászólása Jún 7, 2022 /

Azt szeretném kérdezni tőletek TDA7294 hídba kapcsolt erősítőtt kapcsoló üzemü táppal működtetnék kell e azt külön még pufferelni. 2x35v ról menne? Köszön előreis a válaszaitok!
(#) lobbooo válasza Belkovicslaci hozzászólására (») Jún 10, 2022 /

Szia! Szerintem a kérdésed valamelyik kapcsolóüzemű topikban tedd fel.
Következő: »»   604 / 604
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem